Споделена история от Секс и интимност

Жени, как се навивате за секс?
Здравейте, предполагам много мъже се питат същия въпрос.
До колкото съм опознал женската логика за едно съм сигурен. Жената иска секс, може би повече от мъжа. Може би просто не иска да я притискат, не знам. Секса е едно от най-полезните неща на този свят, може би най-хубавото нещо. Защо тогава е толкова трудно за много хора? Защо толкова много хора слагат стени около себе си и блокират хубавите неща, които могат да им се случат. Какво ви възбужда мили дами и как бихте се навили за секс? Бихте ли отговорили положително на директна покана за секс?

Коментари

1.   Българските жени ги е страх, да покажат, че искат секс от мъжа, за да не ги помислят за леки жени, курви или че са като рускините-лесни и бързи!!!

2.   "Бихте ли отговорили положително на директна покана за секс? " - не, не бих.

4.   Преди време някаква мадама тук ми се нахвърли, че явно не съм знаела какво е добрият секс, след като казах, че предпочитам пица... та това във връзка, че жените искали повече секс от мъжете. Продължавам да държа на мнението си.
Иначе отговори на въпроса ти има много. Ако следиш мисленето на голям процент от мъжете, ще ти кажат, че жената гледа само колко ти е лъскава колата и дебел портфейлът. Има доста такива, разбира се, там е ясно.
Аз спадам към нормалните жени и за мен е най-важно мъжът да ме привлича на всички нива - и физически, и умствено. Директна покана за секс от мъж, когото харесвам, няма да приема веднага, по-скоро ще ми направи лошо впечатление, ако избърза с мераците.
За мен много възбуждащо е доброто чувство за хумор и остроумие, така че ако те са гарнирана и с добра визия, едва ли ще устоя след третата ни среща. Мачовско поведение, високо положение в обществото, яки мускули и т. н. никога не са ми действали. Предпочитам земни и свежи хора, които не се взимат много на сериозно и се занимават с нещо интересно. Това ми харесва и допринася да искам интимна близост с тях.

5.   Какво значи това? Как така да се "навиваме"? Един мъж или ни привлича, или не. Като по-млада правех секс, с когото искам - да, дори неангажиращо. Било то по моя инициатива или от страна на мъж. По-късно, в сериозна връзка и като семейна, вече съм избрала своя партньор в живота и не, че не забелязвам други мъже, и не, че при други обстоятелства не бих правила секс с тях, но съм направила съзнателния си избор и поради ред причини се придържам към него. Няма такова понятие (поне при мен) като "навиване". Или искаш нещо достатъчно силно, или не!

6.   Технологиите заместиха в голяма степен човешкото общуване.... Също така повечето жени сме по-емоционални и много лесно може да ни се изпари желанието за секс от нещо дребно като тон, мимика... А ако си женен и не правиш нищо вкъщи е нормално жена ти даа няма желание, защото е заела ролята на прислужница....

7.   Секса не е толкова хубаво изживяване за една жена, освен ако не е възбудена. За да се възбуди има редица фактори-да харесва физиката на мъжа, той да е с многа добра лична хигиена, тя да е в настроение, т. е. емоционално и физически да се чувства добре ( проблем при много жени, заради хормони, наднормено тегло, напрежение в ежедневието, домакинството и работата и т. н. ). Също така за да се възбуди една жена си трябва поне 20 мин любовна игра. Не е като при вас мъжете -виждате жената, дори облечена и сте готови. Освен това жените не обичат директни въпроси. Те обичат да има романтика, да бъдат извеждани на вечеря, на кино, театър. Трябва да покажеш уважение, внимание и любов за да стигнете по-нататък. Няма жена, която да не обича тези неща. При по-младите момичета (20-25) може и да си по-директен и да ти върже от 3-тия път, но това е само защото не се е осъзнала и не се уважава достатъчно. Отделно има жени, които са си възбудени постоянно, с тях може би и по-лесно, пробвай с тях

8.   Не такива като теб, със сигурност!

9.   Зависи от човека и да, отговаряла съм. Не е било баш "Хайде да правим секс", но "Хайде да отидем у нас". Същото е. Но първо трябва да го харесам, иначе колкото и да ме сваля и кани няма шанс. Все пак съм над 30 и знам какво искам вече от мъжете.

