Споделена история от Секс и интимност

По колко пъти на ден е нормално да се прави секс.
Здравейте! Пиша Ви, защото имам съмнение, че не задоволявам приятелката си. Кажете ми, моля ви(жените), по колко пъти според Вас е нормално да се прави секс на седмица или на ден. Питам, защото напоследък имам леки смущения с ерекцията и като ми стане свършвам адски бързо, което си е проблем. Понякога мога да се сдържа 5-6 минути до 10 и приятелката ми свършва, но не всеки път. аА отделно след това ми е много трудно да повторя. Аз съм на 25, а тя на 27. Проблемът е, че тя не може да свършва от лизане. Друг проблем ми е, че забелязвам напоследък, че без свирка не ми става, което ме притеснява, а като се притеснявам се сковавам още повече. Относно приятелката ми-тя наистина е много красива жена. Гледах някакви препарати Камагра, но на тази възраст не ми се пият хапчета. Какво би ми помогнало според Вас? Изкажете мнение и дайте съвет, моля.

Коментари

1.   Същия съм като теб брат, иска си го постояно напоследък и незнам какво става, на ден по 3/4пъти а това е всеки ден. Вече имам чувството че съм се нае*ал и многп трудно го вдигам. Мъж на 24

2.   Здравей, аз съм на 17, а приятелят ми - на 23. Ние го правим ПОНЕ 2 пъти всеки ден, стигали сме и до 6 пъти, като актът продължава около 20-30 минути.
Аз много си искам, а той се радва и го дърви само като му говоря по-така.
Аз не бих издържала като вас, но щом е хубава жена и имате добри отношения не виждам какъв е проблема.
Трябва да се вгледате във възможните пречки, може би да отидеш при специалист, но не оставяй приятелката си незадоволена. Ще намерите начин.
Успех! :)

4.   Aми, момчета, всеки ден, по няколко пъти, няма как да стане за продължително време. Подозирам, че приятелките ви не изживяват оргазъм/не освобождават сексуалната си енергия/ и става "ръгай чушки в боба".
Да, има и мъже, които го могат това, но ще се въздържа от квалификации. ако вие не го можете, не се притеснявайте и го обяснете това на партньорките си. В противен случай сте сексуално малтретирани.

5.   Ние правим по един път на ден, рядко се случва по два. За мен е нормално, не се чувствам незадоволена.

6.   5 пъти на седмица, по 30-40 мин. е достатъчно за мен. Мъжа ми не свършва бързо, което е страхотно.

7.   Веднъж в седмицата е достатъчно. Хора дето правят секс всеки ден за мен е много грозно. Все едно само заради това са се взели... има и много по-важни неща от секса, успокой се момче.

: ))

8.   Задаваш въпроса по изключително глупав начин. Какво ще ти помогне, ако ти кажат примерно 3 пъти седмично? Твоята приятелка не е казано, че ще и стига 3 пъти. Всеки си е с различна сексуалност. За някой може да е достатъчно веднъж месечно, за друг 3 пъти дневно.

Ако ти не можеш да усетиш дали е задоволена как ние да кажем, без да сме я виждали дори?

9.   Охх Пичове вие само искате а други можем Но да ви кажа не количеството а качеството е важно !

10.   Много е относително, авторе. В моята връзка принципът е следният- един, най-много два пъти дневно, но не всеки ден. Ако гледаме седмично, то в добрите периоди го правим около -4 пъти, а в лошите 2. Съветът ми е да наблегнеш на любовната игра. Предварителната възбуда е много важна, не става въпрос, че жената трябва да свърши преди проникването, а че трябва да е в готовност и да е достатъчно възбудена.

11.   Нормално е да правиш секс ВЕДНЪЖ НА 2-3 ДНИ, а с възрастта (след 40) и по-малко.
Е, докато сте влюбени може да се праскате и по 1-2-3 пъти на ден, но това не може да продължи повече от няколко месеца...

13.   Пет пъти седмично по 40 минути.

Жена

15.   Мъж на 45, женени сме от 17 години, не падаме под 3-4 пъти седмично по около половин час, тя свършва 3-4 пъти, аз веднъж.

16.   Ами, ние го правим всяка вечер по половин един час, като аз свършвам веднъж, а тя по 2-4 пъти през около минута, като през цялото време си бута клитора. Не се ли пипа, не стига до оргазъм, дори и 2 часа да лашкам. Нкоя вечер иска сама да си пипа клитора, без да и го вкарвам, изобщо без да я докосвам. Просто се гушва до мен, гали се, и изпитва много страхотни оргазми. А относно лизането, обожава го, но свършва само, когато и вкарвам пръсти или вибратор.

17.   Блазе ти, н 15 и особено – блазе й на жена ти!
Моят ти е набор, но не ме поглежда вече...
В чудо съм се видяла с него...
Никога не е бил по секса, но на мен от 2–3г буквално ме мори лудо желание, а си заспивам сама...

ж43

18.   Тийнейджърчетата написали по 7 пъти седмично, 6 пъти на ден с по 3 оргазма да се върнат пак да коментират след 10 години, когато работят, децата искат внимание, приятелите и роднините са на гости. И съответно сте с половинката си от 5 години, пробвали сте всичко навсякъде по взякакъв начин. И ти и половинката качихте накое килце през годините и не сте в най-добрата си форма.
Или преместете темата в раздел тийнейджъри които се пляскат като зайци и си мислят че са велики
Послее питат като автора защо не им става и нямат желание за секс
2, 3 пъти е в моят случей и ни е достатъчно

19.   18, а ти какво си напляскал на всички "тийнейджърчета" по една звездичка? Не си ли малко големичък да злобееш? Остави ни да си правим секс по колкото искаме и си гледай себе си. Никой тук не се мисли за велик, просто отговаряме на зададения въпрос, както правиш и ти, с тази разлика, че не се заяждаме на другите коментари. Ето там е ефектът от сексуалната задоволеност :)

20.   3 - 4 пъти седмично 20-30 минути. Оргазмите най-често са 1:1 но има и вариации 1:3/4 2:3/4 някой път като сме по-палави може и повече от час да откараме, съответно оргазмите не ги броим.
М 38г.

21.   Според мен всичко е относително... , но като цяло все още си млад за такива смущения и на приятелката ти не и е много приятно. Ако се отнася до жените, поне според мен могат да са на разположение постоянно. Посети лекар и се посъветвай, възможно е ако напоследък си притоварен или имаш някакви проблеми те да са причината. Но побързай, защото приятелката ти може и да не издържи, все пак каквото и да си говорим е млада и се нуждае от секс..

22.   Аз дори и един път не правя. Нямам приятел, няма с кого.
То не е нужно да имам приятел знам, но и за това даже нямам.