Споделена история от Секс и интимност

Как?
Здравейте момиче на 17 почти 18 години съм. Имам сериозен приятел на 18 от 1 година сме заедно. Та към въпроса ми всеки път когато правим секс аз не мога да свърша не съм му казвала защото все пак полага доста усилия и е малко тъпо да му го кажа след това. Той не обича друго освен секс смисъл орална любов и всичко друго каквото се сетите. Дори любовната ни игра е доста кратка. Моля дайте съвет какво да правя.

Коментари

1.   Той може да не обича,обаче ще му се наложи да заобича.Става да си замълчиш няколко пъти,но ако всеки път е само за негово удоволствие...не мисля,че е редно.Има и друго,аз също не получавах много оргазми,когато започнах да правя секс,отнема време да свикнеш и да намериш това което ти харесва.Пробвайте различки пози и виж как ти е най-приятно,обясни му че искаш повече игра в началото и му кажи какво точно те възбужда.Не е срамно да говорите за тези неща и да се изясните.

2.   Мило момиче, много малко жени свършват при секс, обикновено става само с пипане по клитора.

3.   Няма какво да правиш, нито е нужно да говориш на тази тема. Просто се успокой и по време на секс се отпусни без да си мислиш, че задължително трябва да стигнеш до оргазъм. Ако си жила с други мъже и там се е получило, явно момчето е бързак и не може да те дочака да се възбудиш и да се освободиш. Имай в на предвид, че жените по трудно се възбуждат и стигат до оргазъм. До колкото разбрах, момчето е доста нетърпеливо и не те подготвя предварително. За това седнете и преди да ти се нахвърли, му обясни как точно стоят нещата, че имаш нужда от по продължителен секс и предварителна подготовка. Не се заблуждавай, че и тогава ще се получи. Ако от скоро си започнала да правиш секс, просто се въоражи с търпение и не го мисли, ще си дойде отведнъж и ще се чудиш какво те сполетя. Може да ти се случи и с друг мъж, този просто да не прави нещо както ти се иска. Важното е да откриеш и да споделиш с него какво те възбужда и какво искаш да направи с теб по време на секс. Не е срамно, а наложително, защото виждаш, че той ти рипа, блъска те 2, 5 или 10 мин. и си направи кефа, а ти....пишеш тук. Разговор е нужен, ако не те послуша и не ти влезе в положение, смени го.........удоволствието е за двама. Дори негово задължение е да те разкодира, какво те кефи по време на секс, като сменя начините на проникване, пози, дори може и да те пошляпне по дупето, да не говорим за темпото на проникване, започва нежно и те наблюдава, като не се учести дишането ти, сменя с по грубо блъскане. Начини много, но ти е нужен опитен и не бързащ мъж. Всеки мъж може да ти се качи и да си направи кефа, но не всеки ще го е грижа за твоето удоволствие........между другото, мъж ти пише тези неща, срещнал повече от, "еди колко си" начинаещи момичета

4.   Говори се открито без обиди. Казваш му от какво имаш нужда от повече любовна игра, от повече....така са се държали нашите баби, защото времената са били такива. Днес се говори открито, защото утре липсата ти на говорене и това, че оставаш не удовлетворена ще ти се отрази на настроението ти, нервите ти и ще се чудиш защо си кисела и изнервена. Говорете, насочвайки го.

5.   Само не имитирай оргазъм, смешно е и грозно.

6.   Авторката - Благодаря на всички

7.   Как се развиха нещата, авторке? !
Пиши, би помогнала на много момичета тук :))

8.   Благодаря на всички...казах му какво искам директно и го прие добре сега всичко е супер -Авторката