Споделена история от Секс и интимност

Дали съм гей?
Здравейте! Моята история е (май) на типичния неосъзнат педал, но тъй като не искам да е такава реших да ви разкажа и вие да споделите.

Значи то е много сложно... как да ви кажа с две думи когато става въпрос за гадже (с най-просто обяснение) и семеен живот и т.н не мога да си представя да си имам мъж приятел, а в същото време когато става въпрос за секс хем си представям с жени, но предимно с мъже. Когато маструбирам винаги си представям мъже. Дари съм се оправял с предмети и много ми харесва но имам и чуството, че с жена също ще ми хареса. Да - най-странното е, че съм девствен и... мога ли всъщност да определя дали съм гей или не съм след като не съм спал нито с жена, нито с мъж. Не веднага след като си задам този въпрос в главата ми изниква това, че не всичко опира само до секс, привличат ми и много други неща в мъжете. Офф не знам не знам ... ...ама май съм си чист педал :)

Коментари

51-92 от 92

64.   Здравейте! Имам проблем на тази тема, и ще ви помоля да ми помогнете. Не знам дали съм ГЕЙ, но не спирам да си харесвам мъже, спал съм с мъж много пъти, само мъже си харесвам, даже и в метрото ги заглеждам колкото и да ме е срам да не забележат, не мога да се определя дали съм гей но умирам за мъже. Не съм спал с момиче, но не ме вълнуват даже и не ги заглеждам. Според вас гей ли съм?

65.   Да ГЕЙ си и какво от това? Това е нормално не се връзвай на обиди. Спи с мъже, спи с жени това е твоят личен избор.

66.   женен съм, жена ми обича да лиже клитори, а аз да ме чука в гъза, но не сме би в никакъв случай камо ли гей просто кеф

68.   Интересно ми е какво стана с момчето което беше написало темата, защото все пак са минали 4 години. Питам понеже и аз като него съм пред същата дилема :)

69.   За тези, които казват, че няма такова нещо като Би-та. Мога да ви кажа само едно нещо. Кои сте вие, че да определяте какво му харесва на човек. Момиче съм. Харесвам и МЪЖЕ и ЖЕНИ. Звените обаче клонят към мъжете, заради това, че имат пишки и е много по-лесно да достигнат G-точката ми ;) Иначе не веднъж ми се е случвало да харесвам РОМАНТИЧНО жена и да ми се прииска да се позабавляваме. Колкото до автора. Без значение Хетеро, гей или Би си, ти си този, който си и не си заслужава да се променяш заради някакви недорасли хомофоби. Гледай си кефа, с който намериш за добре и да не ти пука за мнението на другите

72.   Не мога да повярвам колко невежи и некомпетентни хора има в тази страна. И още нещо не знам от къде знаете за какво бог е създал хората, каква е била божията промисъл и целта на природата. Ебати и самочувствието. Ще кажа само, че сте с промити мозъци, сковани от скруполи, страхове и комплекси. Толкова глупости на едно място не бях чел. А за тези които се съмняват в себе си ще кажа само. Животът е красив и хубав, може да бъде такъв за всеки от нас, но това зависи единствено и само от нас, а дали си гей, би или хетеро това няма абсолютно никакво значение.

73.   номер 53 ме уби. Изобщо хората, които практикуват анален секс са в една и съща категория, независимо дали са хетеро или не.

Аз вярвам, че сексуалността се формира след раждането, вместо преди. Допускам, че може да греша, но в крайна сметка, няма никакво значение.

Това да си обратен не е психологическо заболяване, тъй като не нараняваш себе си по никакъв начин, нито околните. Ако те се почувстват засегнати от твоите сексуални желания и го изразяват свободно, тогава горното правило също се отнася и за тях. Да не можеш да възприемаш нещо, такова, каквото е, е заболяване, при това вредно.

Хората, които все още смятат, че да си с жена е естествено (а другите желания - заболявания), сигурно приемат факта, че ползването на контрацептиви е ненормално?

