Споделена история от Секс и интимност

Болки при секс
Здравейте, момиче съм на 21год. и от една година водя полов живот. Проблемът е, че много ме боли по време на секс. Все си мислех, че е от това, че нямам опит, от притеснение и т. н... Приятелките ми ми казваха, че и тях ги е боляло в началото и го смятах за нормално, но вече мина година и започвам да се притеснявам. Болката не отшумява, а дори става по-силна - последният път като се опитахме да правим секс с приятеля ми, започнах да се потя от болка и го спрях. Докато ме пипа или ми прави орална любов ми е много хубаво, но стигне ли се до секс... Ползваме лубрикант, ползвахме кокосово масло-няма ефект, пробвахме и без презерватив отново няма ефект. Болката започва още в началото на влагалището при проникване. Имам предвид да отида на гинеколог, но в момента лекувам друго и не мога да взема направление. Дотогава ми се иска да чуя вашето мнение и дали и на друг му се е случвало. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Може да си болна от нещо: ВЕДНАГА ОТИДИ НА ЛЕКАР!
Не приемай думите ми притеснително, а само като нещо, което да направиш, за да мине после всичко нормално и да не те боли!
One girl

2.   На мен се случва, ако не сме правили секс месец. Ако е по-редовен нямам проблем

3.   Напълно е възможно и да има гинекологичен проблем, затова при първа възможност направи консултация.
Но може да е и от други неща - първите пъти боли и е некомфортно, но може и да е от факта че не си достатъчно овлажнена или достатъчно възбудена. И аз имах същия проблем преди години, и причината беше, че просто се притеснявах и напрагях, очаквайки болката, а при това положение и да искаш няма как да се отпуснеш. Може и момчето да не е за теб, от личен опит казвам, че когато смених партньора и проблема изчезна. И особено за жените възбудата е не само физическа, но и умствена и ако не си спокойна и отпусната, е малко вероятно да ти хареса. Пак казвам, при мен това беше проблема, и се оправи с времето, когато се научих да се отпускам и да има достатъчно дълга любовна игра, за да няма болка. Не знам какво сте опитвали, но просто имай наум че може и целия проблем да ти е в главата.

4.   Аз съм ако не го правим 1 седмица в началото много ме боли и после болката минава, но опита ли се да навлезе целия в мен.. леле... умирам от болка тогава..