Споделена история от Секс и интимност

Задяват ме по улиците!?
Не знам какво им става на всички мъже. Или е пълно с простаци или аз много им обръщам внимание, но когато вървя по улицата все някой се закача, заговаря, гледа, изпраща целувки, случвало ми се е да ме канят на среща, да ми докосват дупето, което ме вбесява. Просто си вървя и гледам на долу и усещам някой да се занимава с мен.... защо мъжете в България са такива?
На вас случва ли ви се?

Коментари

1.   Да скъпа, но естествено когато бях много по-млада. Не само в България мъжете са такива. Моя позната се върна от Турция нащипана. Там, ако си сама жена по улицата или в магазин и си сексапилна не само те закачат, но те и пощипват. Явно си привлекателна и секси. Не обръщай внимание. Ще видиш, че след години ще ти се ще да те закачат, но уви вече няма да си толкова млада и хубава.

2.   Личното ми мнение е, че подобно поведение е прекалено просташко. Но пък това означава, че си доста симпатична.
Не им се връзвай само =)

bile

3.   Аз съм мъж, и съм убеден, че ти самата, съзнателно с начин на обличане и поведение ги провокирав! Защо на едни момичета това им се случва, а на други не? Тук не става дума за външен вид, а за поведението ти.

4.   И на мене само ми свиркат, викат, бибиткат, гонили са ме да се снимат с мен и т н. :D Само дето аз не живея в България. Мисля, че тука са достa по-нахални. А аз нито ходя с токчета, нито съм няква нагримирана, обличам се нормално, не знам какво толкова ми харесват. Наистина е много досадно понякога, но от друга странa тябва да се радваме, защото ако никой не ни забелязваше, щеше да ни е още по-гадно. :P

5.   Съвсем вярно, номер 3!
Има жени, които излъчват секс.. незадоволени, на челата им е изписано "ИСКА МИ СЕ". Жалка картинка, но всеки с нуждите си. Определено съм имала подобни периоди, в които с поведение, жестове, мимики съм предизвиквала. Спирали са ме коли по улиците, черпили са ме по заведения, подарявали са ми цвете насред улицата - сега, когато водя редовен полов живот и не изглеждам като недо***на - нямам подобни ситуации или поне, са далеч по-малко и по-деликатни.

Не е само Турция.. в топлите страни с темпераментни хора е съвсем нормално някой да ти свирне на улицата да ти се усмихне или поздрави - в Испания е цяла философия :)

6.   Е поне се похвали:)

7.   При мен е обратното. :D Мен като ме види някой и бяга от мен. Веднъж се прибирам с автобус и влизат 3 момчета, а аз седях на място за четирима в единия край. Те влязаха от моята страна и съвсем несъзнателно тръгна единия към мен, вдигна си главата, видя ме и направо наби рязко спирачка и отидоха на другия край на автобуса!!! :D :D :D
Ти сигурни си много привлекателна и както каза номер 4 може би се обличаш така, че да ти обръщат внимание. Аз онзи ден за който разказах бях с едно много дълго черно палто и всичко друго черно, като че ли отивам на погребение, и явно за това са се стреснали момчетата. :D

8.   Номер пет не съм съгласна стеб, не съм не,,,,на, на 43 съм имам прекрасно семейство и деца и .....ме канят на кафе и на срещи и аз си имам достойнство и отказвам

9.   ха яко. Аз съм мъж на 23 и като видя някоя привлекателна девоика просто не се здържам. Какво да направя. Както се казва по нагоре има девоики които просто излъчват сексапил и неможеш да ги подминеш просто еи така колкото и да е просташко. Радваи се на внимание защото сега го имаш утре като тфа нещо спре ще пишеш по форумите "преди ме заглеждаха сега не ЗАЩО? "

10.   8, може да те канят и заговарят, но точно тези подвиквания и подмятания, получавани толкова често, са именно заради нейното излъчване. Когато бях по-малка и глупава не ми беше неприятно. После си намерих приятел и сега като се замисля, наистина тези случаи станаха по-редки. Сега изглеждам по-добре от преди, зная, че ме заглеждат, но не смеят да се държат така просташки, освен в много редки случаи.

11.   Я идете в Европа, да видите дали ще подсвиркват. Гаден манталитет. Това е. Не кой какво излъчвал... Ще си ходя както си искам. Аз си изглеждам съвсем нормално, не изглеждам предизвикателно, е хубава съм, но какво от това. И отивам с приятелка на ресторант, за да изкараме спокойна женска вечер и веднага се намират някакви си, които почват да ни черпят, ние не приемаме и на масата почват да се трупат неизпити питиета. И то не говорим за някви простаци, а за възпитани и интелигентни мъже, питахме сервитьора какъв е случая, каза че са адвокати, които често си ходят в тоя ресторант. Но ето... не можеш да си излезеш спокойно по женски и се чудя тия хора, не разбират ли, че в крайна сметка не всички си търсим мъжка компания, когато излизаме сами, без мъже! Това е, ние сме си все още ориенталска в държава!

