Споделена история от Секс и интимност

Още един въпрос към жените...
Първо, за да избегна всичкия хейт тук, държа да отбележа, че въпросът ми е напълно хипотетичен. Просто от години се чудя какъв би бил женският отговор....
И така:
Става дума за следната ситуация. Вие имате приятел - само приятел - много близък, с който никога не сте правили секс и нямате намерение да правите, но го имате за един от най-близките си хора. В определен момент, обаче, той е "в дупка" - т. е. край него няма жени, няма приятелка, съответно няма и секс. В един момент, той се обръща към вас за услуга, която е следната - имайки предвид, че е бил без жена и секс дълго време, ви моли да му се покажете гола и евентуално да си поиграете със себе си пред него. Абсолютно като услуга към приятел, като сте абсолютно сигурни, че той няма да поиска повече (от уважение, приятелство и т. н. - причината е без значение). Като по този начин, ще му доставите една радост за очите... (да кажем :))...
Въпросът ми е - бихте ли направили такова нещо за приятел или не и защо?
Пак повтарям - като е абсолютно сигурно, че не би поискал нищо повече, нито някой друг би научил за това...
И още веднъж - въпросът е чисто хипотетичен...

Коментари

1.   Имам един добър приятел и го чувствам направо като брат... та ти би ли се барал пред сестра си?
Ако ме помоли за подобно нещо, директно ни заминават отношенията на кино. Ако пък аз имам мерак, значи не го възприемам само като приятел. С две думи - никакъв шанс.

2.   Първо, не вярвам в постановката "най-добър приятел". Мъже, тип 'женски чесалки "не ми трябват. Второ, в т. н наречените приятелства, ако единият не си мисли за секс, другият-със сигурност.
Трето, не мога да си представя подобна услуга, сексът не го принизявам до "сърби ме гъза, ще се почеша". За мен сексът е много повече от отделяне на телесни течности. Така, че не мога да си представя някой да иска "да си поиграя малко със себе си", за да си прави той чекия. Има порно за тази цел.
Начи такива работи ти се искат, но даже и в анонимен сайт се криеш зад хипотетичната случка?

3.   И с приятелството е свършено. И от двете страни...
Аз не бих го направила, жени бол. Стига да знаеш как да подходиш с тях... Успех

4.   Приятел, това е извратено

5.   Ти се страхуваш от някакъв хейт затова казваш, че въпросът ти е хипотетичен, но на мен ми се струва, че въпросът ти е реален. За да се чудиш от години какъв би бил женския отговор на въпроса ти, това ми говори, че ти си минимум на 25, а може и близо до 30. Казваш, че ти е много близък приятел, но го смяташ за един от най-близките си хора. Аз мисля, че ти като зряла жена имайки доста голям опит с мъже, което означава, че тези мъже са те гледали чисто гола и им си доставяла радост на очите (а и не само на очите), а те не са ти били най-близките хора в живота, тогава защо трябва да се чудиш още дали трябва да му доставиш радост на очите. Не само радост на очите, ами му достави и радост на душата. Нали хората са казали: "Приятел в нужда се познава". Ти ако сега не си покажеш истинското близко приятелство, когато човек изнемогва, кога друг път. Дори и той да не иска нищо повече от това само да те гледа, ти като истинска негова приятелка му кажи, не приятелю, аз ще ти дам повече отколкото само радост за очите ти, ти можеш да ми се радваш на тялото както намериш за добре, аз съм напълно твоя. Един такъв отговор и готовност от твоя страна приятелят ти да ти се радва на тялото ще покаже доколко ти си била истинска в приятелството ви. Нали сама казваш, че никой друг не би научил за това. Ами давай напред с отворено сърце и без комплекси. Вие пак ще си останете най-близки приятели.

6.   Дори и аз като мъж не бих го направил за приятелка. Някак е низко да приемаш секса и голотата като услуга. Моето тяло си е интимно нещо и не бих се унижавал така, за да доставя някакво извратено удоволствие на жена, без аз да я желая.

7.   Чисто хипотетично, имаш приятел гей и те помоли да направиш същото за него - би ли го направил?

8.   Това, което описваш, би ме накарало да се почувствам като стока. Да не говорим колко жалък е човек, който би поискал такова нещо, особено от някой който му се води приятелка. Не знам за кой от двамата е по-унизителна тая ситуация. С две думи, не бих се съгласила и имайки предвид колко би ми паднал този "приятел" в очите след такава "молба", е доста вероятно това да е край на отношенията ни.

