Споделена история от Секс и интимност

Секс без целувки
С приятеля ми сме заедно от една година. Отначало всечко вървеше добре, целувки прегръдки. От месец насам забелязвам, че не ме целува преди секс а и след това, направо ми навежда главата към половия му орган. По време на секса няма нежност, не минава секс без анален, аз съм му казвала, че не искам но той всеки път настоява. Нежност и целувки няма вече, само стискане, мачкане и завършваме с анален. Какво да правя, вече се замислям за раздяла. Винаги иска орална и анален, вече го е гнус да ме целували не знам вече.

Коментари

1.   Като мъж мога да ти кажа, че момчето много ти се кефи и има много тестостерон.

2.   Ами щом пишеш тука значи наистина се чувстваш зле от това, напускай го и това е. Трябва да има уважение в една връзка и най-вече САМОУВАЖЕНИЕ. Най-често хората не ни уважават само защото ние сами не се уважаваме.

3.   С времето нещата стават като в коловоз, това е и при мъжете и жените. Имаш нужда да разчупиш обстановката. Ние мъжете обичаме страстта, но за да запазиш пламъка е нужно да поемеш контрола за момент.
Веднъж приятелка ми каза (и звучи доста разумно от мъжка гледна точка), че мъжете са два типа - такива, които искат секс и такива, които искат ласки. За да ги контролираш им даваш по много от другото, но не им позволяваш това, което искат.
Та в твоя случай предлагам да лишиш приятеля си от това, което обича и да, като го обгрижваш с много внимание и любов същевременно. Това е важно за да запазиш баланса! В този случай няма да има представа какво му липсва и ще трябва да се потруди за да го получи.
С други думи - бъди най-грижовната приятелка на земята, но никакви мръсотии.

5.   Говори сериозно с него или пък му отказвай като цяло секс известно време. Това за мен не е поведение на влюбен мъж или поне мъж, който изпитва страст.. това е все едно чука проститутка, такова отношение.

6.   О, махай се веднага. Попаднала си на патологичен егоист, за когото си вече просто предмет за задоволяване на нагона...
Помисли, дори "нещо" между вас да се "получи", как би се държал той с децата ви? Би ли ги водил сутрин на училище, или да им приготви закуска, както прави всеки нормален татко?
Замислила се била за раздяла... Бягай с 300 от такива "личности"!

7.   Не мисля че го е гнус от теб. Просто мъжета са такива, в началото са мисли и добри, а после покаэвам истинската си всъщност и желанието си да покаэват на жената, че тя е по-слаба от тях.
Тогава идва и животинският и начин на поведение по-време на секс. Аэ също имам тоэи проблем с мъжа си, но когато не искам няма как да ме принуди. Сърди се ден, два и после му минава. Не мисля, че си длъжна да се подчиняваш на свяко едно негово желание. Просто му кажи, че така не ти е приятно и правете нормална любов.
Эащото по тоэи начин само ще те накара да се отдалечаваш от него. Нищо повече.

8.   Това са егати връзките - да правиш секс с някого, пък да не си говорите с него.
м34

9.   Всичко е супер, когато е приятно и на двамата. Щом нещо не те кефи, а той настоява, нещата не са ок. В секса, а и особено с човек към когото изпитваш нещо трябва да има всичко-и нежност, и ласки, и любов и здраво чукане... и всичко, което обаче е приятно и на двамата, както казах.

10.   Купи му един мастурбатор и като е на зор да се спасява. Ако няма намерение да се държи с теб като с жена, биѝ му шута.

11.   Защо стоиш в тоя връзка, ползват те за надуваема кукла, не ти ли е ясно?

12.   Според мен го остави.. щом те кара да правиш неща, които не искаш, а и секса не е само да го вкарва и изкарва, трябва да има нежност, ласки, трябва и на двамата да ви е хубаво.. а щом ги няма тези неща, няма смисъл да си с него.. така той те кара да се чувстваш нежелана, а това е най-гадно за една жена.. мъжа трябва да я кара се чувства желана и обичана.. намери си друг :)

13.   Сексът е за двама. Насила не правиш нищо, което не искаш. Недей да мислиш, че така печелиш мъжа до себе си. Напротив. Държиш се робски. Казваш ясно какво искаш. Проблемът е в теб. Следващият ще е нещо подобно.

14.   Прави си кефа пп най-вулгарния начин с теб, без да се интересува за теб. Помисли си дали те обича

15.   Момиче разделяй се с този боклук! Той НЕ ТЕ обича използва те.... ти си му казала, че НЕ ИСКАШ обаче той продължава. Той се отнася с тебе като с боклук и курва, зарежи го. Направо като прочетох това се вбесих... този човек изобщо не те обича, ама изобщо. Още днес се раздели с този бунак... била си се замислила. Направи го, сложи край той те унижава.. Направо ми стана жал за теб. Как така секс без целувки? Нали трябва да те възбуди този човек? Ти като не си възбудена за мен е изнасилване.

Свален ангел

16.   Тегли му чертата на този...

..

17.   А. Благодаря ви за съветите

18.   Авторке, разкажи ни после какво се е случило

19.   Авторката. По време на секс виждам, че се старае и аз да съм задоволена. Питаме дали ми харесва. Ние бяхме разделени месец и след като подновихме връзката той не ме целува, не ме гали, имам чувството че ме възприема като и аз незнам вече

20.   БЯГАЙ мъжете въобще не са такива всички, този си е Егоист....

21.   Предвид последната информация авторке - той не те обича а е с теб само заради секса. Видял е че не му е хубаво да стои на сухо докато сте били разделени и заради това е поискал да се съберете. В момента за него си секс-играчка и нищо повече.