Искате деца? Позволете ми да ви накарам да се замислите по въпроса.
1. Хубаво усетете реалността, в която живеете и си дайте сметка, че фантазиите ви не отговарят на нея.
2. "Плодете се и се множете" не води до нищо хубаво. На света не му трябват повече хора. Имаме си достатъчно без родители, необразовани, гладни и т. н.
3. Системата, в която живеем, не е достатъчно стабилна, за да ви дава време и други възможности, за да успеете да изградите стабилна връзка със своето дете.
4. Средата, в която живеете, не е подходяща за отглеждане на дете.
5. Стрес, напрежение, страх да не си загубите работата си, сметки, mtel, globul, vivacom, цените на горивата и прочие... Освен ако не сте супер герой, има малък шанс да се справите. Добро утро реалност!!!

74.   73, вече е доказано, че сексуалността на хомосексуалните мъже е резултат от по-малко тестостерон през ембрионалното им развитие в резултат от стрес при бременната до 16-тата седмица от бременността. Хомосексуалните мъже не могат да променят сексуалността си, а тя не е резултат от социялната среда.

За хомосексуалните жени не е доказано такова нещо, не се знае просто за момента, но и те не могат да променят волево сексуалността си - тове е ясно.

Иначе, кой да има деца и кой да няма - това си е лично решение. Има и достатачно хомосексуални двойки, които имат деца и обратното - доста хетеросексуални двойки не могат или не искат да имат деца, изборът не зависи от сексуалността.

75.   Няма лошо да си гей, както няма лошо и да си хетеро.
Най лошото е да не знаеш какъв си.
Така че - самоопредели се и си живей живота.

76.   73 ПИШЕ ТИ 53 Видях, че си започнал с мен увода си! Което ме радва значи поемата ми се чете доста успешно! Виж нямам нищо против тези хора те са такива каквито са и никой с нищо не цели да ги променя просто показността и излишната суета дразнят на моменти това е! Аз съм жена и като подобно на една девойка над теб мога да кажа, че се заглеждам тук таме и по жени макар и омъжена с дете, мисля че в това няма лошо но разбира се не показно! Дори съм спала с две жени преди семейния си живот и искам да ти кажа че ми хареса но мъжа ми най-много ме възбужда което означава че не съм лесбийка!

77.   Моята история е подобна. И аз си мисля, че проблема е от това, че не съм го правил с жена. Когато мастурбирам обаче си представям момичета, които познавам, щото е по-възбуждащо. Това е от желанието ти за секс. Спокойно дори и да си бисексуален пак може да си имаш нормален семеен живот и разнообразие в секса ;)

78.   Виж аз се определям като БИ. Привличането ми към мъжкия пол е чисто сексуално. Но СУПЕР мразя тия несерете дето се фръцкат кивят китките си и говорят супер лигаво. Аз също като теб виждам бедещето си с жена, но маструбирам и на двата пола. Няма нищо срамно да си ГЕЙ или БИ. Живей си живота. Никой не влиза в спалнята ти. Горе главата!!!

79.   Пробвай само с жени, ако се окажеш гей недай си боже пробвай пак с жени и би трябвало да станеш нормален успех.

80.   До 53 и 76. Мисля, че 73 е казал, че си го убила с твоя коментар заради твърдениеот :" Ето ви пример Фреди Меркюри бий сексуален човек с много възможности и много пари и все пак не може да се спаси от СПИН гейовете са доста застрашени от тази коварна болест има ли смисъл да се подлагате на риск". Сериозно ли го мислиш това. СПИН е толкова опасен колкото за гейове толкова и за хетеросексуални, без значение от пол, раса, възраст, социално положение и тн. Това че за пурви път е открит вируса при хомосексуални не значи нищо. И още поше се ХОРМОНИ няма доказана връзка между тяхното наличие или отсъствие със сексуалната ориентация на човек.
А пък до 79: не това ако е гей "недай си боже", в което няма нищо лошо, няма да се оправи ако спи с жени. По-скоро би го направило нещастен от колкото хетеро ;)

82.   Мъжете, които са гейове са по-красиви от другите. Илиана

84.   И аз съм така пъхал съм си разни предмети в ануса ама несъм го правел с мъж. много се възбуждам от мисълта да ме чука някой мъж да прави с мен каквото си иска се едно съм някоя курва :) искам :)да му гълтам или да ми се изхвърли в ануса.... :) и да оточня на 17 години съм...

