Споделена история от Секс и интимност

Към жените - какво ви възбужда супер много?
Понеже видях, че има такава тема, какво възбужда мъжете и реших да пусна и аз да видим от другата страна, какво възбужда жените? Какво е това на което ви текат лигите и желаете страстно. Мъж съм и ще ми е много интересно да разбера, а и ще е образователно за много мъже.

Коментари

1.   Хмм, много ме възбуждат боксерките на мъжете ако са в бяло, сиво или черно. Също така ако мъжът ми говори мръсотии и на живо, и по чат. Възбуждам се много и от мъже с бради и по-възрастни (30-45г. ).

2.   Здравей, много е индивидуално, но според мен когато жената е привлечена от мъжа е достатъчно да я подлуди и присъствието му.
Лично мен ме побърква само като го усетя близо до мен... от там нататък е ясно ;)

3.   Случаен страстен секс с непознат.
Секс с костюмар с набола брада и да го извадя през панталона.
Понякога си представям как хващам накое момче 20-23 годишно и си правя каквото искам с него, да трепери от удоволствие и да съм му господарка.
Другата крайност също, да ме хване някой агресивен и атлетичен и да ме разцепи.
Искренно и лично с мен:
Обичам да има има по много, когато мъжа свършва и да усетя върху мен горещата струя.
Харесва ми да ми завържат очите и да ми стискат ръцете така, че да не мога да ги мърдам и да ме пипат и лижат навсякъде, може и да ми заповядват да не пипам или да не мърдам за да не ми се случи нещо и едно палаво пошляпване по птичето да ми служи за предупреждение.
Обичам да ме изправят до стената и докато ме оправят отзад да ми шепнат.
Трябва да чувам мъжа, до като му доставям удоволствие. Най-обичам да слушам тежкия мъжки глас докато се разтапя от удоволствие.
Палавите езичета са задължителни, обичам дългите.
Гърдите, гърба и вратът са ерогенна зона и трябва да им се обръща внимание винаги.
Захапване на устните ми, шията, пръстите дори, облизване, пошляпване отпред и отзад, мачкане, стискане, всичко това е предпоставка за добре прекарана вечер.
Не знам кой какво е опитвал, но бях с един батко преди, който беше много перверзен, обичаше да ми смуче пръстите на краката през прозрачните чорапки, докато ми го вкарваше. Беше уникално. Това е нещо за, което не се пита, така че действайте на мига.
Потичането на лиги също е много възбуждащо и при двата пола.
Това ми идва на ума в момента, не искам да задълбавам, предпочитам да действам. Приятна вечер и на вас.
И ансолютно мога да заявя, че размера няма значение, ако знаеш как да докараш до полуда някой. Също така повече от 19см е прекалено и на малко жени им харесва да им стига до матката или да не могат да го лапнат.
ж. 27

4.   Авторе тази тема е за раздел секс и интимност,а ти си я сложил в грешната графа

5.   Възбуждат ме самоуверените мъже, които знаят какво искат. Имат самочувствие, интелект и същевременно не летят в облаците и уважават жената.

Ако говорим за външност- висок, строен и стегнат мъж с тъмна коса и дълбок глас. Прави чудеса с либидото ми.
Харесвам хубави мъжки дупета и стегнати кореми. Леко наболата брада също, но не на всеки мъж..

Най-ме възбужда да виждам, че ме желае. Че иска да ме изяде цялата, че се старае да ми достави максимално удоволствие. Харесвам да ме доминира, да е по-груб. Но и нежен, когато се налага. Да знам, че ме обладава истински мъж ме побърква.
Любимата ми част от мъжа е членът. Нормален размер, дебел и да ме изпълва цялата.
Ж32

6.   Силни ръце, големи длани, изпъкнали вени по ръцете, дебел пенис с голяма глава, интелигентност, остроумие.

