Споделена история от Секс и интимност

Едипов комплекс
Обичам по-възрастни жени. Имам връзка от 2 години но до ден-днешен като видя жена 40+ която изглежда добре и се надървям. Дайте ми съвет как да махна това нещо от себе си. М 23

Коментари

2.   Ах ти палавнико.... Това си е благословия, а не проклятие... Дано като стана на 40 да има повече такива... Писнало ми е от клишетата евала ти правя...

3.   И какво лошо има в това, че да искаш да го махнеш от себе си? Радвай се на жените!
м34

4.   Не е едипов комплекс, просто зрелите жени са от старото поколение където все още е имало жени и не са мотирали като нашите траверски.

5.   Това е напълно нормално, не си създавай комплекси. Естествено че една 40 год. жена, е много по-секси от някоя пикла на твоите години.

6.   Твоето не е египов комплекс а геронтофилия. Едипов комплекс е да имаш сексуални желания към майка си.

7.   Приятелю, на мен зрелите жени са ми таргет едва ли не хаха. Харесвам дори по-възрастни жени от 40 , но разбира се по-поддържаните. Има и жени и жени, както се казва. Но някои и на 40 и на 50 дори, изглеждат страхотно и само като си представя какво е да си легнеш с такава жена и откачам. На 25 съм, но много голяма част от момомичетата и жените на моята възраст почти не ме грабват. Това, което най-много ме привлича е опита и годините, които има зад гърба си, преживяала различни неща през живота си, а една такава жена може да ти даде наистина много, не говорим само за секс. Те са интелигентни и на тези години знаят какво искат. За жалост аз не съм имал такава връзка, но не е късно никога, а в интерес на истината ме заглеждат много, защото изглеждам по-голям, но очудващо как все още не ми се е отдала такава възможност.
Успех !

8.   Не смятам,че това е най-срамното нещо на света.Освен това,задължително трябва да изкараш някоя такава връзка.Ще видиш как е и сам ще решиш на къде да се запътиш.

9.   Геронтофилия се нарича, споко и, аз съм така,

10.   При мен пък е обратното. НА 32 съм, но ме привличат само жени на 18-25, а понякога и по-малки. Случвало се е (макар и рядко) да ме привличат и дори 14-годишни.

11.   До номер 10-сет: Това твоето привличане на 14-сет годишни, се нарича педефилия.

12.   От автора:Номер 2 ти на колко си?

13.   До 4 и 5 отде толкова злоба към младите момичета? !

Black Sabbath

14.   Мисля, че има много млади мъже като теб. Изживей си го. Хубаво е и за двете страни.
Жена, която обича младите мъже.

15.   На автора му няма нищо! Едипов комплекс е сексуално влечение към майка му, а геронтофилия е сексуално влечение заради възрастта, нашия автор не го влечат 90г съсухрени баби, а добре изглеждащи жени на средна възраст, това са нормални сексуални предпочитания. Да имаш влечение към жени с около 20г по големи е нормално, ако обаче имаш сексуални влечения към жени с 40 години по големи това вече е геронтофилия.

20.   Номер 11, пък твоето се нарича неграмотност. Не разбирам как успя в едно изречение да направиш 5 грешки. Колкото до номер "10-сет", стига да не си изживява сексуалните желания с 14-годишните, нещата са под контрол. Не можем да се избираме към кого да сме привлечени, но можем да избираме да живеем цивилизовано и с морал.

21.   Не е едипов комплекс и няма нищо неестествено. Младите мъже както и по-зрелите жени са по-сексуално активни. Това са групите, които взаимно се привличат. Жените са осъзнали какво точно искат и как да го постигнат, и го показват, което пък много привлича младите мъже.

22.   От автора:Номер 14 на колко си години :)

23.   Ами изживей си го. Аз като бях на 23 една разведена кака на 42 направо ми разказа играта. Винаги беше дълга пълна програма, по няколко пъти. Много секси и възбуждащо. Само гледаше да прати хлапето на село и ми се обаждаше да я разтъжа. После се запознах с вече настоящата ми жена и приключих с каката. Но си ми остана хубав спомен, пък и жена ми е доволна от нещата които научих от каката. Казват 'хвани си кака, да те отрака'. Ами вярно си е.

24.   До автора: на 45, защо? Ако питаш, имам опит с млади мъже. Обожавам ги и това е по-силно от мен. А и те ме харесват, не мога да се оплача от липса на желаещи. Въпросът е, че не само възрастта е критерий някой да ти хареса, разбира се.

26.   Аз съм на 45 и имам връзка от 8 години с мъж, който беше на 22, когато започнахме да се срещаме. Беше привличане за секс, оказа се съдба и любов.