85.   Имам един много добър приятел, за който се чудим останалите дали не е, той все отрича, обаче с неговите чупки в кръста и как обича розовкото :)) Много е симпатичен, голяма душица е :))

87.   Казвам се ДАНИ
на 17години съм
и се занимавам с психология- хоби ми е
и тка
от Социална гледна точка
Хомосексуалноста е неприемлива защото развалято представите на хората
под представи имам предвид в частност :
Деца;внуци;правнуци ; -
Първо това че който и да било е гей не означава че неможе да има деца има много начини човек да има деца
тука навлизаме в медицината такаче няма да правя полемики
незнам дали мога да си оставя скайпа
но който желае може да пише на :muoorg@workmail. com

89.   87, по-добре се позанимавай с правопис, а относно психологията - не ти разбрах нищо, но това ти е най-малкия проблем. Никак не можеш да се изразяваш!
Според мен автора е ГЕЙ, не защото си пъха нещо в задника, а именно защото си представя мъже и се възбужда от мъже, така че примера с мъжа, който жена му го оправяла отзад не е удачен! Освен това до коментар 78 - тоа, че те дразнят откровените мазни гейове, не значи, че и ти не си гей. Просто не всички са женчовци, има си и съвсем нормални такива!

91.   Пробвай с жена първо и след това с мъж и ще разбереш кое те влече най-много... айде и успех в начинанието ;)

92.   Здравей,
аз също това се питам дали съм или не съм, но слушай к'во ще ти кажа. НЕ Е ВАЖНО ДАЛИ СИ С МОМИЧЕ ИЛИ С МОМЧЕ ВАЖНОТО Е ДА СЕ ЧУСТВАШ ДОБРЕ И НАЙ-ВЕЧЕ ОБИЧАН.
Аз съм бил и с момче и момиче и да ти кажа хареса ми еднакво, защото усещах че съм желан.
Бъди това което си а не това което хората искат
да бъдеш

93.   Здравей,
аз също това се питам дали съм или не съм, но слушай к'во ще ти кажа. НЕ Е ВАЖНО ДАЛИ СИ С МОМИЧЕ ИЛИ С МОМЧЕ ВАЖНОТО Е ДА СЕ ЧУСТВАШ ДОБРЕ И НАЙ-ВЕЧЕ ОБИЧАН.
Аз съм бил и с момче и момиче и да ти кажа хареса ми еднакво, защото усещах че съм желан.
Бъди това което си а не това което хората искат
да бъдеш

94.   35 Аз съм жена на 33г. и съм напълно съгласна с теб, просто в нашата родина хората не са достатъчно разкрепостени за да го приемат... На мъжът ми също му харесва аналната стимулация и смятам че в секс шоповете има достатъчно неща които да разнообразят сексуалният ви живот... Искам само да ви кажа че от както си купихме пенис колан, анални разширители и тн. сексуалният ни живот се подобри ужасно много... А колкото до това дали си гей... Това че те кефи да си стимулираш простатата не те прави такъв, пробвай да гледаш малко БДСМ femdom и тогава ще говорим ( е естествено си избери нещо по- лекичко защото има и доста брутални неща които... Не знам на мен ми харесват но за теб девствен и не на ясно със себе си... може да те стресират :) )

95.   И аз се чувствам като теб. Не си единствен

96.   Никога не търси извинение за чувствата, които си изпитвал, защото един ден ще съжаляваш, че си изгубил възможността си да живееш и обичаш. Независимо дали клониш към хетеро или Гей или си просто БИ помни едно:
Ако до днес ти си пропуснал част от своя живот в обичайните грижи и проблеми, ако не си имал време, възможност или смелост да кажеш на човека до теб
колко много значи той в твоя живот, ако си пропуснал да му кажеш колко много го обичаш,
днес ще те помоля, отсега нататък да бъдеш по искрен и честен с него защото той го заслужава.
Той има нужда от твоята грижа от твоята любов той има нужда от ТЕБ.
Бъди съвършеният мъж или жена в живота му, бъди като светлина в тъмата, бъди като фар за изгубилото се в бурята на живота сърце.
Всеки има нужда от втори шанс в живота ето сега го имаш и ти.
А когато отговориш на това в себе си за кого е предназначено това тогава най-вероятно ще разбереш какъв си..
Ти тръгваш си, оставяш ме самичък, и сили нямам
сбогом да ти кажа, ще се завърна тихо у дома на
тишината всичко ще разкажа. Една сълза остава
да блести на рамото ти, като лист отронен, една
сълза от моите очи, премесена със капчици дъждовни.
Ти тръгваш си оставяш ме самичък, и сили нямам
сбогом да ти кажа. -На рамото ти малката сълза
ще свързва нашите сърца.
Дано да съм ви бил полезен. :)

