Споделена история от Секс и интимност

Малко особенна история.
Здравейте,
Случи ми се да проявявам интерес към едно момче за което не бях сигурна дали и той изпитва същото към мен.
Ако трябва да говоря от страната на езика на тялото бях забелязала едни неща което може би ме подведе за което съжалявам страшно много.
В началото на пръвата ни среща ми разказа за неговата вила /по късно разбрах че там е водел бившата си приятелка и са се чукали/. Проявяваше интерес като му говорех се усмихваше като ученичка много сладко и това нещо доста говореше за явната му симпатия към мен може би. Засичала съм погледа му как тайно ме оглежда от глава до пети и най-вече по краката. Физическия допир при него беше малко по-дръпнат но с течение на обстоятелствата пича малко-по малко започна да се отпуска. В началото аз го търсех малко по честичко заради общ проект по ИТ понататък му предложих да пием кафе пак така някой път той се съгласи и също го поканих да работим в къщи по едни проект той се нави веднага обаче въпрек и че живеех на другият край на София в противоположната му посока. После обаче резяко спрях да го търся за да видиме какво ще се случи след коледните празници обаче писанията му зачестиха драстично имаше интерес към мен и то доста изненадващ почти през ден ми пишеше от сорта на тук има концерт за еди кога си... после искам да те поканя да ми дойдеш на гости лятото за да работиме по общите проекти. Аз супер много му се кефех като човек и постепенно хлътнах така да се каже и той продължаваше обаче само той да ме търси. След което започнах и аз и някак си се получаваше хубав синхрон между двамата ни. Комуникацията вървеше имаше за какво да си говориме и реших да го поканя на рожден ден. Като дойде ме прегърна личеше си че беше от сърце обаче доста продължителна и чуствена прегръдка поне за мен явно.

През цялата вечер уж приятелски прегръдки имахме направи ми комплимент че изглеждам добре. После сподели че неговият тип жени са точно моето излъчване/коса, очи/ тяло обаче не засегна. Като погледите които ми мяташе през това време бяха доста пикантни гледаше ме право в очите и то продължително. Същата вечер обаче проеви лек интерес и към още едно момиче от компанията. Като в началото като започнахме да пиеме ме покани на неговият рожден ден и ми каза че ще е семеен празник и няма да кани приятели обаче и аз изпаднах в потрес стана ми интересно щом ще е толкова семейно аз какво ще правя там хмммм....

Беше изпил около бутилка алкохол разбира се разреден. С течение на обстоятелствата изплю камъчето като един приятел го попита дали има чуства към мен и той започна да увърта и накрая каза че има нещо повече от приятелство и накрая аз му споделих какво чуствам той изглеждаше леко объркан и изненадан но ме целуна и то грубо и настоятелно. После обаче започвахме да си обещаваме любов един вид хахахах той също имаше болезнен опит от преди и явно го преживяваше още или го беше белязал доста но си ми каза че иска сериозни неща и уж взаивни ни бяха чуствата уж. След което се понатискахме и правихме секс. На сутринта обаче пича ми каза че това е било голяма грешка и не е трябвало да става. Попитах го за причина каза ми че просто няма чуства към мен. Накрая сама приключих комуникацията си с него завинаги.
Обаче все още се чудя за причината защо постъпи така. Беше споделил на едно момиче след това че му било станало лошо като съм му признала че имам чуства.
Или не ме е харесвал чисто физически заради малко повечето килограми или сме избързали и той не е успял да се отпусне пред мен достатъчно защото беше доста особен човек сякаш го беше страх от контакт или по-скоро внимаваше защото беше наранен. Незнам какво е било но случвало ли ви се е някога подобно нещо, и според вас каква е причината да постъпи така?

Коментари

1.   Исках да направя поправка за "особенно" в заглавието, което всъщност трябва да е "особено", но след като видях колко още грешки има в самата история, се отказах :)

2.   Причината е очевидна - ти си изключително неграмотна. Изключително!

3.   Ти си ебати лесната, кой мъж би те потърсил отново за сериозна връзка, трябва да е някой будала!

4.   Напиши му писмо ...

5.   Пича, както го наричаш ти е искал само да те изчука! Направил го е и вече чувствата се изпариха, ако изобщо ги е имало разбира се. Не е трябвало да бързате така. За една нощ любов не става! :D
Още повече, че е бил намесен и алкохола... Имаше една песен "Обещай ми любов... " И тук така, обещания, обещания и на края само секс. Не е това твоя човек, търси си друг "пичага"

>М. 31г<

6.   Причината е в алкохола. Под неговото въздействие той се е държал по начин, по който не би се държал, ако е трезвен. Като е изтрезнял е дошъл на себе си.
Номер 5 имало е само алкохолни изпарения:)

7.   Оф, аман от идиоти! Момичето си е разказало историята и иска малко разбиране и съвет, а ве веднага за правописните грешки се хванахте. Колкото и да са дразнещи, това тук не е състезание по писане или контролно по български, спрете се малко!
Колкото по темата, споделям мнението на номер 5. Наистина ми звучи сякаш момчето просто е искало лесен секс.

Ж, 25г

8.   До номер едно-точно същото исках да направя и аз :D

9.   Номер 7
Хахаха, ние ли сме идиотите?

12.   Номер 7, има някаква здрава връзка между неграмотното писане и неграмотното мислене - тази история е неграмотна като изказ, а от там краят и не е никаква изненада.
На авторката нямам какво да и кажа, ще си намери себеподобен и ще е щастлива по своему - тук нещата са приключили.