Споделена история от Секс и интимност

Закъснява ми
Момиче на 17, От един месец с приятеля ми водим поов живот, Той е на 18, Пазим се чрез прекъснат полов акт, като след това си избърсва със салфетка например и продължаваме известно време, Та от първия ми път го правим почти всеки ден, Сега ще ми кажете че този метод не е най сигурният, Знам наясно съм, Но аз виждам всеки път къде свършва и че не е в мен, а и той има голям опит в това и също той е сигурен че не е свършвал в мен, Но вече ми закъснява с почти две седмици, Въпроса ми е възможно ли е от първия път да ми закъснява или да се измества, Приятелят ми каза че е нормално да ми закъснява, боли ме ниско в корема сякаш ще ми идва и не ми идва, Той ми каза да не се притеснявам че така се забавя повече, Бих се радвала ако споделите някакъв опит, Благодаря предварително,

Коментари

1.   Със салфетката почиства точно нищо. Щом продължавате акта, 99% вероятност има да си бременна. А твоя приятел ако има толкова опит идва момент да се усъмниш дали не се опитва да те забремени нарочно поради някаква причина. Щото никой не е толкова тъп, но някои хора са толкова болни.

2.   Избърсва се със салфетка и продължава... тоест, си набутва спермата именно вътре в теб, или действително сте толкова глупави да си мислите, че е останало в салфетката? !
А приятелят ти няма и грам опит... нищичко не знае. Вероятно просто му е много малък и за това те лъже. Малък мозък... малка пишка, сега и малко бебе, имайки в предвид гените ви... и то флупавичко ще е.

3.   Естествено, че е възможно да си бременна. Особено, след като той не се мие преди втория път. Направи си веднага тест. И забрави за прекъснатия полов акт. Аз съм забременяват така.

4.   Няма как да се измести цикълът ти заради започване на полов живот.
Хубаво е да си направиш тест,защото "бърсане със салфетка и след това продължаваме" е много несериозно и доста деца са се родили по този начин,тъй като сперма остава по каналчетата до които сълфетката не е могла да достигне.

5.   Момиче, ограмоти се сексуално и тогава прави секс...

6.   Добре, да кажем, че не си бременна, а ти закъснява от притеснение, което е нормално. Възможно е, щом те боли корема и имаш симптоми. Все пак, на твое място, бих си взела тест от аптеката, за да проверя и да се успокоя. Силно ти го препоръчвам. Първия път няма да измести менструацията ти, но много момичета в началото на половия си живот се вманиачават на тема цикъл и всеки месец го мислят, от където започват едни нерви и притеснения. Обаче, това е и много важно да го запомниш... Ако един път мъжът е свършил, е възможно да останат сперматозоиди по каналчето и при повторен акт не е съвсем безопасно. Много си млада и е добре да използваш по-сигурни методи за контрацепция, защото определено не ти е време да се товариш с аборт, бебе или някаква болест. Никак не разбирам момичетата, които продължават с прекъснати актове, но всеки месец им закъснява и изпадат в паника. Това е излишно притеснение, което сама си причиняваш. Имаш глава на раменете си, използвай я занапред.

7.   Избърсва със салфетка????
Боже мой! Дано не си бременна и си вземеш поука. Винаги с предпазни средства, винаги той се измива старателно след секс.
Мислете малко, а и не са само бебетата. А болестите?

8.   Като те чета се чудя да се смея ли или да плача. Един съвет, след като се изпразни и се избърше със салфетка, спрете и почакай да започне да му спада и следи още колко сперма ще изтече от канала му. Ако си доволна от видяното, сега можеш да си щракаш с пръсти и да си подсвиркваш от кеф, че не си бременна, но мисля, че направо ще се ужасиш, виждайки колко сперма се задържа по каналите. Поради тази причина, за напред след като свърши ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ГО НАКАРАЙ ДА СЕ ИЗПИКАЕ и тогава можеш да си сигурна, че канала му е чист. Така го практикуват този вид секс разумните хора... и между другото, пише ти мъж с опит в тези дейности. Сега отиди в аптеката и както са те посъветвали и други, вземи си тест за бременност след като са минали две седмици и си пийни успокоителни преди да го погледнеш.

9.   Ограмоти се! Спермата и урината преминават през един и същи канал, съответно е най-сигурно, след като е свършил първия път, да отиде да се изпикае, след това да се изкъпе и така да продължите. Знам това от 14-годишна. Не вярвай повече сляпо на "Аз имам опит, спокойно. ".

10.   Приятелят ти изобщо не е опитен. В канала на члена винаги остава, затова задължително измиване и по малка нужда, в противен случай ще си имаш бебенце.

11.   Прекъснат акт не значи предпазване, защо не ползвате презерватив, може и болести да хванеш така. 2 седмици е много време, веднага направи тест и си запиши час при гинеколог, веднага, не губи никакво време момиче

12.   Не е задължително да свърши в теб за да забременееш, колко е опитен не е важно, има винаги шанс да забременееш така както го правите.... и почти всеки ден... шанса е много голям

14.   Нямам думи.. Елементарни нещица да не знаеш.. А и той бившия ми имаше опит, колко там ми изброи, че е спал с тях.. Три години ходехме, разбрах, че е девствен едва когато скъсах с него :) така че в предвид начина ви на пазене, не съм сигурна дали тоя пикльо е виждал женско на живо :)

15.   Авторката
Благодаря на тези които проявиха съчувствие без нападки. А за останалите много се паникьосвате за нищо. Пиша след време и ви казвам че не съм бременна. Само нападате без да знаете. И аз вярвам на приятеля ми тъй като не ми е давал повод за обратното

16.   Паникьосваме се? Ти трябва да се паникьосваш, мойто момиче, този месец може да ти се е разминало, но ако така продължавате не се знае. Опитахме се да ти помогнем, ти продължавай да вярваш на приятеля си

17.   Леле колко са консервативни всички тука. Почвам да се уморявам. Момиче, според мен изобщо не си бременна. Друг е въпросът, че това не е сто процентов начин за предпазване от бременност и на твоята възраст е по добре да не се експериментира толкова. С презерватив ще е по-добре. Вместо да се филмираш, гледай да мислиш за контрацепция преди, а не след секса. Аз почнах късно да правя секс и никога не ме е било страх, че ще забременея. Когато съм го правила без презерватив, също не ме е било страх, но бях на 23 години, освен това и партньорът беше доста по опитен. Ако искаш точно мнение - има вероятност за забременяване, която е суууупер малка. Аз лично никога не съм забременяла от секс без презерватив и според мен, ако не свърши нарочно или не може да се владее шанса е не поече от процент. Въпреки това на твое място не бих рискувала. На 17 години си, рано ти е за такива експерименти, а и най-важното е на теб да ти е спокойно, защото на него при всички положения ме у спокойно. Ако си бременна, той ще изчезне. При мен ако забременея сега, на 28 съм, не е същото - най-вероятно ще ми предложи да си го гледаме. При теб този вариант отпада. Така че, спри да се филмираш, нищо ти няма. И помни, че може да се забременее и 2-3 дни преди овулация.

18.   Авторке изобщо не се паникьосваме защото нито те познаваме нито е наш проблем положението ти
Опитахме да ти дадем съвети, което е работа на майка ти, но си твърдоглава и чак наглееш

19.   Не е задължително да свърши в теб.