97.   Д-р Риданов

искам да кажа на вс. тук че не е важно какьв си...
аз сьм би сексуален преди като биах мальк
малко сьм зле с бг буквите но... нищо.
преди като биах мальк често имах проблеми с момчетата
все ме биаха и си виках господи защо все намен... искам да ме обичат да мисе радват исках да имам и аз приатели и да сьм обичан... е станах на 20 год. и в един момент по дискокетите усетих че се заглеждам по маже кьм 30, 40 год. шни..
ами симпатични са ми след което се замислиах дали ажаба не сьм геи... та мина год. и нещо... започнах чат в мирк... тогава имаше такав чат запознахсе с едно момче тои не е геи просто чат. разказвах кви желаниа имам относно мажете.. и тои ме изслушваше. един ден каза искашли да се видим таи като минаха 3 год. а се знаем само по нета видиахмесе и още на парватасреща таи като останахме в хотел в друг град... сам ми налитна коетобеше мн. странно каза, че сьм бил мн симпатичен и че не сьм миазал на геи.. е аз сьм си пич нема нищо геиско но ми се преискаше с маж... тва нещо което е не избежно... пробвашли с мьж и краи.... нема врьщане назад но сексьт с мьж е супер адски... та този приател от нета е женен и е политик... е аз разбрах след далго време и срещи.. таини... не се определиам като педал хора :)) напално сам си нормален пич. просто се вьзбуждам от маже. за мен педали са такива кат азис гримираните маже. а аз не сьм такьв :)) запознахсе с интересни хора в интернет с тва моито сексуално изживиаваниа... аз сьм като господа обичам всички хора маже, жени... всички сме готини хора и всеки икада бьде желан.. така, че имали смисал от коментари кои какав е. господ дава вазможност да усетите страстите и др. неща в този живот вьзползваите се.. благодарение на това, че си падам по маже днес сьм политик и доктор, такива като нас бисексуални геи меи.. както искате ги наричаите ги има на всиакаде. животьт продьлжава направете така, че некои ден като се загледате назад да кажете еииииииииииииии кьв мрьсник биаххх на младини... :))) автора дет писал тук.. момчетоми чукаиии здраво и ниама да сьжелиаваш / ще доиде време щети писне от тази игра и ще си сьздадеш семеиство и тва е / а пак си ходиш по мажки... каменитца да се видим по тамно.. мажете знаиат защо нали така? :))

99.   и аз си мислех, че съм гей, днес си мисля, че съм би, но май съм хетеро.. уви всичко е в главата. Понякога гейовете се раждат гейове, други пък животът ги създава, както щеше да се случи с мен, ако реалният човек, който съм не се държеше и не харесваше тези неща, които харесва нормалния човек, от онзи който е в мен понякога.. просто имах комплекс относно размера в гащите си.. и харесвах жени, които са най най най-красивите и в такива порно филмчета и глупости си съсипах психиката, че няма да мога да ги задоволя, защото ми е малък и започнах да си представям как аз правя свирка на мъж, харесвам повече чуждите пишки на снимка от своята и се възбуждам от тях и всичко това е докато свърша, свърша ли се мразя... не съм се чукал и до ден днешен с жена мой тип, слабичка, хубава.. имал съм някакви опити (първият на 18 (сега съм на 22), която беше напълно противоположна на моят тип, дебела и не беше красива, бях надървен от самия контакт, оралните ласки, но не чуках.. защот окато седна връз мен ми стана гадно, доста дебела мадама.. иначе ми се е случвало много пъти да се надървя от жена реално, като я гледам и като е мой тип, но във фантазиите ми е трудно, защото вътрешният аз говори, че няма да мога да я задоволя.. и вътрешно се възбуждам повече от пишки, отколкото от жени, а реално само и само от жени... веднъж правих свирка за 2 минути, не ми хареса нито доковането от мъж, нито това да правя свирка, нито чуждата пишка, нито нищоо... казах, че не мога да продължа и не ме кефи и спрях, осъзнах че не харесвам мъже, същата вечер викнах хубава жена от сайт, но пак не чуках, не можа да ми стане, бях сдухан, бях притеснен.. а реално се възбуждам от жени, реално искам жена за по-дълго от вечер и ме възбужда тя да се възбужда.. накрая си мислех, че съм А сексуален, но всичко е в главата... кой какъвто иска може да си бъде, аз съм опитал от всичко и по-уверен в себе си, а и когато данните сочат, че нямам основание да се притеснявам за размера си, уви не знам.. за какво съм скачал от бряг на бряг, кой както му е кеф... но ако не си се родил така и не харесваш мъже (както мен), а някакви комплекси породени в детството или в настоящето те карат да опитваш с мъж, няма смисъл.. повярвай ми, или опитай за да се укротиш, както аз направих... изпитвам отблъскване между мъжете и мен, а между жените мой тип и мен изпитвам най-силното привличане, като магнит, като приказка.. не мога да го обясня дори, сексът ми е сложен и до ден днеешн, пак поради развинтената ми психика, но се надявам да се оправя.

