Споделена история от Секс и интимност

Не иска или наистина не се получава
С приятелката ми ходим от миналата година и много бързо свикнахме един с друг и си имаме доверие един към друг. Тя не е девствена, аз също не съм девствен и може да се каже че имам доста опит на тази тема. До ся карахме на любовни игри и свирки... но преди седмица ми каза че вече се чувства готова и иска да го направим... реших да организирам нещо което и двамата не сме го опитали... а това беше секс в гората. В гората нямаше хора... времето беше перфектно... теренът - поляна... чиста... с една дума - всичко от моя страна си беше окей... но тя така или иначе не успя да се отпусне напълно... тръгнахме да го правим и тя как да го кажа... не позира правилно а на мен ми става кофти да й кажа какво да прави... не си отваря краката достатъчно и от ясно по ясно е че няма как да й го вкарам... пенисът ми е среден... нито малък нито прекалено голям не съм го мерил а и не смятам че има нужда... проблема беше в това че просто си го търках на задника й и не успях да и го вкарам и тя каза че може би още трябва да почакаме аз нищо не казах и се съгласих щот я обичам наистина и не я виждам като секс играчка... отново продължихме със свирки и свърших в шепата й... Чувствам се кофти от това че се почувства готова и точно в тпзи момент реши че трябва да почакаме още малко... защо действа така? какво трябва да направя аз за да й помогна с нещо в този период? ще се зарадвам да чуя мнения на жени също може да се включат и мъже които са били в подобна ситуация. моля модераторите да одобрят темата ми

Коментари

1.   Не можеш да я предразположиш заведи я във вас каква поляна това е отвратително ... целувайте се и след любовната игра просто я събличай малко по малко направете орална любов и без предварителна оговорка може да станат нещата

2.   Осигури й нормална, спокойна, чиста остановка за секс. Ти си се престарал, но си получил обратния ефект.

3.   Не иска. Никое момиче не е толкова глупаво, че да не знае как да застане, че да и го вкараш.
Нетрадиционно място, предполагам че ако сте интимни от повече време е окей, но в топло време, в което тя може да си облече рокля или нещо с което да не е толкова видимо ако някой мине покрай вас.

Пробвай следващия път поне да сте с стая, остави за по-натам приключенкята в гората.

4.   Секс в гората? Интересно.... Защо не опитахте на морето? Или на някой вулкан? Или пък в някоя мина...... Според тази история е измислена, но ако е истинска...кво да кажа... Първият ви секс заедно е логично да бъде в интимна обстановка, в апартамент, хотел и т.н., а не в гората за бога :D :D :D дори и да няма хора в радиус от 20 км....

5.   Не се безпокой щом не ти е пуснала в гората. Има още много места, където можеш да пробваш като пустинята, тундрата, някоя екваториална гора, но в никакъв случай не пробвай вкъщи!

6.   На 15 години сте, нали...

8.   Добре де, ти за първи път заедно точно в гората ли намери да я заведеш? Нужна е спокойна обстановка, ако нямаш къде заведи я на хотел след като сте били на ресторант вечерта. Или изчакай вашите да ги няма и тогава я заведи у вас. То разбирам да търсите разнообразие на сексуалния си живот да я водиш по полянки, ама за първи път не се чуди защо не е станало.

9.   Тя в тая гора се е почувствала ебахти долнопробната курва. Нищо чудно, че не се е отпуснала. Следващия път пробвай на сметището и пак се чуди защо не си отваряла краката. Това е (под)съзнателен знак, че няма желание да се чувства като пропаднал квартален парцал.

А ти си направил голяма антиреклама с този първи път, защото той оставя най-силно впечатление. Сега всеки секс с теб ще го асоциира с това, че се е чувствала като долнопробна курва.

Такива изпълнения не се правят при първия секс. Ти още в леглото не си я вкарал, а вече мислиш за разни подобни изпълнения. Нямаш никакво чувство за такт. За всяко нещо си има тайминг. Ако не го уцелиш, става обратен ефект и подобни конфузни ситуации. А още по-лошото е, че ви е бил първия път и сега в нейното съзнание си ебахти недодялания.

