Споделена история от Секс и интимност

Има ли вероятност да се забременее от един път?
С приятелят ми правехме Секс с презарватив. Когато свърши имаше някаква течност (лепкава) по презарватива. Презарватива не беше скъсан 100%.
Питам се от каде може да е тази течност и дали е вазможно това да е сперма. Дори и да е питам се има ли вероятност да се забременее от Един път ??

Коментари

1.   Ами за 13 годишните има други сайтове. Този е по скоро за твоята майка, която е редно да попиташ за да получиш компетентен отговор.

2.   Абе момиче, какво ти става?!? Колкото и да си млада, това не може да ти е оправдание. Изобщо ли не си се интересувала от тези неща преди да почнеш да ги вършиш? Не можеш да се оплачеш от липса на информация, с такава е пълно в интернет.

МОЖЕ да се забременее от първия път...и от втория...и от седемнайстия... Кой път е има значение само за акъла на човека. Кой път е няма никакво значение за твоите узрели яйцеклетки и неговите пъргави сперматозоиди. Така че винаги използвай предпазни средства!!!

А подозрителната бяла течност по презерватива (след като не е бил скъсан) е само твоята телесна течност, естествената ти смазка, която те предпазва от протъркване...Така че няма страшно...поне този път....
Shazny

3.   Това не е сперма спокойно, а това дали може от 1вия път естествено, че може, ако е без презерватив.

4.   Ми от 100 пъти ли искаш да се забременее - иначе сигурно е сперма ама не знам.

5.   Да може да се забременее и от един път. Но не, щом не е бил скъсан презерватива няма страшно. Тази лепкава течност е била от теб. Ти се овлажняваш от доло при половия акт, свършваш / получаваш оргазъм. Жените също отделят секрет когато свършват. Това по презерватива се нарича мъзга. Спокойно не си бременна ;)

6.   Ти на колко си години да не различиш сперма от овлажняващата течност на презерватива. Ако това не те е объркало помисли, че има и презервативи с изтекъл срок.

7.   Номер 5 също може да е прав/а.

8.   Малеееее ти да не мислиш,че си суха като барут? В 5 клас сме гледали филмчета дори за женските органи... ма да не говорим, че ти не си ли ги познаваш... бельо не носиш ли? И като си започнала полов живот се започва и ходенето на генеколог задължително!

10.   Имам въпрос, ако момчето го е извадило малко преди да свърши... И да е останало нещо има ли шанс да съм бременна?

11.   Да, има шанс, номер 10. Без предпазни средства ВИНАГИ има шанс!!!
*Яса

12.   Аз не мога да разбера защо някои от вас нападат момичето номер 8. та тя едва ли има 15 години как да отиде на гениколог сама те без придрожител не пускат но наистина мила трябва с момчето да сте малко по внимателни защото може да е фалшив или да се скъса на мен например ми се е случвало със годеника ми да се късат а той купуваше уж хубаво но изглежда няма здрави

13.   На 39г съм мйка да 2 деца 22г и 12г. В мометна се намирам в Англя оот 2 месеца. Правих секс с моя приятел миналият месец и той свърши в мене само един път , 3 дена след цикала ми. След 3 седмици по4наха болки в корема и краста беше ужасно. Ходих на лекар казаха ми 4е имам инфекция пих антибиотици 10 дена. Но сега ми закасня с 1 ден а гардите ми са уголемени и много ме болят. 4увстам се депресирана не мога спра да мисля кога ще ми дойде. Прави си тест за бременост 2 пъти но е отрицалтелен. Аз взимам атидепресанти от много години. Каква може да е при4инта за забавянето. МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ ПОНЕ С ЕДНА ПРИ4ИНА ПОРАДИ КОЯТО ДА МИ Е ЗАКАСНЯЛ.

14.   Щом се тревожиш толкова отивай на лекар. Сподр мене може да се забременее даже и от секретите на мъжа. Това са ми го казвали много лекари.

16.   Еми сигурно е сперма... ами можете ли и на мен да ми помогнете искам да правя секс ама с презерватив няма как да забременея нали? просто искам да ми обясните моля ви нямам майка нито баба живея само с татко и не знам кой да питам много ми е зле че не знам нищо за секса

17.   Думата е ГИНЕКОЛОГ и ГИНЕКОЛОГИЯ към пишещите по-горе.

Към авторката - по-добре попитай в темите за родилки, майка и бебе, бг мама и т. н. Много по-верни отговори ще получиш.

Прави секс единствено и само с презерватив, ако не искаш да хванеш спин и по-страшни неща от бременност.

18.   Да