Споделена история от Секс и интимност

Проблем ли е?
Накратко:
Момче съм, но не обичам да ми правят свирки и мразя аналния секс. Има си вагина за това. Обаче приятелите ми постоянно говорят как гаджетата им правят свирки и анален секс, затова се притеснявам дали няма момичетата да ме режат понеже аз не харесвам тези неща.

Коментари

1.   Не казваш на колко си години, но след като се определяш като "момче", вероятно си под 20.
Не ги слушай пикльовците (връстниците ти) какви ги разправят. 95% са лъжи и измислици за да се докарат пред другите.
Карай си както ти си знаеш. Все ще си намериш момиче с подобни на твоите разбирания и предпочитания.

2.   Не мисля. След време някоя може сериозно да се притесни, че не искаш свирки, при положение че тя иска да ти достави това удоволствие, но само толкова. За мен мъж, който не иска анален секс е съкровище, такива са личните ми разбирания. По-често чувам за жени, които не искат тези удоволствия, отколкото за момчета без подобни желания, така че е по-вероятно да зарадваш момичето си, а не да го отблъснеш.

3.   Здравей,

80% от жените предпочитат да не правят изброените от теб неща, така че това изобщо не ти е проблем. Ако някога, някое момиче те зареже, и като причина ти назове, , ама аз искам някого на когото да духам то значи си на друга планета бро :D
Не се комплексирай за такива маловажни неща, не играят никва роля!

Говоря от опит.

М/26

4.   Момичетата/жените, не харесват анален секс, има изключения като мен, които правят само такъв, но това дойде от мъжът ми, той в началото на връзката ни така ме предразположи, иначе ако не беше той, щях все още да си го "мразя".
Почти всички, без изключенията правят анален заради половинките им, за да не ги зарежат един вид.
За свирките, ако й кажеш че не искаш и не ти харесват, няма да се и опитат да те разубедят, така че споко.

5.   звучиш все едно като си легнеш с гаджето и приятелите ти се нареждат до леглото да ви гледат :)

дали ще започнат да те режат момичетата може само някой ясновидец да ти предскаже, аз мога само да предскажа, че с това чудене по такива "сложни" въпроси, не само че си още девствен, но и няма никакви момичета на хоризонта за теб :-D

6.   За аналния ок, но за другото аз не бих била ок, защото значи и аз да съм лишена. А и за мен секса без френска не ми е пълен някак. Почти винаги свършвам поне веднъж с лизане и после вече същинският секс. Анален съм правила само с настоящият и не повече от 4-5 пъти, но му имам пълно доверие, знаех, че иска, беше ми любопитно и няма по-правилен човек от него.