9.   НЕ!
Ж44

10.   Слава Богу, нямам такива приятели-примати!
Ако някой от тях дори съвсем далечно намекне за нещо подобно, на мига ще го видя като просто поредния приемат, нито за миг няма да се замисля да го пратя на майката му!
С моите приятели мъже, сме расли заедно от деца. С единият дори сме млечни брат и сестра. Приемат ме като сестра, а аз тях като братя. Извратено е брат ми да ми поиска нещо подобно, самата мисъл ме отвращава.
И...иначе не било изобщо чудно защо такъв мъж е дълго време без женска компания, та коя толкова ще мрази себе си, че да се наказва с такъв?!

11.   Ами на мен ми се е случвало, тя се съгласи, бяхме в колата. Иначе сме приятели без облаги, беше добро изживяване, защото разбираш, че има 10000 начина да свършиш, само идеи в главата ти трябват. Има хубава такава сцена в 40 Days and 40 Nights. Айде не правете секса във всякаквите му разнообразни видове в по-голямо табу, отколкото е бил преди 60-те години на 20в. По-здрави! М. 32

12.   Категорично не бих го направила! Приятелството си е приятелство. А това което искаш е отвратително много малко жени биха се съгласили. Биха се съгласили ако обичат/ харесват мъжа. При друга възможност няма да се съгласи никоя. Ако ти имаш такъв проблем ама не смееш да си признаеш е друго, има платена любов. Набираш си някой номер от някой сайт и директно ти пристигат хората.

- Секс може да си купиш любов не.

13.   Ха ха ха!
Съвсем хипотетично и за всякакви ситуации изобщо (не само сексуални) - правя това, което АЗ считам за редно и което НА МЕН ми харесва. Да направя нещо за друг човек? Само АКО е И за мен по някакъв начин. Другото е едно нездраво поведение.
Почети малко психология. ;)
Ж 30

14.   Това е жалко и унизително и за двете страни. Ако приятел ми предложи такова нещо, ще прекъсна всякакви отношения с него.
Ако толкова дълго си без секс, наеми си проститутка. Не съм "за" подобни услуги, но е вариант. Вместо да молиш и да унижаваш и себе си и приятелката си. Или не ти се дават пари просто? Дори да се съгласи, цялото нещо е безмислено. Очи пълни, ръце празни. Ще гледаш, ще мастурбираш и пак няма да правиш секс.

15.   Да му се покажа гола и да си поиграя със себе си? Ох, това звучи много възбуждащо! Бих го направила, да. Само, че по някое време ще искам да ми го нахули в путката. Да ми го постави. Ако не е имал контакт с жена, защото му е много малък примерно или нещо си друго там, заради което не може да се прави секс, ще искам да ме оближе хубаво, а може и да ме задоволи със сладкия ми вибратор.
Ж 38

16.   Ако съм на 15/16 лекомислено бих се съгласила. Ей така от любопитство, лиготия... но вече след 20-те не бих се съгласила. По-скоро бих го отчела като предателство

17.   Абе ако ме види гола да се пипам и не пожелае повече щях да се зачудя гей ли е... Затова при приятелството не трябва да се стига до сексуална близост от какъвто и да е вид.... Жени бол приятели/ки малко....

18.   Ооо ще поиска и повече. Все едно на гладно куче да му покажеш месо и то да се задоволи. Напротив ще се настърви и ще те нападне.

19.   Еха, колко морални жени имало около нас, а ние да не знаем. Въпросът, всъщност е интересен, но както винаги, коментарите глобализират нещата. То не са унижения, предателства, психологии, тотално осъждане на мъжете... Абе направо кошмар... ха ха.. А моралните жени, коментирали тук, нека да се замислят, какви други мръсни неща са вършили. И ако се окаже, че не са, язък за пропиляното им време :).
А по темата: не ми се е налагало да търся такава услуга, въпреки, че звучи забавно. Брат, не знам дали не теб ти се е налагало, но определено знаеш как да провокираш. Respect!

21.   Естествено че не. Кaто прочетох въпросa ти, се сетих зa моя нaй-добър приятел. Приятели сме от гимнaзиятa, вече 12 години. Знaм aбсолютно всичко зa него-фaнтaзии, секс успехи и секс издънки, мечти, стрaхове и т. н. И естествено че той знaе aбсолютно всичко зa мен.
Не, не бих му нaпрaвилa тaкaвa услугa. Не от морaлнa гледнa точкa. В сексa единственото прaвило (поне зa мен) е "aко двaмaтa искaт и не прaвят лошо никому, смело нaпред". Aз прекaлено много го обичaм и той ми е кaто брaт. Знaм че aко позволя тaковa нещо, нa него сигурно ще му хaресa и ще искa повече. И тогaвa вместо дa му помогнa ще го преебa, зaщото aз не го виждaм кaто гaдже или сексуaлен пaртнъор, a кaто брaт. Неговото приятелство е прекaлено ценно зa мен, зa дa го погубя по този нaчин. Aко стaвa въпрос зa някой познaт с когото нямaм кой знaе кaкви приятелски взaимоотношения и момчето е готино, зaщо не? Но един приятел зa мен е свещен. Не е зa дa се ебa с него. По-скоро ще му потърся гaдже.