100.   При мен работата е същата. В един даден момент реших, че докато не легна с мъж няма как да разбера. След цяла година търсене в интернет с анонимен профил попаднах не дискретен семеен мъж. Поканих го в къщи, пихме по едно две за отпускане и се преместихме в спалнята. Имаше голяма паламарка, но след обилно мазане с олио и много игра с ануса ми се получи. Хареса ми, но нер колкото с жена. Правихме го още няколко пъти, но вече нямам мераци. Явно и при теб е повече любопитство, отколкото нужда

101.   Ей тоя интернет, телевизия и порно филми ще побъркат хората. Не съм вярвал, че толкова много млади момчета ще изпитват желание да лапат на другите мъже и да се дупят. Гледал съм няколко пъти порно с травестити, но никога не съм си представял че съм на мястото на травестита. А като има купон или банкет към края се чудя вече на коя колежка да й вдигна полата или сваля дънките. Дори когато съм бил на купони само с момчета компания, не съм си представял и за миг, че ще почнем да го правим по мъжки. Според мен просто ви липсват женски ласки и затова прибягвате към мъже. Тая тема е точния пример - пича си мисли че му е малък и го е срам от жените. Вярно аз не съм имал стеснения че ми е малък, а и жените са оставали доволни(17-18см на 5-6 деб), но пък са ми казвали че някой мъж дори да му е по-малък не го усещат толкова добре, но за сметка на това ако го прави по-дълго време в добро темпо, също си свършват и им е хубаво. Така, че само размера не е причина мъж да стане гей.
М28

103.   Пич,
Аз съм на 27 и съм женен.
Преди и аз си представях с мъже. Дори си лускахме с един приятел. В последствие си хванах гадже и секса с жена много ми хареса.
Правил съм го с много жени, но продължих да лъскам на мъжко порно. Веднъж реших да опитам с мъж и се запознах с едно момче в интернет с което го направихме. Секса беше страхотен но веднага след като приключи се почуствах ужасно и вече като се сетя за този момент ми е гадно.
Като съвет мога да ти дам да опиташ и с двата пола. Опитай! след това ти сам ще решиш какво ти харесва.
Според мен докъто лъскаш и гледаш порно нещата изглеждат по един начин, но след това е съвсем различно.

104.   за мен мислиш за мъже, защото те са като теб т. е. нещо познато. Колкото и порно да изгледаш няма да усетиш женската кожа, аромат, присъствие. нито пък мъжкото. Според мен трябва да се опита и с мъж и с жена, така ще разбереш собствените си предпочитания. Дори и да предпочиташ мъже, какво от това? Няма нищо срамно или нищо грешно!
Белатрикс

105.   Не се притеснявай, и аз съм гей. Миналата година харесвах Джей Ло, а пък тази година харесвам Дженифър Анистън - абсолютен педал съм! Спокойно - няма да го преодолееш. :)

106.   Аз съм чист БИ.
Обожавам да ме чукат. НО само жени с пенис колани.
Страхотно усещане е.

