Споделена история от Секс и интимност

Тройка с любимия и друга жена
Здравейте! Жена съм на 25.
От чисто любопитство най вече към жените, бихте ли правили тройка с вашият любим и друга жена?

Ако вече сте може ли да споделите как е било, харесва ли ви, бихте ли опитали пак, той как е реагирал, как се е държал и с двете ви и т. н. може и мъжете да си кажат мненията!
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не съм но бих опитала
Ж 20

2.   Тройка бих правила ако нямам чувства към човека с когото съм. Дори бих опитала и с двама мъже и с жена. Ако съм влюбена, няма начин. Ревнива съм. В рамките на нормалното, но такова нещо би ме побъркало.

Мъжа ти ли иска или ти самата имаш такова желание, авторке?

3.   В никакъв случай не бих включила в тройка сериозната ми връзка.

4.   Разбира се, че бих! И сме го правили нееднократно. Но самият факт, че търсиш мнения на хора с опит по темата, показва, че не си готова за това. Аз се гордея със съпруга ми като любовник. Той просто е невероятен в леглото. Изпитвам удоволствие да виждам как кара друга жена да се разтопи от екстаз и същевременно и мен да докара до върха. Харесва ми и женското тяло, намирам го за изящно.
Виж сега, авторке, ако става дума за просто едното съвокупление, по-добре да сте си само двамата с твоя любим, иначе ви чакат разочарования. Но ако гледате на секса като на изкуство, като на преживяване с висок естетически заряд, то всякакви конфигурации само го обогатяват. На 25 години аз въобще не бих си помислила за тройка. Най-вероятно щях да ревнувам или пък нямаше да зная какво да правя. Иска се много доверие между тримата партньори, за да се получи емоционална симбиоза и задължително - високо ниво на сексуална култура. Все пак вие с твоя приятел вече се познавате един друг в интимен план, но втората дама тепърва трябва да свикне с предпочитанията ви, а вие - с нейните. Може нещо да не й е приятно (да има болезнено чувствителни зърна, примерно). Може на вас нещо да не ви е приятно (съпругът ми, не обича да му пипат дупето, аз пък не понасям докосвания по клитора след като веднъж съм свършила). Така че трябва да се напаснете. Моят опит сочи, че първият път с дадена партньорка винаги е разочарование именно по изброените причини. След третата-четвъртата среща нещата се получават, ако всички имат желание и са на една дължина на вълната - интелектуално, емоционално и сексуално. Но определено ми харесва и винаги участвам с желание.
Според мен, по-добрият вариант е сексът между две двойки, защото по този начин в крайна сметка всички остават задоволени. Ако другият мъж не се справи добре, защото още не познава тялото ми, то съпругът ми е насреща. Ако пък момичето се притесни или изгуби настроение (случвало се е ), то мъжът ми няма да остане на сухо, понеже аз съм там. Това се отнася и за партньорите ни - те също се имат един друг на разположение да продължат по начина, който ги удовлетворява.

5.   За нищо на света не давам мъжа ми дори да докосне друга жена пред мене. Няма как да се навия на подобна щуротия. Риск е огромен да си развалим семейството, говорили сме си по темата и двамата смятаме, че място за трети няма. Правила съм тройки в младежките си години и ми е харесвало, но е било с хора за които не ми е пукало. Внимавай, после да не пускаш тема: Изостави ме заради друга, която му доведох за тройка!

6.   Мечтата ми е точно такава...

7.   Твърдо не, ако искаш да е твой.