12.   11/ да, ще подсвиркват. В Европа съм и редовно го правят по улиците. Доказателсво: Има една снимка: Една Американка в Италия на Рут Оркин, погледни я, после ще говорим...

http://www.kunsthandel-maass.de/upload/werke/img/Ruth_Orkin.JPG

Лола

13.   е, Лола - подсвиркват, ама по-малко... и все някакви примитивни... не е така масово

14.   няма оправия - каквото и да правиш, ще продължават...игнорирай ги - сега са станали по-поносими, преди 10 г. бяха много по-отвратителни , вярвай ми....

15.   13 така ти се струва... единственотомясто където не правят такива неща е на север, но яповярвай ми, това не е за нашето южно, топло сърце...

Лола

16.   Лола, права си... виж как бързо си смених мнението (аз съм 13)- аз живея в покрайнините на Алпите и бягам редовно в парка с включен силно iPod. Свикнала съм от Бг-то да игнорирам потенциалните „гледачи и викачи„, покрила съм си задника превентивно с дълга тениска... днес времето беше много топло, изчакай да се свечери и познайте.
Мислих си за тази тема и точно си сменям аз песента на iPod - a и чувам - „Ало, кукло... „ - ей това беше, надух си музиката и с бодра крачка увеличих темпото...

Авторке, няма спасение от фрашкатните с тестостерон мъжкари - няма българи, няма небългари - дойде ли пролетта, млада ли си, хубавка ли си - няма спасение. И чувал да си навлечеш, пак ще „куклосват„ и това е... не ги приемай насериозно...куклоооо

Куклата

17.   Вие жени в това отношение сте СУПЕР задръстени! Нека се обоснова, след като съм си получил псувните. Става дума, че вие се вкопчвате във всяко нещо, било то черно или бяло. На 20 години мъж съм, идвало ми е да пощипвам или да свиркам на някоя хубава жена, но се сдържам, поне така съм възпитан, но както аз не показвам простотията си, така и вие не мислете първосигнално(защото има разлика между "Ей кукло" и "Ей красавице") Отговаряйте на майтапа със същото и понякога може се окаже, че човека срещу вас, не е простака за който го мислите. Благодаря на който е прочел поста и дано съм бил полезен.

18.   17, времето е нещо изключително ценно и не е за говебене, поне моето не е, за съжаление в Бг нещата стоят по друг начин и там си губите времето както ви дойде. Та мисълта ми е, когато няма смисъл да бъде казано нещо, по-добре да не се казва нищо, зада не се губи време. Има къде по-нормални начини да заприказваш мацка...

Лола

П. П. Южна съседка си ми...

19.   П. П. /то беше за куклата :)

Лола

20.   N?11: Аз живея в Испания и тука свиркат и викат много повече отколкото в България. Според мен точно в България мъжете са по-задръстени и по-свити, в чужбина са по-отворени и заговарят и черпят значително повече.
От: N?4

21.   На мен пък ми се струва, че само искаш да се похвалиш, то отговорът е ясен - защо мъжете ще заглеждат жени, ако не защото ги харесват? И сега очакваш да ти кажем, браво мацка много си готина за това те заглеждат...
От друга страна мъжете са доста ограничени същества, сякаш не са виждали жени през живота си, пък и постоянно се заглеждат по някоя и на мен ми се случва много често, но не бих се възгордяла, защото ако след мен минат още 10 момичета и на тях ще реагират по същия начин! НИКАКВО ДОВЕРИЕ НЕ МОЖЕ ДА ИМ СЕ ИМА, СТАНЕ ЛИ ВЪПРОС ЗА ВРЪЗКА

22.   Не знам за вас но на мен много често ми се случва. Ето днес отивах пи баща ми и като пачнаха някакви с извинение селяци да ми свирят с колата си, но аз ни си обръщам(аз никога не се обръщам де :D) и стигнаха до мен и ми свизнаха с уста и викнаха ей какичке. Може ли да има такива хора :O. Това му се вика селски манталитет. Повечето момчета питат по разни форумчета дали ни харесва, истината е че всяка уважаваща себе си жена не и харесва, по добре отиди и я заговори отколкото да се излагаш!!

23.   До АВТОРКАТА!
Ти на колко си години-май спомена 43?
Аз съм на 35 и вече не ми се случва толкова често, защото имат респект от възрастта ми явно.
А изглеждам супер-180 см 53 кг, дълга руса коса.
Понякога обаче, като си седя по спирките да си чакам автобуса, спират коли. В Германия обаче, където пребивавам през повечето време от годината, това е изключено да се случи-имам предвид бипиткането от колите, защото жената може да запише номера на колата и да ги съди за секс. тормоз.

А като бях на 19-30 г. направо си беше кошмар.
Сега обаче, като се появим някъде с бившия ми мъж и сина ми, усещам завистливите погледи на другите.
Оня ден, отивам на магазина и не ми достигнаха 50 ст. и предложих на касиерката да размаркира някоя от стоките, а мъжът на опашката след мен, направо ми плати.
Това ме поласка, разбира се, но все пак си е неудобна ситуация.