Споделена история от Секс и интимност

Нужда от секс?
Здравейте, момиче на 18 съм и досега съм нямала приятел. Напоследък се чувствам някак много самотна и имам чувството че изпитвам нужда от секс, дори не знам как да го опиша. Не съм отблъскваща или нещо от сорта, но просто не знам как да постъпвам с момчетата. Много се притеснявам и имам чувството че имам някакви бариери о веднага щом усетя някаква интимност от другия пол си ги спускам. Не знам как да бъда по-отпусната и непритеснителна. А не съм и от типа хора, които да се хванат с някой за една вечер..

Коментари

1.   Отпусни се всичко с времето си докато си намериш сериозен приятел можеш да се задоволяваш сама

2.   Напълно те разбирам и така и не съм намерила решение. Мисля си, че идва от липсата на опит и близост с хора от другия пол. А понякога, когато харесваш някой, но си срамежлив, нарочно го отбягваш, заради притеснението. Поне така е при мен. Успех!!! Ж19

3.   Да, това е проблема: "имам някакви бариери о веднага щом усетя някаква интимност от другия пол си ги спускам". Това пък води до усещане за отхвърляне у проявилия интерес и обида в следствие на което той престава да се интересува от теб. Може би стабилни количества от известния социален лубрикант ще помогнат? Да, по мои наблюдения иначе нищо не става, масово хората са прекалено сковани и задръстени за да се отпуснат и да направят нещо. И какво става? Ами нищо не става.

4.   Има ли хора, от които се интересуваш, така да се каже, интимно? - Може би ти е време да влезеш във връзка и от там нататък ще си дойдат останалите неща. Принципно човек, който дълго време не е бил интимен с другия пол, започва наистина да има нужда от любов, прегръдки, целувки, секс и т. н. - Тоест - чустваш се напълно нормално. Препоръчвам да прехвърлиш тази енергия върху човек, който смяташ за привлекателен и от там нататък ти си знаеш как да действаш. Ако трябва и порно си гледай, но се фокусирай над общуването ти с другия пол. И без това момчетата постоянно мрънкат, че никой не им обръща внимание.