Споделена история от Секс и интимност

Интимното обезкосмяване...
Смятате ли, че вече е нормална практика или все още е модно течение? Имам позната козметичка, която споделя, че не може да насмогне на поръчки. Питането е и към двата пола!

Коментари

51-54 от 54

59.   Браво на Black Sabbath. Браво и на другите изказали се в полза на обезкосмяването. Всички явно го правят за лично удоволствие и усещане, Няма мода, няма течения. Аз като мъж го правя по същата причина. Никой не иска да му раста косми- никъде. Но някой се чудят какво оправдание да дадат за мързела си, да ги махат. Не съм видял някой да ходи и да иска да му присаждат косми, някъде по тялото ако си няма. Бил съм с косми навсякъде, а сега нямам никъде. Само да не ми обясняват някакви космати индивиди, кое е по хигиенично и кое как миришело. Без косми е по-добре във всяко едно отношение! Имайте си вълната, приличайте си на маймуни, ваша си работа, ама няма да давате наклон и квалификации на хората които искат нещо повече и по-добро! Стойте си в пещерите и не излизайте навън, че света се е променил и няма да ви хареса на закостенелия мироглед!

60.   Лично аз повече харесвам окосмени.Жена ми няма и за цяр дето се казва,помолих я преди години поне за една лентичка, отговора беше-идйот:)))))
Имам приятелка(без упреци моля)на 56 години която си е естествена от долу и страшно много ме възбужда, НИКОГА не е имало лоши аромати от там.Мисля че всичко е въпрос на лична хигиена и тяло,та кой както си му харесва да си хдои.
М 41

62.   Епиломанията е проява на подсъзнателна педофилия и пълна психическа дегенерация! Извратеност превърната в мода! Мода създадена от педерасти и сценаристи на порнофилми! Това ли ви е критерия бе идиоти! Всеки един психолог ще ви го каже! Както казват всички религии, бог ни е създал по свой образ и подобие, така че щом е решил да имате косми на определени места, значи има нужда от тях, иначе щеше да ви създаде като голи охлюви!

63.   62, педофилия е, когато си падаш по дечица, а не по зрели и обезкосмени жени, а да не можеш да направиш разлика между детенце и зряла жена, без космите ѝ, е направо трагично. Много жалко, че за вас една жена е само косми, а няма ханш, талия, гърди, коса, излъчване, походка - други индикатори за женственост, които за такива като теб, явно не съществуват. Те и радикалните феминистки са космати, но като гледам агресивното им поведение, по- скоро при тях е пълната психическа дегенерация. Стига намесвахте Бог при космите, защото е смешно и разберете, че обезкосмяването не е възникнало, когато е бил създаден Холивуд или когато е възникнала порнографията, а векове преди това. Вместо да пишете тъпи коментари, вземете и прочетете нещо по темата.

Black Sabbath

51-54 от 54