Споделена история от Секс и интимност

Постоянно искам секс
Здравейте, не знам дали да го нарека проблем, но постоянно мисля за секс! Аз съм момиче на 19г обвързана с сериозна връзка и проблема ми е, че съм пощуряла, мисля за секс, постоянно си представям секс фантазии, докато говора с хора, докато пия кафе, докато се къпя... постоянно само това ми е в главата. Приятеля ми ме задоволява, но вече и той ми се чуди как може да ома жена която да иска повече секс дори и от мъжа, не че се оплаква, но забелязвам, че го изтощавам вече, дори като заспи аз продължавам! Направо всичко крещи секс! Много искам да правя и ми доставя огромно удоволствие дори започнах по свое желание вече да му правя и френска любов и много ми харесва а, а бях против преди, а сега все едно съм друг човек Леле.... според вас това нормално ли е и какво бихте правили на мое място? Благодаря!

Коментари

2.   Отиди на сексолог или психолог. За хиперсексуалността понякога има конкретни психически причини, а понякога има и физически дисбаланс в хормоните който я предизвиква. По принцип няма нищо лошо в желанието за секс, но когато е толкова силно като твоето с течение на времето ще започнеш да вземаш решения и да изграждаш другите си виждания спрямо него. Като цяло не е добра идея да е определящ фактор в живота ти, защото води до доста импулсивни решения с кофти последствия понякога. Да не споменаваме че трудно ще се почувстваш удовлетворена за дълго. Успех.

3.   За психото си. Намери некой негряк да ти отвори малката слива и си седни на трибуквието.

М21

4.   Много ясно че НЕ е нормално. Всичко извън границите е ненормално. Хубаво е и да се яде ама не и по 7 пъти на ден. Хубаво е и да пиеш биричка ама не и по 2 литра на ден. Сещаш ли се? Поинтересувай се за пост и молитва.

5.   Ами, освен да правиш секс, какво друго ти остава?
Но, ти изпитваш ли оргазъм при секса или всичко се явява едно маханично блъскане?

7.   Човек без работа, за какво друго да мисли?
Момиче, ограмоти се, съветвам те да залегнеш над уроците, матури те очакват.

8.   Болна си мила... това не е нормално състояние който ти каже, че е нормално лъже.

11.   Здрасти! Аз съм същата - постоянно искам секс. На 18 години съм и приятелят ми не ми е достатъчен като че ли. Постоянно фантазирам, че правя секс с приятели, съседи и най-различни непознати. Мастурбирам често - даже ме боли от толкова мастурбиране но продължавам въпреки това. Само за да не изневеря на приятеля си. Иначе досега да съм го направила с доста....

12.   Стани проститутка, тогава ще имаш колкото си искаш секс и... ще печелиш и пари. Ето ти отговора. Пак бъди с приятеля си, но му кажи, че имаш нужда от повече лично пространство. Не мислиш ли

14.   Върви в някое село и го прави перманентно с дългокосмест катър, белким ти задъни ненаситния кладенец.

15.   аххх ако ми падне такава като теб, аз съм огън и искам секс всеки час ако може, секса за мен е маня фикс идея, но жена ми не иска повече от един път на ден, работата е там имам силата за това и желанието за това за разликата от нея но нямам късмет като теб, намери други момчета за секс само, такива които не те познават нито него само за секс и никакви други отношения или влез в сайт и се задоволи на камера без лицето пред друг мъж с голяма патка.. абе има много варианти стига да търсия.
Не ги слушай тези ненормални по горе, ти си много нормална но си сексуална натура и това е супер яко, леле ако ми паднеш наистина ще те скъсам :)

16.   Секса е хубаво нещо, но с мярка. Когато има такава мания и фикс идея води до загуба на контрол и се нарича сексуална зависимост. Противно на това което №15 се опитва да ни каже, подобно нещо не оправдава предателството на изневярата. Самия той явно редовно хойка или има желание но не му връзват, без да осъзнава че има проблем. Хиперсексуалността нерядко е предизвикана от дисбаланс в хормоните. А хората не сме примати водени единствено от първичния си мозък. Затова имаме акъл за да можем да се контролираме. Който иска да се води от първичното - да ходи да живее по дърветата или в някоя пещера, да го видим тогава. Аман от безотговорници опитващи се да минат като 'прогресивни'.

17.   Ех да бях сега на същата възраст, щях да ти разкажа играта... Като съм казвал на приятели колко пъти се самозадоволявам на ден (тогава), ми се смееха и не вярваха, а аз просто бях като теб :) Имало е дни дето не мога да се отърва от силни ерекции... Радвай се на живота, докато имаш тази енергия, прави го с двама, трима наведнъж щом имаш такъв апетит (казвам го без ирония), но всичко с разум - бременности, болести, знаеш...

Но мисълта ми е, че всичко е 100% нормално, така че действай неуморно :) После човек го завъртат битовизмите, нервите, става изморен, подпухнал, разсеян, озлобен. Сексът се превръща в нещо средно между навик, телесна нужда лишена от емоция, предизвикателство за сърдечно-съдовата система и фарс... Не с всеки е така, естествено, но го има и това.