10.   Харесвам интелигентни момчета или много забавни. Уверени. Интелекта чисто физически ме привлича. Много е важно да поддържа добра лична хигиена. Аз например много трудно, всъщност и не ми се е случвало на първа среща да си легна с някой, но може да станат някои неща, ако има правилен подход към мен - да ме заговори, да проведем хубав разговор, може да ми направи комплимент, но не постоянно, защото се дразня. Много е важно и как докосва - да бъде нежен, имам предвид уж неволни докосвания да има, съвсем леки, но това е достатъчно да прехвърчат искри. Много е важно като ме целуне - поне при мен, когато ме целува продължително и страстно, дори и само като си спомням сега една такава случка... Нещо, което ме отблъсква лично мен са момчета от тип простаци, мафиотчета, пълни шутове, мръсни и т. н.

11.   Като си харесам някой, хич няма нужда да ме навива. Иначе, каквото и да прави, няма шанс. А самото харесване зависи от характера и химията помежду ни.

12.   Мен лично ме притеснява факта че ако се "отпусна" и откликвам на вашите добронамерени покани за полезен секс точно вие накрая ще ми лепнете епитета курва. Това е нещо което смущава 90% от жените... че ако се съгласяват по често накрая ще излезнат леки. Иначе ако бях мъж щях да бройкам здравословно наред

13.   Може много да харесвам мъжа, но отправили ми директна покана за секс... ще го разкарам. Такива досадници ме дразнят и ме отблъскват. И като имам приятел не е нужно " да ме навива" секса е част от отношенията.. двама влюбени.
Но ако правиш секс без чувства, целия секс се обезсмисля.

: ))))

14.   За секс с този, който ми харесва и ме привлича съм навита 24/7. Други покани не ме интересуват.

Alpha, ж. 29

15.   Защо задаваш въпрос, който няма отговор. Нещата просто стават. Една ще те желае страстно, а друга не би те погледнала. Не е ли това хубавото, че всяка се „дърви” на различни неща? Иначе малцина щеше да ги огрее.

16.   Проблемът е, че много мъже приказват и подиграват жените, с които са правели секс. И работата е, че живеем в общество, в което ако някой е правил секс с някого, винаги има една нотка, че единя е прецакал другия... Че жената се е "излъгала", което ще рече, че е тъпа, лека, покварена и прочие.

Много по-малко вероятно е, отколкото в други страни. Секса за една вечер, особено след "студетнските" години, секва рязко. Виж, в други страни е далеч по-малко драматично, че жена спала с някакъв мъж, защото искала секс, а после не и пука, да ли ще го срещне отново. Във България, подобно поведение е недопустимо.

17.   Автора: Въпреки, че съм мъж, мен лично много ме дразни това, че жените, които правят много секс ги наричат курви. За мен ако една жена е решила твърдо, че иска страстен секс, а не връзки, то тя не е курва, просто знае какво иска. Курва за мен е тази жена, която хем иска връзка и любов, хем иска с различни мъже. Така почва да мотае по двама и по трима да ги лъже, че ги обича да ги сменя и т. н. Това е курва за мен.
Много ми хареса коментара на номер 4, това е типичен пример за жена, която знае какво иска.

Искам да попитам още нещо, ако ви предложи привлекателен за вас мъж, които е професионален масажист, ако ви предложи директно да ви направи безплатен масаж, бихте ли се съгласили? А ако масажа започне да ви отпуска, да ви става много приятен и мъжа плавно започне да масажира точки, които знае, че действат възбуждащо за жената, бихте ли се дръпнали, ако постепенно започне да вкарва тантра техники, бихте ли го отблъснали. Говорим за мъж, който знае напълно как да прати една жена директно в рая.

19.   Как се навивам ли? -Ами спя с дългогодишния си приятел редовно и не се занимавам с еднодневки!

20.   Ами зависи от кого е поканата за секс. За определен мъж - да. За другите - не.

21.   Курвенско е да извличаш полза от хората, не да правиш секс с когото искаш и когато ти се прави. Курвите са от двата пола.

22.   Ако нямам сексуална химия с човека срещу мен, не бих се навила за секс. Наличието на химия е в основата за страстен и изпълващ секс. Без да я има, за какво ми е само да ми влиза и излиза? Вярвам, че и при мъжете е така - трябва да има химия със партньорката си.

23.   Авторе (17),
Нещо си незадоволен в някакво отношение, струва ми се.
Номер 5

25.   Зависи.
Ако ми харесва като човек и мисля че може да имаме връзка - да.
Ако не ми допада - не.
За мен сексът е нормална нужда - психическа и физическа.
Не със всеки бих правила секс, но ако човекът е нежен добър мил и ме разбира и се държи с мен както заслужавам - бих.
За мен проблем е това че не харесвам тялото си и имам комплекс от това. Но мина ли бариерата със срама - няна забрани и пречки в любовтта. Това става с човек който е с теб и си общувате много и виждаш че му пука за теб ;-)
.
Емануела 29 г