8.   Ако говорим за външност, то най-голямо впечатление ми правят ръцете. Обожавам големи, силни мъжки ръце. Окосмени мъжки гърди - също (не понасям оскубани пилета). Широки рамене, тесен ханш. Харесвам ясно изразена мускулатура, но не напомпана във фитнеса, а естествена (предполагам, че има и мъже, които се отвращават от силиконови гърди). И най-вече - спокойната, дори ленива самоувереност, която казва: "Играй си на недостъпна, бейби, но аз зная, че тази вечер ще те имам, защото просто няма да ми устоиш". На такъв мъж действително не устоявам, а най-възбуждащото е, че той, мръсникът, го знае предварително. Така че: излъчвайте мъжко самочувствие, момчета, но не го бъркайте с нахалството, агресията и надутостта. Самоувереният любовник е внимателен и спокоен.

9.   У мъжа ме възбужда да е висок и слаб, без коремче, с тъмна коса, хубаво, стегнато дупенце и да му усетя силата в ръцете. В секса, да гледам как ми влиза. Да свършва в мене, върху мене, навсякъде. Да усетя как ми блика в устата и да му го изгълтам. Да ме шляпа по дупето. Да ми го вкарва навсякъде. Да ме хваща и премята и награбва. Да го гледам как си го е хванал и го маже с лубрикант или някакво етерично масло примерно, преди да ми го вкара. И да ме целува, по крака докато ме оправя или нежно по устните, след като свърши. Тези неща, преплетени с доза нежности, направо ме разтапят. Абе много неща ме възбуждат, но само с мъж, когото много искам и обичам. Иначе не става.

10.   -Да е сигурен в себе си, самоуверен.
-Да ми дърпа косата.
-Да ме ближе отзад.
-Аз да го ближа отзад.
-Да ми натиска главата леко докато му правя орална любов.
-Да ми говори всякакви мръсотийки.
-Да знам, че не мога да му избягам. Усещане за безпомощност.
Това е в общи линии.

11.   Атлетични високи мъже с релефни тела страстни погледи.

12.   За първи път чета, че жени харесвали мъжки дупета. Не е ли обратното?

13.   Не е странно, че жените харесваме дупета. Също обичаме да стискаме мъжа за задника, да го пошляпваме.. самата аз обичам да се отделя голямо внимание на дупето ми- да бъде галено, мачкано, шляпано и прилежно облизано. После чукано с език, пръсти и член.
Също обичам мръсотиите по време на секс. От мъжа и от мен самата, но повече мъжа ме кефи да ги говори.
Номер 5 съм, забравих да кажа.

14.   Двупосочно е, предполагам. Жените не сме слепи, също както и мъжете. Какво по - хубаво от строен мъж със стегнат задник и изразена преса.

15.   До номер 12: Напротив. Няма нищо по-хубаво за жените от хубав стегнат мъжки задник. ;)

16.   Чудя се колко ли мъже са решили да тренират, след като са прочели коментарите тук

18.   12 съм.
Добре де, само питам... не знаех, че предизвиква такъв интерес. Значи съм късметлия.... от утре започвам да си показвам стегнатия задник на момичетата! Която има късмет ще го види...

19.   Здравей номер 3. Ако искаш може да повторим смученето на пръстчетата ти през прозрачните ти чорапки? Ако имаш желание пиши, за да оставя координати :)

20.   Баси... като чета коментарите се комплексирам... никоя ли не харесва биреното коремче при мъжете?

21.   Направо си припадам при вида му.

22.   20, коментарът ти сигурно е саркастичен, но ако биреното коремче не е прекалено голямо, не ми се струва грозно. Ако един мъж има няколко килограма отгоре в моите очи не е непривлекателно. Не говоря за мъже с наднормено тегло, такива не харесвам, съжалявам, но няколко килограма не са проблем за мен, а сигурно и за други жени.

Black Sabbath

25.   Номер 20. Аз харесвам бирено коремче. Ако си и нисичък- още по-добре.

