Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е!
Здравейте! Момиче съм и съм девствена. От доста време се занимаваме с едно момче /всъщност лятото си писахме, после прекратихме, сега отново като се засечем някъде по дискотека или нещо си говорим винаги/ и има нещо като искра между нас, но когато се видим винаги ми прави намеци за секс и че иска да спи с мен. Но мен ме е срам, но от тялото ми. Не съм със мерки 90-60-90 нито пък имам стегната фигура, по закръглена съм, не много, но просто аз съм коплексирана, защото съм била обиждана в училище и от околните за външния си вид и това е довело до един голям срам в мен. Аз изпитвам желанието да спя с него и ще ми е за първи път и предпочтитам да е с някой опитен и да е точно с него, защото той ме привлича доста, но не знам как да преодоля срама от тялото ми и това той да ме види гола. Благодаря ви за съветите предварително!

Коментари

1.   Подхвърли като шега за тялото си; според реакцията му ще разбереш отговора.

2.   Не си готова все още да правиш секс с него, именно защото те е срам от тялото ти. Ако беше готова, нямаше да ти пука и както се казва, още като го видиш и ще му се нахвърлиш. Познавате се от прекалено кратко и такъв тип след като от толкова кратко време познанство ти предлага секс, значи не е сериозен и отговорен човек.

Какво си мислиш че ще стане след като спите? На сутринта ще ти направи кафе, или ще ти каже че те обича? Или може би че иска сериозна връзка с теб? Помисли си добре, дали пък няма да те използва само за секса и после да прекъсне тотално контакт с теб, или пък да запише акта и да го публикува в интернет без твое знание? Можеш ли да имаш доверие на този човек?
Изчакай според мен и недей са спиш с този човек! Не споменаваш годините си, но предполагам си под 18. Моя първи път беше на 23г.

Изчакай правилния човек, който няма да иска да спи с теб след няколко месеца познанство, излизане и т. н. Този, който ще е готов да те чака, докато ти не си готова. Да, има такива мъже, моят е такъв :)

Скоро ще излезе този филм https://www. youtube. com/watch? v=cVx9EFK3DWE, и си мисля, че може би по отношение на физиката си приличаш или се доближаваш до главната героиня. Изгледай филма и прецени на какво ще се дължи самочувствието ти в бъдеще :)

Ж, 26

3.   Правете секса на тъмно! Помоли момчето да го правите на тъмно...

5.   Почни да тренираш и да се храниш по-здравословно, така ще придобиеш повече самочувствие и няма да се чудиш. И аз най-малкото, което кача се комплексирам и взимам мерки.

6.   Не е задължително да сте голи. На първо време можете да го правите без да се разсъбличате напълно, поне докато не свикнеш и не се отпуснеш пред него. Друг е въпроса, че това са пълни глупости и колкото по-скоро забравиш за тези притеснения, толкова по-пълноценно ще можеш да се насладиш на усещанията си.

7.   5. Почни да тренираш и да се храниш по-здравословно, така ще придобиеш повече самочувствие и няма да се чудиш. И аз най-малкото, което кача се комплексирам и взимам мерки...

Не втълпявайте глупости на момичето. Вероятно е много красива секси-пухкавелка. Няма какво да се притесняваш. След като той иска да прави секс с тебе, защо се дърпаш, ами той те харесва такава каквато си, закръглена те харесва, ако беше средностатистическа мършава кощрамба, нямаше да ти обърне внимание, събличай се смело и се любете. Това трениране и диети са пълни глупости, не ги слушай разните тъпаци. И аз харесвам по-закръглени жени и изобщо не бих позволил на жена си да пази диети и да отслабва.

8.   Аз бих бил изключително обиден, ако жената не иска да я виждам гола. Ако наистина ме желае, тя трябва да ме предизвиква, да ми се фръцка, да флиртува. Отказът да ми се показва гола аз еднозначно ще приема като отблъскване. Щом съм я поискал, значи съм я харесал такава каквато е и я искам цялата. Любовта и секса са бинарни - или всичко или нищо.

9.   Незряла си още за секс.
1. Той вече те е виждал гола(в мислите си). Не всички мъже харесват кльощи. С моя се караме ако не ям. Нарича ме закачалка. Дори готви и ми пробутва сандвичи в дамската чанта.
2. Вероятно е младежът да иска само секс(болшинството това правят) и да си тръгне след това. Лошото е че тогава ти ще си набиеш в главата, че всичко е заради неопитността ти, заради тялото ти, заради положението на звездите и куп глупости. С което само ще се депресираш и комплексираш повече.
За това седи мирна и първо се влюби в себе си, после в мъж и тогава действай

11.   Послушай съветите на номер 5 и номер 7 всичко е наред