9.   Аз не бих. Други биха. Но това няма никакво значение! За такива неща не се пита. Важни са твоите усещания!
Ж

10.   Номер 7, няма такова нещо като "мой". Хората не сме вещи. Може би си твърде млада и все още ти е приятно да казваш "моят", а той на теб "моята". На мен тези изрази са ми противни. Ние с мъжа ми не се притежаваме, а споделяме живота си. При нас "аз" отдавна е станало "ние" и каквото и да правим, го правим като една личност, състояща се от две половини. Ако желанията ни съвпадат, всичко е позволено. Номер 4 съм и вече разказах за своя опит. Съпругът ми е бил многократно пред очите ми с други жени и все още всяка сутрин ме целува, докато се събуждам, а като се прибере от работа, често ме люби още в коридора. Т. е. интимните ни връзки с други хора само подхранват страстта помежду ни. Но ние сме опитни любовници и знаем къде е границата. Ако той зад гърба ми започне връзка с друга жена, ако се крие, за да се среща с нея, това ще е краят и няма да има никаква прошка. Но да се забавляваме заедно е просто едно приятно освежаване на връзката.
Драги съфорумци, след като нямате абсолютно никаква представа за естеството на поставения от авторката въпрос, след като нямате и капка опит в това отношение, след като никога не са ви се случвали подобни контакти, защо изобщо влизате в тази тема, бре, хора, пък си и правите труда да оставите коментари. То е все едно аз да критикувам екипировката на космонавтите и да давам акъл на НАСА как да стане по-читава!

11.   Това е мечта за всеки мъж!

12.   Ж28
Правили сме го. Харесва нк и на двамата. И с мъж сме били. Разкрепостени сме. Наясно сме с чувствата си и затова нямаме притеснения. Заедно аме от 9г. Правете това което ви е кеф. Не ви трябват мнение!

13.   Това е мечта за всеки мъж!

14.   Правила съм го много пъти с мъжа ми и направо е несравнимо, и с младо момче и с младо момиче на морето беше супер тръпки и супер оргазми,без задръжки без табу, невероятно изживяване е наистина но не трябва да го повторите постоянно с едни и същи хора и не трябва да е на ваш или техен терен, най добре да е на хотел и в друг град.

15.   Не знам дали бих се съгласила. Преди брака съм го правила с двама мъже. Това е голямата ми тайна. Първият път беше провал, но втория се получи.

16.   Значи... Мъж съм... Случвало ми се е веднъж...
Точно се бях разделил с една дама... И седмица по-късно ми се обажда найгдобратс и приятелка (всъщност обща приятелка - тя ни запозна), била искала да поговорим. Отивам аз у тях... Заварвам там вече бившата... И двете ме налазиха направо от вратата.... Не съм сигурен че беше истинска тройка, защото двете се редуваха, но една-друга даже не се и докоснаха, което според мен би трябвало да е част от истинската тройка.
В резултат от цялото изпълнение, бившата стана отново настояща и връзката остана стабилна доста време след това. Тройката не сме повтаряли.
Така че... Оказа се, в някои случаи една тройка наистина може да стабилизира отношенията в двойката... Но предполагам далеч не винаги и може би е по-скоро изключение, отколкото правило.

17.   Номер 16, не е в резултат на изпълнението, а защото това е било план на бившата ти как да си те върне!

18.   Мъж съм, идеята е супер. Бихме го направили с жена ми, но тя няма такава и толкова близка приятелка.

19.   16 до 17....
Че беше постановка - беше. Но идеята по-скоро ще да е била на общата ни приятелка. Дали за да ни събере или просто за да намаже едно креватно изпълнение с мен, без да се налага да ме "краде"... Това май ще си остане без отговор.
Познавам ги и двете, за да знам чия глава може да роди такава идея. А бившата можеше да си ме върне и с един разговор - нямаше нужда от креватни подвизи в троен състав.
Каквото и да е било - никой от тримата не съжалява за изпълнението, макар да не сме повтаряли.
Иначе със сигурност отношенията не са се стабилизирали конкретно заради тройката, примерът е по-скоро да покаже, че една тройка не значи непременно разрив в отношенията или липса на чувства между двама от участниците.
Титулярката си остана титулярка, само май малко обогати репертоара.