107.   Не мога да преценя, дали съм гей, но винаги от мъже съм се възбуждал много повече. Сега почвам да си мисля, че съм гей, след като вече доста пъти дори не ми става от жена (независимо как изглежда).

110.   Радвам се че много млади хора правят комнтар по въпрос с цел да помогнат на друг все още неорентирани юноши, а на тях ще кажа не е важно с кого ще си най-важното е да си доволен ида обичаш човека до теб. Красотата и любовта ще спасят този комерсиялен свят. Гей съм, женен с деца, но и до сега предпочитам мъже. Всеки рано или късно ще направи своя избор.

111.   аз се мислех са гей в секса и хетеро в любовта. Знаех, че не мога да бъда обвързан с друго освен с жени, харесвам точно определен тип жени обаче, много специални, слаби и много секси, знам че ме възбуждат.. но така и секс нямаше, свирки презарватив, грозни проститутки, дебели 1-2 пъти и ми нанесоха сумати вреди.. да си мисля разни кофти неща, възбуждаха ме мъжете в мислите ми, по-скоро пишките, а мъжете в действителност никога.. даже опитах свирка, нищо не усетих 2-3 мин.. пълна тъпня, оня тръгна да ме целува.. отврат, не ми хареса нищо с мъж, но след това пак ме възбуждаха тези неща в мислите ми, в мислите ми се възбуждах много повече от мъже отколкото от жени, но пък в действителност се възбуждам само и само от жени.. вече водя сексуален живот (силлно е да се нарече така, но интимни контакти.. свирки с мадамата, лижа я аз, обарвания по дупето.. ала-бала, надървен на 100%.. слагам презарватива да й го вкарам и ми увехва веднага.. опитахме и без, определено осъзнах вече своите наклонности, но доста време се държах в наведение дали ако го вкарам в жена всичко ще е ок.. въпреки че го вкарах за малко, бях щастлив, нещата бяха ок, но го вкарах без презарватив.. с не мога, спада ми веднага и доста дълго време се съмнявах относно сексуалността си, въпреки привличането от жени, все пак да го вкараш тогава е истинската сексуалност.. ама с презарватив как да мога да правя секс, добре че се доказах пред нея, а бях на път и аз да ставам гей.. жалка история, но котйо си е такъв такъв, аз не съдя никой

118.   Не знам дали си гей или не но, хора моля ви бъдете, поне малко грамотни. Хубаво не ви обвинявам, че харесвате мъже, толкова много правописни грешки има в коментарите, направо съм в потрес. Спи с жена и ще станеш мъж, най-вероятно, спи с мъж и ще станеш гей, това е, успех. Даже намерих правописни грешки в темата, направо не знам каква ви е ориентацията, правописа ви е трагичен, не сте ли ходили в училище или това не е модерно в наши дни. Да мислите само за глупости, само това правите вие.

119.   Виж сега приятеш, не е задължително да си гей. Аз в пубертета добих комплекс, че ми е малък от порното което гледах и в последствие се възбуждах от мисли за пениси и свирки, но реално като излезех на вън единствената ми мисъл и тръпкс бяха момичетата, а мъжете ги чувствах като приятели, но когато мастурбирах си мислех предимно за мъже, мислех си че харесвам мъжкия член това имах няколко неуспешни сексуални контакти с жени, които не харесвах и още повече си мислех и се депресирах, че по-скоро съм хомосексуален и в секса освен мъже от друго няма да ми стане, но пак излизах на вън и в главата ми само момичета. След време комплексите ме докараха до там да обуя и прашки, дълги чорапки, възбуждах се от себе си, пуснах се в интернет и месеци наред ми пишеха активни мъже за секс, за свирки, а аз мастурбирах на тези фантазии, свършвах и на секундата умираше всякаква тръпка и възбуда. С времето се навих на един за свирка, отидох в колатс му, започна да ме целува, да ме пипа отзад, но не усетих никакво привличане, след това опитах и свирка, въобще нямах никаква тръпка и възбуда и му казах, че не искам повече, прибрах се и си изтрих всички профили, викнах си една компаньонка, но беше секси и изпитах пак силна тръпка, секс не се получи, но ми беше приятно и за тази вечер си направих равносметката, че аз съм едно комплексирано момче, което трябва да се отпусне. След известно време се хванах с една, в началото лош секс, проблеми и така нататък, но после започна да ми харесва. След време опитах и с друга и сега съм готов от снимка на жена, от мисъл за клитор, от лизане на жена, от най-малкото докосване и допир на симпатично момиче, но преди не харесвах клитори, не познавах добре женското тяло, бях комплексиран, сега и пенисът ми е по-твърд и по-голям и съм адски отпуснат и въобще не мисля за мъже и пениси, не ме влекат, но минах през този кръговрат на живота, да не знам какъв съм. Всичко понякога може да опира до комплекси, трудно детство и прочие, а не да си хомосексуален. Много съм щастлив откакто ми става от мисъл за жени, а не реално дА, си падам по жени, а мислено само по мъже

