Споделена история от Секс и интимност

Моят мъж е манияк на тема "секс"
Всеки мъж иска от жена си да бъде эадоволяван, но в рамките на нормалното.
Моят мъж е манияк на тема "секс", и дори понякога желанията са му животински. Когато му откаэвам мисли, че е эащото имам друг, а това иэобщо не е така. Просто съм уморена от грижите эа детето ни и от работата. Нямам време да мисля эа това.
Съгласявам се само, эа да бъде доволен, но нямам желание и понякога дори аэ се чудя на какво се дължи това.

Бихте ли ме посъветвали по някакъв начин...

Коментари

1.   Първо, маниАк, а не маниЯк.

Второ, въобще не става ясно какво разбираш под маниак.

2.   Авторке, какво разбираш под "маниак"? Какви неща иска мъжът ти? И чак толкова много време ли отнемат, че те затормозява желанието му да им ласки с теб?

п. п. : За времето, което ти отне да напишеш тази тема, вече щеше да си му направила една съпружеска свирка.

4.   Ех и бившият да беше така...
Знаш ли че много жени искат така?
Това значи ще те обича и иска.
Ако искаш да ти е верен - давай му а ако искаш да ти изневери- не му давай и друга ще му даде ;-)
По- добре у вас да прави секс с теб от колкото да те зарязва и друга да клати ;-)
Ж 30 г