Не знам, ама много здраов си прецакал нещата и ще трябва доста пъти да се справиш добре с обстановката и представянето от тук нататък, зад а и върнеш доброто мнение.

11.   От автора: не, не сме на 15г, аз на 21, тя на 20. До сега, тя ми е правила фелацио, докарвал съм я до оргазъм с пръсти и лизане, у нас, в колата... Просто не се е чувствала готова, за да правим секс... И изведнъж като каза че му е дошло времето, реших да е нещо по-странно (така да го нарека) и се сетих за тая идея, понеже всеки уикенд излизаме да бягаме към хижите и мислех, че ще се получи... но както казах, тя в последен момент каза, че може би трябва да почакаме още малко. Обръщам се към вас за съвети за това с какво мога да й помогна в този период, трябва да доказвам нещо ли ... а не да ми давате идеи къде да го правим... на сметище, мина или вулкан... Благодаря на всички включили се и на тези, които ще се включат!

12.   11, авторе, ние не ти даваме идеи, а ти казваме, че никое нормално момиче няма да се възбуди в гора, при положение че го правите за първи път.

Не знам защо приемаш коментарите като нападки и даване на идеи. Да, вярно, че е потресаващо, че си решил да я пляскаш в гора, ама хората не ти дават акъл, а ти казват къде грешиш. Поуките остават за теб, ползите също.

А ти все още си мислиш, че не е било заради гората. А защото ти била казала в последния момент, че всъщност не е готова. Авторе, съвземи се, какво очакваш да ти каже... в гора. "О, колко си нестандартен, дай да ти пусна като последната уроспия на сред мравките"? Нима очакваш да ти каже такова нещо директно и да те обиди? Макар че ти май само така щеше да разбереш.

Не мога да разбера защо масово хора искат мнение, без да са готови за него. Хем искаш мнение, хем като ти го дадем, се цупиш и не го приемаш. Ами как още трябва да ти обясним, че е унизително за една жена, че би се чувствала като курва в гората и че ако е тактична няма да ти го признае. Колкото и в твоите очи да изглежда, че ебахти нестандартния и изобретателен пич, не си, повярвай ми.

И ако не го осъзнаеш, ще страдаш само ти. Вие и 10 г. да ходите, тя в гора няма да ти пусне първия път. Пък ти си мисли, че е защото не е готова. Накрая освен да я ядосаш и да ти го каже в лицето. Това е супер унизително спрямо нея, което си направил и ме очудва, че дори не го осъзнаваш.

Значи не може 10 човека тука да ти обясняват едно и също и никой да не е на твоето мнение, а ти да се правиш на ощипана булка. По-вероятно е ти да грешиш, отколкото останалите 10 души едновременно, не мислиш ли?

Ако продължаваш да упорства, губиш само ти.

Съвета ми е да си осъзнаеш грешката, да и се извиниш и да и се реваншираш на момичето с някаква НОРМАЛНА обстановка. Иначе едва ли ще тъпри още дълго човек без грам чувство за такт.

Другият вариант е да лъжеш себе си и да си носиш последствията от това и да си мислиш, че тя все не е готова.

13.   Проблемът не е в гората, а в главата. Не сте девствени, но една година се лигавите, без да се наебете. Какво значи, че не е готова? Или има сексуално привличане, или няма. Виновен си и ти авторе, че питаш и се назландисваш, като млада булка. Следващия път не я питай час по час готова ли е, не я чакай да си разтвори краката и да си го намести сама. Събличаш я, удряш и едно лизане да текне, като река на пролет и без да питаш и го намушкваш.

