Споделена история от Секс и интимност

Все по-често мисля за секса с бившия
С мъжът от когото вече имам дете на 3г живеем на семейни на чела, но все по често си мисля за страхотни секс с бившия. При нас нещата в леглото доста куцат тъй като той доста често ми отказва секс защото е изморен а на мен ми се иска и така се замислям колко невероятен беше секса с бившия. Правехме всичко всеки ден а сега... Не знам какво да направя, поне да можех да спра да се сещам ама няма как като не съм задоволена. Моля за съвети.

Коментари

1.   Като за начало говорете. Това са сериозни неща и могат да се превърнат в проблем ако не се обсъждат. Второто нещо е да се снабдиш с вибратор, защото с хормоните и здравето шега не бива. Секс с бившия винаги можеш да правиш, но едва ли това ще ти реши проблема в къщи.

2.   Родила си от един, обади се на бившия за секс и си намери трети за романтична любов, но първо мини през психиатъра.

3.   Ами кажи на мъжа си бе, джанъм. Нали затуй сте семейство - да си споделяте, да сте единни и в радост и в печал? Нали знаеш, че шушу-мушу къща събаря. Тоест като има тайни в двойката се създават предпоставки за "събаряне". Бъди открита с човека, с когото си избрала да имаш деца!!!

4.   От авторката:Не ме разбирайте грешно аз няма да изневеря но и не мога да говоря за това с мъжът ми защото винаги когато опитам да започна такъв разговор той го прекъсва защото е много срамежлив на тема секс и се притеснява да говорим за това. Не знам как да го предразположа и какво да правя с него. Както се казва аз съм по отракана а той по затворен и от там е този недостиг на комуникация в това отношение.

5.   Ами като е по-срамежлив - пийте по нещо. Алкохолът сваля задръжки и при мъжете и при жените. Вземи едно хубаво червено вино някоя вечер, поговорете. Кажи му, че въпреки, че е срамежлив на тази тема би искала да говорите, защото за теб е важно.

6.   В такъв случай му кажи, че си търсиш любовник. Смени прическата, цвета на косата, сложи секси бельо и предизвикателни дрешки и излез без да даваш обяснения. Може би рязката смяна на поведението ти ще го накара да вдене колко сериозен е проблема и той ще инициира разговор по темата.