26.   Харесвам и много груб и много нежен секс, и в двата случая най-много ме възбужда желанието на мъжа - че не може да ми устои, че го възбуждам. Обичам да ми казва какво да правя, да ме доминира, но без садо-мазо простотии, просто първичен и страстен секс. Мразя да ме пита какво да прави, дали ми харесва и дали съм свършила - би трябвало да може да се ориентира по реакциите ми и по това дали съм възбудена (мокра). А като съм имала хубав секс, но не съм свършила ми става кофти да ме питат - какво да отговоря - да излъжа или да кажа истината и да трябва да се обяснявам, че секса много ми е харесал, че не е задължително да свърша и т. н. Като поведение на мъжа: спокоен, разкрепостен (в смисъл без предразсъдъци), много е важно да ми е интересен като личност и да има чувство за хумор. Като външен вид: няма голямо значение как изглежда, харесвам и по-ниски и с бирено коремче може да са, не е задължително да са атлети, но е важно да са силни и да излъчват увереност/да не се бърка с надменност или нарцистичност. Важно е членът да е голям или поне дебел с голяма глава. Аз лично много обичам да ми стига до матката, усещането е страхотно ;)

27.   Брадясал, мъжкар, с чувство за хумор, любящ и интелигентен.

28.   Обожавам високи, едри мъже с брада, къса коса. Да наподобяват външността на така наречения затворник. Да е над 100кг. Да си прави каквото иска с мен. Да ме чука грубо и да ме наплясква. Да хапе гърдите ми, да ме чука с пенис и пръсти едновременно. Да натиска главата ми и скубе косите ми докато му лапам. Също така ме възбуждат араби.
Да ме чука в дупето и да свършва вътре. Да свършва на лицето и гърдите ми, и после да се снимаме. Да свърши в устата ми и да го изпия. Да ме целува страстно и дълбоко и да ме облизва по тялото. Да ме връзва и да ме насилва-полудявам.

29.   До мормона номер "23" - естествено че ще иска "дупето и да бъде прилежно облизвано". Като не ти харесва изказа или желанието, не чети. Ама като гледам си влязал в раздел дето хем те боли хем те сърби. Сигурно си от тези дето обичат да ги "подпрат" със сттапон-а и си разочарован че няма нещо писано като за теб..

30.   Любимото ми изживяване е когато съм отгоре, поела съм го дълбоко, но той не лежи да ми се наслаждава, а е седнал...
Целуваме се страстно и обожавам да се заиграва с гърдите ми, да ги целува и засмуква зърната ми... чувствителни са ми, той го знае и ме подлудява с устни и език докато ръцете му милват гърба ми, дупето, бедрата...
Обожавам да съм цялата в ръцете му докато е целият в мен... Усещам го плътно и дълбоко и не мога да се наситя на всеотдайността и страстта, с които ме обсипва... Усеща ме винаги и свършва секунди след мен...
Пулсира в мен и не искам да свършва...
Любимата ми поза е тази, точно с този мъж!

32.   Харесвам много френска, да ме побърка от възбуда. После напористо да ме обладае на двете места. Да свърши заедно с мен, дълбоко в дупето ми.
ж42

35.   Най-много ме възбужда да ме чукат групово около 10-тима дърти мъже, някъде около 60-70 годишни, грозни, мазни, с космати, вонящи, потни тумбаци, с небръснати подмищници, с лош дъх, с развалени зъби и по възможност да са цигани. Искам да ме хванат, да ми разкъсат дрехите и да ме тръшнат на леглото (даже не на леглото, на земята), да ме чукат грубо, силно и без оглед дали ми харесва или не. Да се държат грубо с мен, да ми удрят шамари, да ми плюят в лицето и да ме стискат за гушата, да ме пляскат по задника, да ми хапят зърната до кръв, да ме дърпат за косата, да ми говорят мръсни и унизителни неща като това, че съм най-пропадналата проститутка и курва на света, че трябва да съм съвсем изпаднала и да нямам избор на никое младо момче на моите години, че да се еба с дъртаци като тях и че съм срам и падение за родителите си и ако ме видят сега с тях ще се гръмнат на момента. Да ми го набиват силно, рязко, дълбоко и да ми се празнят във всички дупки в устата, в дупето, в путката, в очите, в ушите и в носа и да ме напълнят отвсякъде със сперма, та чак да ми тече навън, да ме опикаят цялата с топлата си горчива, вкусна урина с вкус на бира и да ме накарат да гълтам, да им смуча топките, хуйовете и анусите и да ми свършат всичките в устата и на лицето наведнъж едновременно.
Момиче 16

38.   След като прочетох желанията на 35, реших че повече няма да се къпя, няма да си мия зъбите, ще пусна шкембе и няма да си бръсна подмишниците. Е, не съм циганин, но ако хвана малко тен предполагам ще свърши работа. Мацки, пазете се, идвам!