22.   Не.
Приятел не би те помолил за това.
Толкова много леки жени има и платени и такива дето за спорта правят секс че колко и да е задръстен и скромен и депресиран- пак няма да е на сухо ;-)

Емануела 29 г.

23.   Пич, българките са прекалено задръстени жени, със селски разбирания, народът ни си е тъпичък и задръстен, какво да се прави 500 години ни липсват в развитието, виж ако беше задал въпроса в руски или германски форум, сигурно 90% от жените биха отговорили с да.
мъж на 52 г.

24.   според мен тази услуга би я направила интимна приятелка и знае как да те възбуди, иначе как ще се кефиш на нейно тяло след като няма да търсиш никога нищо няма....

25.   Ако го направя това значи да прецакам отношенията ни. По-скоро бих се съгласила да сме си "приятели с екстри" отколкото да го играя стриптийзьорка само за да му повдигна настроението. Някак си ми е гадно, все едно съм някаква вещ, която служи само за развлечение. Не, доста съм разкрепостена в секса, обаче не бих направила такова нещо за приятел. Казах ти, по-скоро бих спала с него отколкото просто да се разхождам гола пред него.

26.   Ако поиска секс, ще се стресна, ще се притесня, ще се объркам, но донякъде бих го разбрала. Стават такива неща, макар и рядко - с годините приятелските чувства да прераснат в нещо повече. А и хората се променят. На 20 години харесват едно, на 40 - друго. Моя приятелка така се омъжи за свой съученик, когото не беше виждала от 20 години. Но да очаква някой от мен унижението да се съблека гола, докато той мастурбира... В този случай - ако става дума за някой от близките ми приятели - вероятно ще настоявам да посети психиатър, защото явно човекът развива някакво душевно заболяване. Напълно е невъзможна такава ситуация! Не че на някой би му минало през ума да ми предложе подобна дивотия. Виж, случвало се е да ме питат: "Абе нямаш ли някоя хубава приятелка да ме запознаеш? " Това - да! В такива случаи съм измисляла някакви комбинации - вземам например три билета за театър - за мен, приятелката и приятеля ми и в последния момент съм "възпрепятствана" да отида и т. н.
Авторе, въпросът ти е едно към едно със следния, който аз ще ти задам: "Ако твоята леля те помоли ей така, по роднинска линия, да й покажеш пишката си, защото не е виждала такава от 10 години, ти как би реагирал? "

27.   Направо ще правя секс с него, но при едно условие само - да ми харесва като мъж. Имам "приятели с привилегии", не мисля че е аморално, извратено и т.н., напротив, дори е по-добре от сериозна връзка понякога.

29.   Аз преспах с колежка, която не беше правила секс 11 месеца. Беше ми споделила, че ще откачи. Останахме си приятели после.

30.   Аз бих, но наистина без секс, иначе бих, да, той също може да мастурбира, разбира се. Може и с друга жена да бъда, а той да гледа :) Може и да го тормозя с перо :-D Сериозно, има опции, като приятелството ни ще е супер с тези изживявания, но наистина не искам секс, ако започне да изиксва от мен или да почне с манипулации за връзка - край. Възможно е, но само ако има истинско приятелство.

31.   има приятел, който ми беше най-добрия приятел и поиска подобно нещо. Почти стигнахме до секс, но не се получи и след това всичко между нас приключи завинаги. почувствах се супер грозно и обидно, и използвана, и сякаш всъщност не ми е бил никакъв приятел, а се е чудил как да се удовлетвори нагона. Цялата ситуация беше крайно противна. Но взаимоотношенията между хората са винаги на много и различни нива, та не мога да кажа в твоят случай, дали и как е по-добре да постъпиш. Имах друг приятел към който имах влечение силно, та накрая бяхме близки и отново всичко приключи, този път защото аз исках да сме постоянно близки и да сме заедно. При тези два случая бях още малка и отношенията не са били така стабилни и осмислени. Сега имам най-добър приятел, който ме привлича, но не го показвам, защото сама не знам дали няма да ми опротивее, ако прекрача тази граница и да разваля дългогодишно приятелство. И постоянно го сънувам... Ужас някакъв. Сънувам, че сме женени, че сме любовници, че живеем заедно, че правим секс, че се целуваме и всичко, всичко. Всичко. Обаче това си го знам само аз :D и повече такива грешки няма да правя. Не знам доколко бях полезна, ама ми се дощя да споделя непоследъчните си тайни желания, ххаххаха.