Споделена история от Секс и интимност

Мисля че приятелят ми е хиперсексуален.
Здравейте,
Жена съм имам пролеми със свършването от доста време не успявам да стигна до оргазъм но хубавото е че на приятелят ми не му пречи изобщо това нещо доста пъти сме говорили на тази тема.
Проблемът обаче се свежда до там че той е хиперсексуален постоянно е гладен за секс така да се кажe.
Попринцип секса ни е около 45мин до час и половина два и не свършва защото по неговите думи сам се контролирал да не свършва но това се случва по някой път само. До тук ок.

Проблемът е там че след два часа отново има зверско желание а на мен не ми се прави нищо, буди ме посред нощ точно докъто най ми се спи и през цялата нощ има желание да прави секс даже може и да не спи прави ми впечатление че два часа на сън му стигат. Сега са около три-четири понеже зачести работата му и работи без почивка което от своя страна допринася в това че не се виждаме толкова често но и преди и сега положението е същото в секса. ОТ 45 ДО 1час аз горе долу издържам но вече над час ми идва в повече и особенно ако след това иска отново докъто спя дори и да е свършил от първият секс пак иска след два часа, просто е ужасно.

Ако не му дам втори път през ноща се започват мрънкания че не съм го обичала че си взимам секса от друг че вече нямам желание към него и целият този цирк в 3 и половина през ноща при положение че ще ставаме в 6 и половина за работа wtf не съм си мислила че ще имам подобни проблеми някога.
Ако се съглася да му дам втори път забелязвам че супер трудно влиза всякаш аз съм стеснена боли ме зверски и съм протъркана от близо едночасовият секс преди това. Не знам как да постъпя ако откажа ще търпя упреци ако продължа трябва да търпя тази адска болка.

Накрая седнах и поговорих с него той каза че проблема не е в мен че не го задоволявам, а че не можел да ми се насити и искал постоянно да сме един върху друг, обясних му колко ми тежи и че организма ми е устроен по различен начин. Но това което става е да търпя упреци от него постоянно за това как си взимам от колегите секса, че не съм го обичала, че съм нямала сексуално желание към него. Да не говоря и за другите неща които са странични от секса. И вече не знам какво да правя. Чудя се дали да не прибегна до някакви мерки за потискане на това сексуално желание защото не е нормално нито мога да се наспивам от него /пропуснах да кажа че карам нощни смени и ми е трудно със съня/нито е нормална тази сексуална активност. Подозирам че още малко така и връзката ще се разпадне, а все пак не желая да съсипвам връзката заради неговата хиперсексуалност или заради себе си за това че не мога да му угодя на темпото. Не знам в кого е проблема в него или в мен или в двамата но желая да ме посъветвате какво да правя от личен опит. ПОДОБНИ СЪВЕТИ КАТО ОТИДИ НА СЕКСУЛОГ не вършат работа нямам излишни пари за даване в никакъв случай. Просто желая размяна на опит.

Коментари

1.   Просто имате сексуална несъвместимост. То бива, бива ама на тоя секс маратон и порно звезда няма да издържи!

2.   Няма как някой да спи по 2 часа на денонощие. Явно ти така виждаш нещата. Мисля, че е добре да прочетеш повече, и двамата най-добре за вариантите за оргазъм. Мисля, че та теб ти се струва, че той е хиперактивен сексуална, но според мен той иска са се докаже, че може дълго да издържи, вместо да търсите качество, той набляга на количество. По-добре да не се контролира и да свърша по-бързо. Преди да кажеш не на сексолог, ти провери ли колко струва? Ако не ме лежеше паметта д- р Бостанджиев работеше във ВМА София и най-вероятно може и с някакво направление да се отиде. Има страница, пиши, задайте си въпросите. Ти не търсиш проблемът и решението. Отказала си се да изпиташ оргазъм и това не било проблем за него. Не това е проблем за теб. Подреди "пъзела" на ситуацията, но не само през твоите очи. Понякога сме склонни да изкривим действителността, а нещата всъщност са много подпространство.

3.   Разкарай го, за да мога аз да го хвана... знаеш ли как хубаво ще си паснем!

4.   От една страна хиперсексуалност, зачестил работата, не се нуждае от много сън, от друга страна упреци и параноя, че не го обичаш и си взимаш от друг - малко ми бие на по-сериозен психически проблем от проста хиперсексуалност. Този човек според мен не е за сексолог, а за психиатър, и не го казвам, за да се заяждам. Това от колко време продължава? Има ли от тогава и други странности в характера? Например бърбори ли много, прави ли необмислени неща, харчи ли повече?

5.   Намери му любовница. Така ще ви редува и няма да те притеснява за втория път. Хем той ще е доволен, хем и ти ще си наспана. Съвсем сериозен съм.

6.   Имала съм такъв партньор. Доста е тежко на моменти. Той спеше по 4 часа на нощ. Правихме секс на лягане и не по-късно от 5 сутринта ме будеше за втори тур. Всеки ден, две години. Лудо е! Тялото свиква в един момент и дискомфорта изчезва. Но моят свършваше по-бързо. Знам чувството след дълъг секс, сякаш си тясна и боли. Всичко подпухва и е много чувствителбо. Не е хубаво. Втори път след дълъг секс е много трудно за издържане.
Ти за себе си, можеш да си вземеш овлажнител за вторият път. А за него, какво да ти кажа, чувала съм, че това е хипер функция на жлезите, да не се изказвам много научно, да не звуча глупаво във слабата си инфирмираност. Принципно се пият хапчета, предписани от лекар, защото и за него не е мбого ок това. Само незнам как ще го убедиш, че е за лекар. Струва ми се невъзможно.

7.   Имах приятел, който искаше секс всеки ден, не живеехме заедно. Той ми го каза сам, иска всеки ден. Не съм някоя асексуална, но всеки ден не мога, иначе не е било с часове като при твоя. Разделихме се, не си пасвахме в много отношения включително честота на сексулните контакти. Разбирам те много добре и ти съчувствам, но проблема е не само че иска секс, а че те обвинява, кара те да се чувстваш виновна, манипулира те. Бягай от него! Още повече че те боли! Може и гинекологични проблеми да си докараш така. Нека да си намери жена като него. Буди те посред нощ да ти се натиска при положение че си на работа и си му казала да те остави. Голям егоист е и не мисли за теб

8.   Бий му шута и си намери нормален.

9.   Ние правим с мъжа ми секс всеки ден /вечер преди заспиване/, освен ако не е болен. Но средно по 15-20 минути и мисля, че това е ок. Твоето нещо е направо ненормално. Не знам как издържаш.

10.   малко бром в чая и готовос :)