20.   До номер 16:
А ти не загряваш ли, че приятелката ти е супер отворена към такива неща?
Защо не повдигнеш тематаи не поговорите за тези неща?
Попитай я за нейните фантазий. Бъди готов да споделиш и твоите. :)
Това са нормалните неща в една връзка. Чрез споделянето се изгражда доверието, а без доверие всеки знае какво става.

21.   Пак 16 до 20

Щеше да си напълно прав/права, ако бяхме тинейджъри и излизахме от вчера.
Но... това е връзка на доста години вече (историята с тройката е доста стара, от почти в началото). Знаем си буквално и кътните зъби.
До колкото сме имали табута в секса... мисля точно при това изпълнение всичките си заминаха (не мисля, че могат да останат много след подобно нещо).

22.   Не, не бих се съгласила. Виж за двама мъже ще се замисля.

23.   Никога не бих правила тройка! Що за въпроси са това? И никой нормален човек няма да иска такива неща, ако обича човека до себе си. Не чувстваш ли, че така може да го загубиш? Не знам какви времена дойдоха, какви стандарти и вече всичко се приема за нормално...

24.   Тука една леля ни разяснява как било супер, как й затвърдило брака, но не й вярвам и една дума. Чисти фантазии, даже и мъж няма сигурно! И не, не е нормално да правиш тройки. Любовта е за двама!

25.   Един истински обичащ човек, никога не би си помислил за такива извращения! Категорично съм против!

27.   Аз лично ужасно много искам. С моят приятел сме заедно от две години и постоянно го тормозя, а виждам даже, че той не е кой знае колко заинтересован (което си е странно за мъж) :D Не знам кви са тия глупости, че така ще го загубиш и т.н. той ако те обича и държи на теб и още 20 да му натресеш ще си търси теб, ако си сигурна в него на 100% и в себе си действай, няма по-яко нещо.
"С двама мъже бих, с жена не" - затова мъжете ви псуват, защото сте навити да ви запълнят дупките, но не и вие да сбъднете неговите желания!

28.   4, 10, поздравления, страхотни сте и напълно споделям мнението ви! Дано има повече мацки като вас!

Ж

29.   Ако се съсипвате от ревност, постоянно повтаряте "ТОЙ Е МОЙ, МОЙ, МОЙ" ще си го набиете много лошо и то сами. Рано или късно пича ще ви бие шута, (отнася се изцяло и за ревнивите мъже), никой мъж не се кефи на обсебващи, ревниви жени. Такова нещо като "той/тя е мой/моя" е пълна глупост, ти си само на майка ти и баща ти :D Не на някой си

Ж

31.   Ние пък с мъжът ми си говорим по тази тема и много бихме искали да правим тройка или четворка с друга двойка, но не познаваме такива. ;) странно ще прозвучи, но някой би ли се включил при нас?

32.   Категорично НЕ.
Повечето мъже нв могат и една жена да задоволят кскво остава за две.
Двама мъже с една жена е по-логичен вариант на тройка.

33.   Аз правя тройка но не ги събирам заедно за да не се разсейват една с друга. Много хубаво се получава. Когато едната е уморена и в неразположение, не й се прави нищо, другата е готова и не пропуска възможностите които й се предлагат. А и си признавам с две на куп много се разсейвам и пропускам секса.

34.   до 31 і ние с мъжа ми много се възбуждаме и искаме да го правим с друга двойка или тройка с жена за сега и ако имате интрес дайте малко инф. за вас години, предпочитания, как изглеждате, и как ще се свържем с вас? тук не дават да се пише тел. номера или друго... можем направо да си определяме дата и място за среща на кафене за да запознаем и ако си харесваме няма проблем за другото, ние сме от София, 176 високи, нормално телесложение, супер активни и двамата, казват за мен че съм много красива и секси за годините ми.. на 40 съм, готино тяло, леко големи гърди, мъжа ми има голям дебел пенис около 18-19 см, ами това е за сега с молба и очакване за малко инф. за вас :)

35.   32, ще ти е от полза да се ориентираш към мъже, защото леко ми присветва в главата на какво се дължи тежкият ти проблем. Не защото си тръгнала с кой знае какви мъжкари.