Дядо Торбалан

14.   Прекалил си с тези романтики и нестандартни работи. Като цяло съм съгласен с ком.12, и да не се чувства като крува насред гората, едва ли би и било комфортно да се отпусне насред цялата тази обстановка независимо дали е пусто наоколо или не. Тези работи се правят след известно време когато ти трябва разнообразие, а не за първи път. Всички тук ти казваме къде ти е грешката, от там нататък ти решаваш. Като мислиш, че не е заради гората, следващия път я заведи на някой паркинг между колите. После пак искай съвет защо не става.
от н.8

15.   Сигурен ли си че не е девствена?
Много момичета послъгват за да не изглеждат задръстени в очите на момчето, особено ако са минали 20те намират девствеността за порок.
Щом дори не знае как да си отвори краката и изчаква толкова месеци, предразположи я да си признае.
Жена с опит не може да чака толкова време, природата и нагона си казват думата и желанието й щеше да си личи от километри
Според мен момичето е девствено.

16.   Авторе, ти се бъзикаш ли се? Ходите няколко месеца, не сте девствени, лизали сте се, на по 21 сте, когато трябва да сте най-активни и ти твърдиш, че е защото не е готова? Ти сериозрн ли си? Ако и при тези условия не е готова, то аз не знам кога ще е. Сигурно на 10 г. ви юбилей? Вярвай си, че не е от обстановката. Теб родителите не са ли те учили на елементарни обноски като малък? Това са неща, които и децата би трябвяло да знаят. Авторе, поотръскай се малко. Нищо лично, но имаш нужда.

17.   Имал бил доста опит, а през март я водиш на открито в гората за първи секс и не можеш ТИ да й отвориш краката, докато само го търкаш в дупето й?
Айде до тук с обясненията ти за опита.
Казала е да почакате, за да ви измъкне от неловката ситуация. И съм сигурна, че в нейните очи ти също не си се справил.
На по колко години сте?
Ж30

18.   17, естествено, че няма опит. Човек, който има опит, има и малко усет към подобни неща и със сигурност не би направил подобна простотия с гората. Подобно нещо може да направи само мъж, който няма почти никакъв опит. Освен това опитния мъж в такава ситуация ще разбере, че е сгафил, а автора дори и това не може да вдене и си вярва, че тя не била готова. Ебаси подготвянето цяла година. Тя девствена да беше щеше да се е подготвила 3 пъти за това време. Ама като няма елементарен усет от страна на мъжа, няма как да се подготви. Чудя как изобщо е изтърпяла подобно унижение в тази ситуация.

19.   И аз преди години, имах подобна ситуация, с приятеля ми. Бяхме в гората и предложи да го направим. Бях около 20 годишна. Въобще не ме поблазни идеята, но не отказах, за да не му стане кофти. Тъкмо щеше да ме съблече и чух стъпки. Някакви хора се приближаваха. Бутнах го, той стана и започна да се оглежда. Хората ни видяха и смениха посоката. Явно се досетиха какво правим. Та, те ме спасиха :)
Искам да кажа на автора, че ако не бяха хората, може би и на мен нямаше да ми се получи и щяхме да го отложим.

20.   На теб ти се е искало в гората, ама на нея едва ли. Едно време имах гадже с което секса беше все едно порно сцени които е гледал и ги повтаряхме. Повярвай не ми харесваше такъв секс ама да не го сдухвам си мълчах. Той се чувстваше добре, смисъл вдигаше му се самочувствието на добър любовник, че е изобретателен, а на мен ми беше криво понеже ми се искаше понякога да ме погушка сутрин в леглото и сценарият да протече не като порно филм с всички пози и Бодене ама уви много е старомодно моето желание изглежда

21.   Нямаш подход. Не знам как си решил, че най-подходящото място за първия ви път (един с друг имам предвид) е в гората. Тези неща са са двойки, които вече са се опознали добре в сексуален аспект. Първият път с нов човек си е достатъчно вълнуващ сам по себе си (ако влагаш чувства де) и без кой знае какви екстри или нестандартни места.
Другото - тя като не е застанала както трябва, ти като мъж можеш да я хванеш, да я насочиш, да я водиш. Не е нужно да й казваш какво да прави, а да и покажеш. Това не значи, че я смяташ за секс кукла, а просто да бъдеш малко по-доминиращ няма да навреди.