Споделена история от Секс и интимност

Омръзна ми.
Секса ми омръзна. На 23 години съм, мъж. Преди години научих за pick-up. Започнах да излизам сам и да се запознавам с момичета които харесвах. След време станах уверен и спокоен, всичко се случваше натурално и естествено, тогава и успехите започнаха (успехи = секс). Вече съм бил с всякакви жени. Първоначално харесвах слаби, стройни. От тия които ходят на чалга, гримират се и им викат "кифли". Модата беше такава. Бях с такива, омръзнаха ми, започнах да харесвам по-пълни, то пък тогава започна и модата по twerk-а и пълните момичета също излязоха на "пазара", ако може така да се изразя, бях с такива, омръзнаха ми и те, вече не знам какво да правя. Всички са еднакви. Общо-взето жените се разделят на няколко типа, и ако можеш да си с една от дадения тип, примерно "кифла", най-вероятно можеш и с другите. После, като ти омръзнат, хващаш цаката на следващия тип и пак отначало. И така докато не ти омръзнат всички. Е от тук нататък вече не знам какво да правя.

Коментари

1.   Хвани си мъж, щом не знаеш какво да правиш, хвани си мъж и пробвай. :)))

2.   Хааххаа, момче, бил си досега само с момичета, които не харесват себе си.
Такива коитоимат нужда да се маскират зад 5 кг грим за да се почувстват красиви и пълнички, за които си е една зелена точка секс с момче ако приемем и че изхлеждаш долу-горе сносно.
Не генерализирай по този си опит. Ти реално опит с уважаваща се жена не си имал. Дай Боже да се "обърка" някоя да ти обърне малко внимание, колкото да разбереш разликата преди да и видиш гърба ;)
Сладур.

4.   Сподели с кой вид как процедираш, за да ги вкараш в леглото и да излязат с теб на кафе. Ще ми е интересно.

5.   А замислял ли си се за нещо по-сериозно с някоя? Не всичко е секс, друго си е да има чувства, някак по-приятно е.

6.   Щом се водиш по модата и нямаш собствено мнение какво да те посъветвам? Поработи малко над себе си.

9.   Не мога много много да разбера какво ти е! Как само на 23 и сексът ти е омръзнал вече? Какво, на 23 и вече се изкарваш като някой Дон Жуан - бил си с много жени досега! Като не знаеш кво да правиш давам ти съвет - почвай да правиш чикий примерно! :

10.   Спри да търсиш жени само за секс! Ако се задълбочиш в отношенията си, ще се влюбиш и няма да ти омръзва. Освен това си още много млад и жените, с които си нямат достатъчно опит, за да останат така незабравими за теб както ти се иска.

11.   Даа, страшно е човек да изгуби смисъла на живота си...

16.   Може би е дошъл моментът да помислиш за по-сериозни отношения. Иначе е нормално, когато нямаш никакви чувства, всички да ти изглеждат еднакви.

17.   Защото приемаш срещите за лов, а жените за плячка. Води те желание, интерес дали ще се стигне до секс, нагон. То и тези чувства са задоволитени, но бързо омръзва, когато разбереш правилата на играта и използваш заучени ходове и думи. Няма да ти е скучно, ако приемаш срещите за срещи, ако си себе си и не знаеш как момичето ще възприеме това което си реално, а не ролята която играеш, за да я вкараш в леглото. Тоест, вече знаеш един тип момичета какво искат да покажеш, за да си легнат с теб, но не знаеш дали едно момиче, ще поиска да си легне с теб, заради теб самия.