Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми отказва секс
Здравейте! Аз съм на 18, а приятелят ми е на 17 (скоро 18). Заедно сме от почти година и все още не сме правили секс. Няколко пъти му намекнах, но той се прави на ударен. Когато се натискаме е видимо, че е възбуден, но не иска да правим секс. Последният път в който се опитахме той усети на къде отиват нещата и просто стана, отиде до тоалетна и когато се върна ми предложи да излезем. Попитах го дали има някакъв проблем и той каза, че няма. Попитах защо винаги спира щом се стигне до такъв момент, а той ми се усмихна и попита за какво говоря, каза ми, че просто не му се седи в тях и за това иска да излезем. Всеки път когато се опитам да отворя тази тема, той не иска да говори и веднага сменя темата. Очевидно е, че има някакъв проблем, но той не иска да ми сподели и вече започвам да си мисля, че проблема е в мен.

Коментари

1.   1. Има някакъв физически недостатък.
2. Гей е, и си мисли за някой докато се натискате.
3. Девствен е и се притеснява от развоя на нещата.
Нормалният мъж би чакал най-много 1-2 месеца....съжалявам но нещо не е наред определено.

2.   Има, явно се притеснява, че ще се изложи. като нищо ще си му първата! Поговори за това с него, но по начин, да не се засегне егото му. Кажи му точно това, дали не се притеснява, че понеже много те желае ще свърши бързо -чела си била, че когато мъжете желаят една жена, то първият им път с нея може да е лек провал от към бързо свършване ;-) Т.е. говори му докато се натискате. Идеята е да го предразположиш, че дори да не се представи кой знае как, ще ти е супер дори само защото сте заедно и го правите.

3.   Според мен или се притеснява да не се изложи, или е гей и те ползва за прикритие, или има някакъв недъг.

4.   Може да е девствен и да се притеснява, че ще се изложи. Поговори с него за това.

5.   Може да има проблем с члена, при някой момчета дори и към 17, 18-та година не може напълно да им се оголи главичката а с такъв проблем не е възможно да се прави секс.

6.   Според мен не е бил готов в този момент, но щом сте стигнали до там, мисля че следващия път нещата ще се получат. А до номер 1-с моя приятел правихме секс за първи път след около една година, така че ако обичаш някой ще го чакаш и 5 години. Авторке, да ти кажа и аз бях като твоя приятел, исках го това нещо силно, но всеки път не ми стискаше. Аз ти предлагам да го предразположиш, гледайте филм, пийнете малко алкохол и ще се получат нещата.

7.   Защо ви е секс бе драга авторке? Нали той не беше важен. Важното е да се обичате. И вие се обичате. Имате си доверие... Какво повече...

8.   Н 7, че на теб ти се измъкват с подобно "извинение" само значи, че ТИ не си желан и такъв е ТВОЯТ опит, не значи, че жените не желаем секс. О, да, обичаме секса дори повече от мъжете, не напразно и можем да го правим повече и даже с повече, просто избираме с кого ;)

10.   7 Кой ти е казал, че не беше важен ?

11.   Хайде стига с тези глупости, гей бил, недъг имал. Според мен момчето се притеснява, сигурно не е правил секс, може и родителите му да го ограничават. Авторке, говорили ли сте някога за секс? Ако сте година заедно и не сте дори говорили на тази тема значи това е проблема. Просто говори директно с него.

12.   Oпределено, не бих кандардисвала някого за секс 1 година, каквато и да е причината. Особено, след като не иска да коментира темата. А, ако някой иска, може и 5 години да чака. На мен това не ми е проблем.

14.   Този човек може да е гей внимавай! Защото много гейове си хващат момичета, за да прикрият срама си. Много време сте ходили би трябвало той да те кара да правите секс...определено нещо не е наред.

1 Твърде му е малък.
2 Гей е!
3- Болезнено срамежлив..
4- Не те желае сексуално.
5 - Допусни, може да е асексуален.

Дано да разбереш истината на време...