39.   Още от тийнейджърска възраст от както влязох в пубертета съм станала голяма маниячка на тема секс. Чувствам се като нимфоманка. Ако не го правя няколко дена не съм на себе си. Най ме възбужда мисълта че съм доминираща. Да прави с мен каквото си иска. Отначало нежни целувки това онова. Но после малко грубост. Дърпане на косата, шляпане по задника, душене, пъхане на пръсти в устата. Обичам да правя френска, да гледам как доставям удоволствие на мъжа никой до сега не се е оплаквал. Обичам да ми свършват на лицето, в устата. И в двата случая като в порното почвам да размазвам спермата с пръсти и отново да ги сложа в устата. Искам мъжат да има хубаво стегнато тяло не много изразени плочки, да има преса, зелени очи (те много възбуждат особенно ако гледат мръсно) да не е прекалено бял защото аз съм леко мулатка, леко набола брада (в повечето случаи на мъжа не му ходи но обичам бради ) нямам претенции но сега съм си наумила да пробвам със такъв човек който е татуиран прилежно. Когато е върху мен на мисионерската като виждаш лице което не си виждал да е върху теб повече възбужда. (:

40.   Искам да попитам дамите, относно френската и лизането. Как обичате мъжа да го прави, нежно и бавно или по-грубо? И къде ви харесва най-много и какво ви харесва, лизане, смучене? Това ли е най-хубавото нещо, което ви задоволява?

42.   Мъж с брада, нахъсан, самоуверен с хубави крака.... И секси дупе. Тъмнокос Със здрави ръце с много изпъкнали вени по тях... По някога жискам са ме подчиняват и наказват, а понякога да сменим ролите.. В моят живот се случва това, което е във фантазията ми.. Нещо като 50 нюанса сиво

44.   Реших да върна стара, но интересна тема и вместо да пиша нова, коментирам тук.

Мъже с тъмна коса и черна брада, тъмни очи. Обожавам мъжките дупета също, не си падам по много високи мъже. Усмивката е важна. Но най-вече да е тъмен, никога не съм, а и няма и да бъда с рус и светъл мъж.

45.   Мене ме възбужда, когато мъж се надига да вземе нещо или си вдигне ръцете и блузата му се качва на горе така се вижда долната част на корема. Харесва ми да гледам това.

46.   Чета темата и си мисля как в България имаме твърде малко психиатрични отделения...

Поздрави на Black Sabbath за нормално изразеното мнение!

47.   Ооо, #45, право в десетката. Много ме възбужда гледката на слабо и стегнато мъжко коремче. И аз точно така обичам, като се протяга примерно и се вдигне тениската и открие долната част. Пък като знам какво има още по-надолу, ммммм!

48.   Най-много ме възбужда да го направя с определена жена, иначе с мъже е едно и също, общо взето скука :)

51.   Всичко, което ме възбужда съм го правила.
Възбуждам се, когато партньора ми знае какво прави, когато обръща внимание на ерогенните ми зони, когато ме доминира, когато ближе подмишниците или стъпалата ми, когато ме души, когато ме пляска леко през устата, когато чувам стоновете му, когато си говорим мръсотии, когато ръцете ми са завързани, когато сме спонтанни, когато виждам страстта в очите му, възбуждам се от дупето му, възбуждам се, когато му правя френска и той натиска главата ми надолу, възбуждам се от други жени, от това да гледам как партньора ми задоволява друга, от това да я използваме като играчка, от секс на нестандартни места, или когато знам, че някой ни гледа, възбуждам се от собственното си голо тяло, от вкуса на вагината си, от мисли за секс като цяло, от поддържани мъже, от мъже с чувство за хумор, от интелигентни мъже, от силни мъже, от секси намеци, от флиртове, от погледи, от докосване, от мъже с бради, от мастурбация с предмети/зеленчуци, от секс с двама/трима едновременно, от двойно проникване, от болка, от секси бельо, от вероятността да бъдем видени на калъп, от клизма, от среднощно събуждане с облизване, от това аз да доминирам, от това аз да облизвам дупето не мъжа, ог това той да притиска главата ми към себе си докато го правя...

