Споделена история от Секс и интимност

Семейна съм на 32 год. Не ми е в стила изневярата до вчера.
Семейна съм на 32 год. Не ми е в стила изневярата до вчера. Срещнах се с един мъж с който си чатим от доста време. Повода беше кафе, но имаше и последствия.

Не беше някой красавец /мъжа ми е 10 пъти по-хубав от него/, но нещо много ме привлече в него. След кафето следваше ресторант и явно той усети раздвоението ми м/у него и верността към съпруга ми. Беше вече към 21ч. вечерта, а на мен не ми се прибираше. Още след като влязох в колата да ме закара до нас той започна да ме целува и ръцете му бяха навсякъде по тялото ми.

Свърших от пръстите му в колата. Като някоя тинейджърка без да мисля отидохме в тях. Не можех да си позволя хотел защото се притеснявах да не ме види някой. Още на вратата ме облада права. След това ме съблече и влязохме във ваната. Сякаш времето беше спряло и не вярвах направо какво ми се случваше. В банята му правих минет, а даже на съпруга си отказвах. След като отидохме в спалнята се започна всичко като на филм. Лиза ме така както никой не го е правил и аз бях се разлоквила цялата. Чука ме навсякъде, но отзад беше много внимателен. Въртя ме насам натам щях да откача.

Загубих представа за времето. Учудих се че и аз съм постоянно мокра и готова за още/ със съпруга ми се притривам понякога/ Изпразни се върху мен и цялата ме намаза с сперма. Аз не мога да гълтам не ми е приятно иначе и това искаше. Сложи си друг презерватив и пак му правих минет и всичко се започна отначало.

След като свършихме дъх не можех да си поема. Къпахме се и изпушихме по една цигара. Чак тогава се замислих как да се върна в къщи и да не се забелязва задоволството ми от изневярата. Не знам дали съм кучка но се върнах в леглото при мъжа си сякаш нищо не е станало. А ми е за първи път!!!

Сега стоя и осмислям пак нещата от случилото се предната вечер. Имам розичка на ICQ-то ми днес от моя приятел от чата. Не знам какво да правя. Искам пак да се видя с него, но ме спира и съвестта.

А когато се сетя за него нещо ми се обръща в стомаха и веднага искам секс. Може и да се изчукам още веднъж с него за последно:)

Коментари

101-121 от 121

146.   Вследствие на такава фейс авантюра и моите деца останаха без баща. Уж тайно, тайно, ама като се напиеш и да споделиш с най-добрата си приятелка и рано или късно стига до мъжа ти. Последиците и болката за много хора са ужасни.

147.   Kоментар 146 - "Вследствие на такава фейс авантюра и моите деца останаха без баща. Уж тайно, тайно, ама като се напиеш и да споделиш с най-добрата си приятелка и рано или късно стига до мъжа ти. " - Значи, така както го описваш в първото изречение, звучи сякаш мъжа ти е виновен и затова децата са без баща, а после се разбира, че ти си тази, която е изневерила. Еми ще ме извиняваш, ама заради теб децата нямат баща, даже не е трябвало на теб да ги дават, ама той пък и един баща, щом ги е зарязал при такава... Ужас, нямам думи! Поне си казвай нещата каквито се, че така още малко и жертва ще се изкараш, пфу!

148.   Ами ти сама си си написала определението "кучка"-такива жени не отговорни и не могат да имат сериозна връзка пък ако ще и брак. Абе момиче, ти като се чукаш със всеки който ти падне защо не отидеш на магистралата? . Там поне няма да ти е гузна съветта че изневеряваш.

149.   Ти си изневирила това е непростимо, ако ти бях мъж и разбера, че си правила нещо с мъж веднага щях да се разведа с теб..
Затова кажи на съпругаси, той така или иначе ще разбере от теб или от някой друг.

150.   Аз не мога да разбера семействата които си изневеряват и се лъжат колко много се обичат и държат един на друг. Какво ви става бе хора, как така го обичаш човека до себе си и в къщи всичко ти е на ред и изведнъж решаваш да кръшнеш по най-подлия начин скришом - да, съгласен съм всеки има чисто физиологичен нагон и един добър секс с подходящ партньор се отразява ползотворно на психическото и физическото здраве. НО все пак нали постоянния партньор ви е най-близкия човек, не е ли именно той този който заслужава да споделите тези си желания. Ако наистина се обичате и всичко ви е наред защо да не споделите заедно похотливите желания на телата си. Колко му е да поканя двама трима мъжаги избрани от съпругата ми да разнообразят и разтърсят перверзните и щения, какво по-хубаво от това този момент да е споделен. Нали именно за това сме си най-близките същества, да сме заедно и да даряваме обич и интимност на другия, та това е само секс по дяволите, защо трябва да е скришом, с пошлост и лъжи когато всъщност може да е нещо открито прямо и приятно а и със сигурност много по-пълноценно и освобождаващо от пошлите и скрити изневери и лъжи.
-един мъж на 40

151.   Добре, аз примерно изневерявам, защото не ми обръщат никакво сексуално внимание. Аз какво да правя, да се побърквам ли. Поисках си от съпруга, но той отклони въпроса, и така сме от год ини. Моята изневяра има причина.