27.   Ами измисли... аз съм за!
Номер 24

30.   Аз съм номер 2 на 28 години съм.... И съм си хубаво момиче и не смятам, че има нещо нередно... поздрави.... Ако имаше повече кавалери като теб нямаше все да ми викат обезомели за секс 40 годишни каки на каса... В банката... Абе общо взето не им завиждам.... И не желая на 40 да съм така.

31.   От автора:Номер 30 ако искаш може да измислим нещо

32.   №6, първо виж какво означава термина геронтофилия и тогава употребявай такива "купешки" думички. Да харесваш жена на 40 год. т. е. жена във върхова сексуална форма, е нормална хетеросексуалност. Геронтофилия е, ако харесваш баби на 80 години!

35.   Няма нищо лошо или нередно в това да харесваш по-възрастните от теб жени. Съпругата ми е с десет години по-голяма от мен, имаме две деца и съвместният е живот е чудесен. Така че няма защо да се опитваш да ... Зпремахвсш каквото и да е било от себе си.

36.   Аз съм на 33 и обожавам да излизам с момчета между 20-25. Много ме влекат такива. Знам, че нищо сериозно не може да излезе, но ме карат да се чувствам желана и млада.

37.   Аз съм мъж на 30 и си падам по дами от 45 нагоре... Така че няма нищо изненадващо. Зрялата дама знае какво иска и как да го постигне. Не е като младата кифла, която мисли само за имоти, автомобили и пари.

38.   И аз съм от тези мъже - на 31 г. съм. Но не смятам, че е едипов комплекс, а просто осъзнаване, че зрелите жени могат да се раздадат повече във връзката от младите нахалници, които смятат, че света се върти около тях.

М31 от София

39.   Последните два коментара с еднакви хашове, а иначе се представвш за различни. В другите теми, дето сами си пускаш, същата работа. Знаем те вече коя си и за какво си мечтаеш. Не те ли е срам, кротни се вече и стига си фантазирала.

40.   39, сега ще каже, че е писал брат му от същия комп.

41.   Преди малко 39 пусна и тема как бил "осъществил" фантазията си. Хора, трябва ни нов прякор за поредния персонаж в споделито. Човекът си пада по 45 дами и държи да знаем.

42.   Много любители на лелите има тук. Както на никой мъж няма да му е приятно момичето му да е спало с чичковци, така и на никоя жена не и приятно да знае, че приятеля и е спал с лелки.

43.   До 40

Случва се ...

46.   99% от мъжете, които "обичат" по-възрастните жени го правят, защото е по-лесно, отколкото да "обичат" техните връстнички. :)
Няма нищо по-хубаво от това мъж да направи телефонно обаждане след обяд и вечерта да бъде обслужен по пълна програма, особено ако вечерта му е свободна, щото някоя връстничка му е вързала тенекия :)

Та - гледам - и тук автора е намерил желаещи :)

47.   Едиповият комплекс е нещо съвсем друго. Няма нищо лошо или нередно в това да харесваш по-възрасти от теб жени, стига да не са на възраста на баба ти.

49.   Фантазьорката за младо пак се развихри...

50.   Аз съм дамата на 50. Не мисля, че моя приятел има едипов комплекс. Просто аз му давам това, което една млада жена не може да му даде. Това е истината. Не го притискам, давам му лична свобода. Виждаме се, когато той е свободен. Той ми е споделял, че съм перфектната жена за него.

53.   И аз съм младо агънце на 30 и искам някоя какичка над 40-45. Преди няколко години бях с една жена на 43, като беше супер. Но тя си намери мъж на нейните години и още е с него. И съм в търсене на друга зряла мацка.

56.   Защо ти е да... махаш това "нещо" от себе си? Не мисля, че "нещото", за което говориш, няма нищо общо с едиповия комплекс. Щом жените, които харесваш не са на годините на баба ти няма нищо, за което да се тревожиш. Винаги съм харесвал по-възрастните от мен жени. Съпругата ми е с десет години по-голяма от мен и си живеем чудесно.

57.   Едиповия комплекс касае по-скоро отношенията м/у двамата, а не разликата във възрастта. Ако си мамино синче, такъв ще бъдеш, дори и да си с някоя на твоите години.
Иначе няма лошо в това, че харесваш ... зрелите жени.
Съпругата ми е доста по-голяма от мен и семейстеото ни е като всички останали.

58.   Едипов комплекс означава сексуално влечение към собствената майка, а не към по-възрастни жени изобщо!
Повечето мъже минават през Едиповият комплекс в ранна пубертетна възраст, когато започват да гледат на майките си като на жени, т.е. ако може да види мама гола и да си удари чекия. Е комплексарите моралисти няма да си го признаят, но е така, нормална психология. Впоследствие се израства.