И това дори не е всичко. Експериментирала съм доста за моите 30 годинки и знам какво харесвам и какво не.

53.   Няма нищо по-секси за мен от чувство за хумор, придружено от човек, който ме уважава и цени, но да иска да ме докара до оргазъм. Не харесвам егоистите в леглото, но и ненавиждам тези, които не знаят как да те пипнат, какво да направят. Обичам да ме целува по врата бавно, да гали тялото ми, да прокарва първо пръсти вътре в мен, докато не се предам и не искам да го вкара, а първо да трябва да му го лапам, леко да натиска главата ми.

54.   До 28. Мисля,че се влюбих в теб мила .

57.   Аз пък харесвам мъж готвач! <3 Да е красив, със сладичко лице, и слабо -нормално тяло. Да няма мускули и плочки. И да е пълен романтик и много добър човек. Това искам, и да вървим в една посока.

Паднал ангел

58.   Респектирам даденият мъж, който е голяма работа в обществото и всички са внимателни с него. Той има сексуално излъчване, власт, агресивен и живее добре, подбира добре партньорките си и е талантлив в сексуално отношение. Точната жена да го оставя с вдигнати ръце...

60.   До 30, обожавам тази поза. Искам да целувам устните, вратлето, гърдите, да роша косите ти да галя цялото ти тяло да усещам как се гърчиш по напора на големия ми пенис.... На края да свършим едновременно.. за финал да оближа спермата си от путето ти за да споделим скъпоценната течност с страстна целувка., .

61.   Направо се шашнах, б. си. А аз мислех, че съм разкрепостена. Колко е хубаво, че има анонимни сайтове. Фейсбук ряпа да яде пред този сайт. Там така не можеш да се изказваш. Каквото съм научила за хората от тук само от няколко теми е мнооооого повече от всякакви групи във фейса години наред. Хабер нямах, че жени се възбуждат от мъжки бради, примерно. Какво още има да науча не знам. Сега си обясних защо мъжете се трепят по фитнесите - то задници се гледат явно масово, коремчета с плочки, гърди, сила в ръцете - все пак тръшкане, блъскане, скубане, разцепване и премятане насам натам се иска и т. н. Аз съм егати заспалата секс-маниачка - за 30 г почти нямам ден без секс, и хич не мога да се сетя какво ме възбужда. Аз обичам корем, косми, по- възрастни мъже, обичам да виждам, че примира да ме иска, едва гледа вече от възбуда и аз го придръпвам и се събличам така, че той вече умира, хващам му ч. ена и си правя каквото искам с него, а когато усетя, че мъжът просто иска да хване моето тяло и да прави каквото си иска с него за собствено удоволствие - просто се отпускам и се съобразявам с него - просто ми доставя огромно удоволствие да му доставя удоволствие както той иска. Ако го домързи, измори се или реши да си почине лежейки го грабвам аз пак за ч. ена и си правя каквото искам - обичам да редувам да ми е в устата, после във вагината, после пак в устата и т. н. както дойде... Скучна работа... Важното е да знам, че гори не за секс, а за секс с мен. Трябва да чувствам, че ме обожава и тогава съм кучка и мръсница и в същото време го уважавам, давам му свобода извън секса, по принцип в живота, също се погрижвам за него ако има нужда - тъй де, той ме обожава, а това ми дава власт и сила над него, която ползвам за добро. Ако не чувствам, че ме обожава - все едно съм мъртва - нищо не мога да направя, а и изобщо не приближавам такъв и нищо не започвам с мъж, на който просто му се прави секс и съм подръка. Слава Богу, този поглед на обожание го имам толкова често, че повече не мога и да искам и добре, че различава истинското обожание от преструвката. Напоследък си мисля, че искам с такъв мъж да си вземем едно момиче за тройка и да гледам как прави секс с нея. Или пък момче - пак да гледам какво правят двамата. От момчето може и аз да се възползвам. От момичето - не. Твърде много съм хетеро. А може и две момичета или две момчета. Тъй де, той да не е мъж само за една жена. Дори да чувам, че прави секс с нея/ тях в съседната стая на открехната врата, а аз съм в друга стая, но знам какво става, а и те знаят, че съм там и нямам нищо напротив. Е, толкова, семпли работи.