152.   151, какво си поиска и не получи: кунилингус, фистинг или просто любов и внимание? !

162.   Мъж съм имам десет годишна любовна тръпка с омъжена жена от Бургас тръпката е невероятна секса страхотен.Не казвай на мъжът си живота е кратък изживей си миговете прекрастно.

163.   Вие сте едни прости чекиджии тука всичките. Дет чеп за зеле не става от вас, камо ли човек. Баси елементарните хорица, честно. Както казваше Джоко Росич - то любов истинска има, ама вие не знаете как да я търсите. Айде със здраве подли дребни душици. Вие лъжете. И не заслужавате семействата си. И ви пожелавам да се развалят. За да оцените това, кеото някога сте имали. Въпреки, че то като си прост и нямаш приоритети в живота, освен оная си работа, едва ли можеш да осъзнаеш нещо.

164.   Здравей мила, спокойно не си кучка. Аз преживях нещо подобно наскоро. Аз съм ма 31г. омъжена от 11г. Мъжът ми е много готин и секси. Преди година замина за чужбина. В социалните мрежи почнах да си пиша с една моя ученическа тръпка и той живее и работи в чужбина. Та, пишехме, пишехме ти той започма да ми казва, че иска да правим секс. От начало си мислех"какви глупости ми говори тоя, аз не съм способна на такова нещо". И така дойде лятото този незаконния се прибра в Бг по рано от мъжа ми, с цял месец. Уговорихме се, срещнахме се, бях съвсем на ясно какво ще правим като се видим. Седем месеца ме бях правиша секс, не искам да се оправдавам с това. И както се сещаш направихме го, идва един момент в който се оставяш на течението, знаеш че нещо не правилно, но го правиш. И най лошото е че ти харесва. С любовника ми за месец се срещнах ме пет пъти, като аз си мислех, че ще се видим само веднъж. Още си пишем, постоянно пращаме си снимки по всяко време на деня. Чакаме пак възможност да се видим. Разбра ли сме се да не говорим за чувства ако се появят у един от двамата, няма да ги признаваме. И двамата сме семейни с деца не може да позволим осложнения. Споделих всичко това тук в сайта, но в друга тема, и срещнах обиди, критики. Моят съвет е да помислиш добре. Ако искаш да приключиш да не се срещаш вече с този човек. След един път можеш да се откажеш, но след всяка ваша среща ще ви харесва все повече и ще става все по трудно да се спрете. И най важното не изпадай в паника не си нито първата нито последната изневерила.

165.   На всички кръшкачи сърдечно пожелавам половинките им да кръшкат повече от самите тях.
А на 164 само да отбележа - историята е от преди 11 години, но добре, че я успокояваш и даваш съвети.

На къде отива тази държава.....

166.   Ех тоя модератор бе, не дава да се хейти 164...
Тц-тц-тц. Нито кръшкачите...
Айде мой, като си много велик, я си дай ти мнението в тая тема, където имаме изневяра:
2. Хейтъри не се толерират!

1. Другия път го изгърби с някаква почивка някъде, нищо, че са минали 11 години.
2. Кой може да хейти такава примерна жена...
3. Какъв спор има тук, за да искаш аргументи. Всичко е ясно.
4. Ооооооо, горката, подхлъзнала се и паднала на чужда патка и обяснява колко и било яко, лягайки си до нищо не подозиращия съпруг.

Така по-добре ли е, балък?!

167.   И за мен тва е измислица. Ако беше истина нямаше да бъде написано като сценарии на порно филм. „чука ме навсякъде“ говори достатъчно. Ако беше истина щеше да ни спестиш всичките тия подробности. Не че нещо, но никой не го интересува какво сте правили с любовника си, само тия дето лъскат 24/7 пред компа. То с любовника кво друго може да правиш освен секс?
Бас ловя, че си някоя загоряла пуберка дето иска да разкаже сексуалните си фантазии..
Ж22

168.   Не мога да повярвам какво чета. Момиче на 20 съм и наистина не ви разбирам. Това, че сте семейни и изневерявате на избора който сте направили за спътник в живота. Винаги ще се появят слабости и увлечения, но това причина ли е да се подхлъзвате и да предавате половинката си която е до вас в добро и зло???