120.   № 6., Дявола я е сложил там простатата, за да провокира простотията на мъжете, да си бъркат у дирниците.
Пич, нормален си, не се поддавай на педерастка пропаганда. Тия гадове са като секта, откакто ги толерират в обществото поради тъпата американска мода. Ако може да изчукаш някоя кака или лелка, за предпочитане зряла истинска жена, е не някоя пикла на твоята възраст, ще забравиш за голите мъже.

121.   Щом имаш колебания, значи си

122.   Пич, ти си част от бисексуалните хора :)

123.   oт 119. Ако не се чувстваш такъв, няма значение какво си фантазираш и мислиш. Аз никога в реалният си свят не съм се чувствал такъв и никога не съм се привличал от мъж, ако пък го чувстваш така, опитай и с жени, бъди бисексуален, ако пък си обратен, не си последния, не си и първия, какъвто си по душа, такъв ще си и си живей както ти е отвътре. Не се опитвай обаче, да се правиш на такъв какъвто не си. Аз свършвах буквално през живота си може би 95% на фантазиите си с мъже, докато мастурбирах, но реално нямаше никаква тръпка с мъж, свирката визирам, една минута изтърпях и разбрах, реално и като цяло никога не съм имал тръпка с мъж, а само с жени на живо, но някак си във фантазиите ми все се мислех за несретних, че не ми е достатъчно голям, че не мога да задоволя жена и в последствие ги изключих като сексуален обект, пък и мъжете са супер лесни и постоянно ми пишеха и все пак реалният контакт с хората, визирам това да те желаят, си е реален контакт и ме кефеше, уви обаче действителността е решила друго, за мое щастие все пак, трудно щях да обясня на нашите, че съм гей, пък и никога не съм изглеждал така отстрани, не съм го чувствал, но сексуално си мислех, че съм такъв, съвсем друг човек бях, докато мастурбирах сам със себе си и си пишех с мъже, даже на камера съм се гъзил и какви ли не циркове съм си правел, всичко обаче, което съм си представял да бъда аз с мъж от нежната роля и той да бъде грубия, всичко това сега ми харесва с жена, да бъда водещата роля, просто нямах увереността, самочувствието, не познавах женският полов орган и вече нямам никакъв проблем с жените. Ако бях задълбочил преди гейските си наклонности и някак си ми беше харесало, а след това бях тръгнал по жени, както тръгнах сега, може би книга щях да напиша, че не винаги това, което си фантазираме и представяме има общо с реалността, но все пак забежките ми бяха със самия себе си и като свършвах всичко умираше, и един път се навих на някаква близост с мъж, колкото да съм сигурен за себе си и стана това, което очаквах, ако бях бисексуален, щях да живея така, и хомо да бях пак, но стана най-лесния вариант, не само че преди ги харесвах и обожавах жените, но и сексуално вече съм на много добро ниво. Повярвай в себе си, много мъже имат комплекси и лапат пишки, защото мъжете са много лесни, същото е и с активните мъже, които чукат мъже, някой от тях искат да чукат жени, но не знаят как да си го поискат, и аз не знаех на времето, но се отпуснах и заживях без напрежение и комплекси и сега съм безкрайно щастлив. Нормалните хора няма да разберат за какво иде реч, те и гейовете не искат да са гейове, но просто това ги възбужда и това желаят, години наред си мислех, че с жена няма да мога да бъда никога, е сега от жена ми става от мисъл, от снимка, нямам проблем

51-92 от 92