36.   Не съм правил "тройка" но когато бях 30г. по-млад и около 30 кг по-лек, са ми предлагали, при това не веднъж. Истината е, че ако можеше да се върне времето назад, пак щях да откажа.

37.   Подхвърлих на мъжа ми, че съм навита на тройка с жена. Той иска анален секс, но аз не искам. Страх ме е, че ще боли.
Не знам къде да намерим жена. Той търси във фейсбук, но аз не им хващам вяра.
Вие как намирате?

38.   Това са извращения. Сексът трябва да се само между брачни партньори.

39.   Категорично Не. С нито един мъж не бих направила тройка с две жени. Двама мъже и една жена е по-приемлив вариант

40.   Мое мнение от опит семеина жена на 47г. мисля, че сексуалния ти опит на25г е не достатъчен. Аз съм правила троика с двама мъже, първия път на 38г. но не с моя. После го направих и с него. Но удоволствието се усеща след 4-5 среща. Но на последък мъжъ ми заговори да го направим с още една жена. И аз останах малко възмутена. Но ми обещава, че първо аз ще устана по доволна. Но му казах, че искам да по работим няколко пъти за да мога да се отпусна.

41.   Жена ми също иска да опита с друга жена, като изобщо не е задължително да се стига до тройка. Просто и е много любопитно. Аз съм напълно за да пробва стига да намери с коя, тъй като това е тема табу за повечето хора.

42.   И аз искам да опитам. Много ми е любопитно дали ще бъде, както си го представям, но освен платена, идея нямам как да подходя към някое момиче и да го питам.
Мъжът ми категорично отказа да е инициатор. Каза, че ще участва, но аз да намеря жената.
Той търси мъж, де. Предлагал ми е няколко, но на мен не ми харесват или са приятели негови.
А на мен ми се иска да е с непознат човек

43.   Много ми харесва идеята и фантазирам за това.
Съпругът ми е невероятен в секса и има уникално тяло. Представям си как го гледам отстрани с друга жена, защото знам, че ще я побърка от оргазми и след това ще довърши и и мен. Също така ме възбужда мисълта да гледам как друга му прави свирка, а той свършва на лицето, или дупето и. Също бих се възбудила от анален секс с друга, защото все не мога да се отпусна и го прекъсвам. Но той ни иска това, иска моногамен брак без никакви вариации. Аз го обичам и се съобразявам, няма как.

44.   Възбужда ви хахаха. Повечето мъже и собствените си жени не могат да задоволят, пък да не говорим за 2 жени.

45.   До 44 : Това че твоя мъж е мухльо и не може да го вдигне не означава че всички са такива. Моя е супер потентен, понякога го правим толкова дълго че аз свършвам няколко пъти а той не се празни. Реши ли да повтори понякога си мечтая за друга жена в леглото която да ме замести. След първия час, час и половина за мен е наказание. Достатъчни са ми два, три оргазма но той не свършва

47.   Те много хора и традиционен не правят, а ти ги питаш за тройка. Стоят само и се натискат за пред публиката.

48.   Да бих опитала и сме правили, дори ми допада да обръща повече внимание на нея!

49.   Само и единствено с мъже правя тройка, няма как с жена, абсурд е това.

51.   Тройка - само с двама мъже. С друга жена - не.
Един мъж да задоволи две жени е абсолютно невъзможно.

53.   Не сте попадали на мъж. Аз мога и 3 жени да оправя качествено. Имам самоконтрола на професионален порно актьор. Друг е въпросът кому е нужно да се старае толкова за да задоволи някакви случайни жени? Правили сме няколко тройки през годините и мога да кажа, че хем е страхотно хем понякога е пълен майтап. Много зависи какъв ще е третият човек. Общо взето за разнообразие е супер, като ежедневие по-скоро не. Четворките са далеч по-сигурно начинание и рядко има незадоволени.