169.   Имам съвест?! А...? май нещо не разбрах.. Съвест?!?! За кое, на кое, в кое...
Това ако е съвест..? Май пак ще се.. изч...м... Айдеее... изгубих представа кое е съвест и кое не е..?
Моля помогнете и ми разяснете.. кое и какво е съвест, че аз май падам от Марс.
И другото.."Не беше някой красавец /мъжа ми е 10 пъти по-хубав от него/, но нещо много ме привлече в него." Странно как нещо по грозно ме привлича?(Help pls..) И още.."му правих минет, а даже на съпруга си отказвах." Е как ще правя на някой противен нещо което на милото отказвам. Аз ли съм сбъркан? Моля обяснете ми кое не ми е наред? "всичко като на филм". А.. ако е филм го разбирам.. жанра нещо куца. Или е трилър.

170.   Хората му казват харизма... срещаш човек и той те грабва. Това е свързано в твоите емоционални и сексуални представи за противоположния пол. Когато решиш, че си намерил човека, когото обичаш и искаш да свържеш живота си с него, голяма част от твоите представи се материализират в него. Но човек се променя под въздействието на ежедневните битовизми- семейни и професионални. Заринат в проблеми, човекът до теб губи харизмата си- чар, фигура, мисъл, пари, социален статус, ти самият също се променяш емоционално, физически и сексуално.
Партньорът вече не е този, който задоволява твоите емоционални и физически желания и представи. Прибира се в къщи унил, уморен, а на теб ти се иска да те грабне от врата... та в кревата. Парите не стигат, когато проблема с парите влезе през вратата, любовта излиза през прозореца.... И тогава се появява, Колегата или Колежката, някой- я от приятелско семейство, а може да е напълно непознат-а от трамвая. И започва една борба, в която победител няма. Ако се отдадеш влизаш в голяма спирала, ако избягаш мисълта те изгаря.
Според мен, това се случва, защото човек, изпитвал удоволствието от влюбването и следствията от тази положителна емоция иска да я повтори и потрети и да живее вечно с нея. Човек не иска да порасне....
Много хора се събират и живеят заедно, защото ги е страх от самотата. Много хора не се срещат адекватната любов от другия, по- добре е да си обичан... и създават семейства, защото трябва да създадат семейство.
Вторият проблеме, че семейните хора не си говорят помежду си. Те застиват на ниво начало на връзката и смятат, че дават по-големи жертви, за да просъществува едно семейство. Не си говорят за секс, удоволствия, промяна в мирогледа. Няма ги удоволствията от предбрачния период, има неплатени сметки, нисък социален статус, липса на признание (жертвеност), въобще тежки психически емоции, които водят до емоционални и сексуални диспропорции. Те, от своя страна дебалансират семейния живот. И тога се появява новата харизматична личност, новото "старо" усещане".... и му се отдаваш. Докато е в тайна от партньора е перфектно! Докато не си помислиш, че " печалбата е равна на оборота" е перфектно. Когато един от тези два постулата се обърка.... тогава губиш семейството си и губиш любовника-цата си. Когато партньорът научи... изхвърчаш, когато сметнеш, че любовникът ще е по-добър от съпругът ти, пак гориш.
Моято решение, което съм го изпитвал 23 години е... говоря със съпругата си винаги когато усетя в себе си несигурност по какъвто и да било въпрос, тя също. В началото ни беше трудно и някак си неудобно, но смея да кажа на глас, че за тези години не съм имал любовница (не, че съм нямал възможност и съпругата също), живеем добре, без стресови ситуации ( не скучно), просто сме семейство с две деца!!! Говорете си с партньора до вас за всичко!!! Ако не може да стигнете до общо решение и имате непреодолими различия ( много малко вероятно), се разделете, намерете си нови партньори, но не се обиждайте взаймно като живеете заедно, а имате извънбрачни връзки... кого лъжете!!??

172.   Като стигнах до ICQ-то и бях дотам. ;)
Ж31

174.   Според мен, живей живота си нека, никой да. Не знае и го правете на воля и да е с него и да е със някой друг сега е момента да пробваш от всичко

175.   № 174 - и другият до теб, ако има същия мироглед, защо трябва да сте заедно? Какво ви пречи да пробвате от всичко, но без постоянен партньор, когото може да наранявате с лъжа и предателство?

176.   Тука е пълно с курви, не е истина колко са много... змии такива.

177.   На мен ми хареса историята. Много секси и вълнуваща. Страхотен секс е правила. Не си е развалила връзката все пак.
Ж38

101-121 от 121