Споделена история от Секс и интимност

Защо иска да го правим само с пръсти ?
Здравейте, имам може би най странния проблем, който не знам дали ви се е случвал. Аз съм момиче на 18 г. Имам нов приятел от около 4 месеца. В началото приятеля ми много искаше да го правим, но все или мен ме болеше там долу или той не носеше презарватив. Един ден за малко да го направим, но не знам защо члена му не успя да влезне в мен, сменяхме около три презарватива и така и не стана, не му беше достатъчно еректирал или не знам, но не това е проблема. От този ден той не е искал да го направим, все само с пръсти иска. Няколко пъти се опитах да му намекна, че искам нещо повече, а той само ми казва, че е изморен когато му намекна да продължим по друг начин. Не знам на мен ли ми имото свърша нещо или? Една приятелка ми каза, че може да го е срам, защва бързо, но аз един път си говорих с него и казах, че знам, че първите пъти при момчетата те свършват много бързо, три -четири вкарвания, но той супер учудено ми каза, че не е така (приятеля ми ми каза че го е правил два-три пъти ). Моля ви да ми помогнете, ако на някой от вас им се е случвало да сподели или ако някой се сеща каква може пък да е причината. Вероятно много от вас ще ми кажат да го попитам лично, но хора срам ме е и просто не мога.. а наистина искам да разбера каква причината. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Каква е тази връзка дето те е срам да говориш с партньора си..
Иначе по темата - надърви го едно хубаво и сама си го вкарай, едва ли има мъж, който не би се изкефил на това, особенно ако е от по срамежливите

2.   Причината е ясна, малък е и неможе да го надърви достатъчно за да те оправи и затова се притеснява и те избягва

3.   Ами,не му става и го е страх отново да не се изложи.А не че е изморен.

4.   100% не му става! Или си има друга ти си резерва но той със сигурност има проблем! За който упорито крие и мълчи, мъжете ги е срам да споделят със жените си. Той се срамува много повече от теб... Или го сменяй или поискай директно обяснение за всичко това.
Моля те пиши какво е станало.

- Успех

5.   Точно проблемът е че не му става и затова иска да замести члена си с пръсти.Явно още в началото е знаел че не може но явно иска да си има гадже. Но ако ти си нормална не би търпяла това защото в една връзка няма ли секс то това не е връзка а приятелство.Аре стига вече с тия имотентни мъже които мислим че трябва да търпим от съжаление и да търсим причината в вас....

6.   От авторката: Забравих да кажа ,че на приятеля ми не мисля, че му е малък и съм сигурна ,че му става ,по това което усещам де :)

7.   Понеже един път сте опитали и не се е получило, то той се притеснява случката да не се повтори. За повечето мъже е важно да могат да задоволят приятелката си и приемат сексът за нещо, в което трябва да са добри. Твоят се притеснява, че ти ще го помислиш за лош партньор в секса, че ще го съдиш или ще му се присмиваш тайно пред приятелки. Това го спира, няма как изведнъж желанието му да е изчезнало, пък и с пръсти пак може да е уморително, така че надали е бил толкова уморен. При първият ви опит или ти не си била достатъчно влажна и си се притеснявала, това понякога причинява леко свиване, или той не е бил достатъчно твърд, че да успее да го вкара. Няма нищо срамно в това да говорите за интимните ви отношения, даже е препоръчително, за да сте доволни и да не гадаете другия какво си мисли и иска. Започни да му говориш, че те привлича, че първия опит не те притеснява, че няма проблем дори и да отнеме малко повече време докато ви се получи. Пийнете съвсем малко алкохол с една хубава вечеря и си пуснете филм, започни да го целуваш, да го опипваш, а после и да го събличаш. Когато останете голи не бързай, възможно е да му спадне, ако се притесни, така че прояви търпение. Ако видиш, че не е достатъчно твърд, не прави нищо повече от това, задоволявайте се по друг начин, не насилвай нещата към проникване. Повторете вечерта няколко пъти, ако трябва, докато той не е достатъчно възбуден, че да не мисли много-много, тогава му кажи, че го желаеш в теб и прояви инциатива. Не се срамувай, той иска да спи с теб и няма абсолютно никакъв проблем, единствено пустите ви притеснения.

8.   Секса не е за деца.

10.   Защото има проблеми с ерекцията.
Ж

11.   Защо позволяват да се качват такива тъпи теми? Само 8 теми по-нагоре има тема със абсолютно същото заглавие, само дето е добавено "Това нормално ли е? ". Деца, намерете си някакво друго занимание и стига сте затрупвали сайта с вашите измислици!

12.   Не е задължително да има проблем с ерекцията, по-вероятно е да се притеснява защото първия път не ви се е получило, поне така мисля, аз. Когато за първи път правих секс не можах да свърша в началото и после едва свърших с чекия, понеже бях притеснен, а по принцип нямам такъв проблем.

13.   Може презерватива да му е малък. Аз съм имал такава ситуация - грешен размер и спадна като паднал германец. След това взех мерки и нямам проблеми.

14.   Здравей, искам само да ти кажа, че проблема не винаги е в момчето, а може да е в теб. Може би не го възбуждаш достатъчно. ;)