Споделена история от Секс и интимност

Липса на проникване
Здравейте!
От 2 години имам връзка с мъж, с който не живеем заедно. Проблемът е, че от известно време интимните ни отношения включват абсолютно всичко, но не и "проникване". Няма никакви проблеми с ерекцията. Привличането/химията между нас си го има и то доста.. Когато не можем да се видим си пишем в интернет и даже от един съвсем обикновен разговор, той ми споделя, че съм го възбуждала толкова много, че щял да свърши (и то без нищо да правя).

На 2-3 пъти направих лек намек, че едно определено нещо липсва. Обяснението му беше, че единия път времето било недостатъчно (имахме близо 1, 5 часа на разположение), другия път, че той чувствал някаква болка при проникване и затова не искал. Знам, че вече болка при него няма, но нещата продължават да са същите. Много ми е обидна цялата тази ситуация.

Ще съм благодарна на всички, които имат някакво логично обяснение. Ще се радвам, ако и мъже изразят своето мнение.
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Възможно е да има някакви притеснения или проблеми. Поговори с него и му кажи какво искаш.

2.   Не мога да си го обясня просто. То това означава, че в секса нещо липсва. Да отиде на лекар ако има проблем. Или да не би да се страхува, че ще забременееш. Но има толкова много начини за контрацепция.

3.   Какво разбираш под "всичко"? Примерно правите ли орална любов? Ако - да тогава има ли проблем, боли ли го? Изобщо видимо има ли му нещо на члена? Има момчета, а може би мъже, при които навремето майките не са забелвали глевичката на члена им и има известна невъзмоност тя да се оголи, това води до болка, но много лесно се извършва лека хирургическа операция и проблемът изчезва. Така, че според мен директно поговорете и разбери какъв е проблема. Все пак щом сте стигнали до секс би трябвало да сте достатъчно близки, за да можете на обсъждате тази тема. А това е много важно за връзката ви.

4.   Авторката: Благодаря Ви, че намерихте време да коментирате моята тема! :)

към номер 1: той не изпитва абсолютно никакви притеснения от нищо. Няма и проблеми...

към номер 2: Интимните ни отношения са доста разкрепостени, така че не би трябвало нещо да му липсва. Сигурна съм, че ако му липсваше нещо, щеше да каже. Също така, няма страх, че мога да забременея. А и досега секс сме правили без презерватив. Само в началото бяхме "със".

към номер 3: Под "всичко" имам предвид всичко, каквото може да се сетите в оралната любов (както от моя страна, така и от негова), както и с пръсти, и с допиране, но без същински секс, в който има проникване на члена във влагалището. Абсолютно нищо му няма на члена. Здрав и прав мъж, без проблеми. Както бях написала, бях повдигнала въпроса на няколко пъти, без да го притискам, но отговорите му бяха, че: 1. нямало достатъчно време; 2. мястото било неподходящо; 3. не му се искало, защото чувствал някаква лека болка при проникване. Вече болка при него няма и затова причината би трябвало да е друга. А и честно казано не смятам, че 1 ч. и 30 мин. са малко време... Последният път, преди да правим "секс", той ми обясняваше как всичко щяло да има, но отново същинския "секс" липсваше... Наистина не знам какво да си мисля...

Отново благодаря на всички, които взеха отношение по темата!

5.   Има някакъв проблем, но определено не ние а само той може да ти даде отговора /ако иска разбира се/.

6.   Да, ясно е, че има някакъв проблем и също така е ясно, че не иска да си признае директно какъв е той. За мен най-близкото до ума е някаква венерическа болест, от която се лекува в момента и за която не иска да споменава, но пък и не иска да ти пренася. Дано да не съм права. Друг вариант е да е бил временно разделен с приятелката си, когато сте започнали да се виждате и сега да са се събрали, от което следва, че той не иска да "изневерява" и това му изглежда добро решение. Но това е малко вероятно, де. Все пак е добре да поговорите открито без заобиколки по въпроса и/или да му кажеш, че ти харесва от вратата за краката, пък след това да се отдавате и на разни игри.

7.   Ами има и такива случаи, човека не може да го вдига. Наскоро бях с един човек на 33г, правеше секс само с език и пръсти...

8.   ммм ми земи поговори с него на тая тема кво си споделяш проблема в някакъв форум все едно той ще ти реши проблема.. кажи на твоя пич и виж той какво ще ти каже? ква е тая връзка да не обсъждате проблемите си с партниора ти как тогава искаш да се решат?

9.   От години не влизам в жена ми... Взаимното онаниране е еманацията на секса... и облизването//