Споделена история от Секс и интимност

Семейна съм на 32 год. Не ми е в стила изневярата до вчера.
Семейна съм на 32 год. Не ми е в стила изневярата до вчера. Срещнах се с един мъж с който си чатим от доста време. Повода беше кафе, но имаше и последствия.

Не беше някой красавец /мъжа ми е 10 пъти по-хубав от него/, но нещо много ме привлече в него. След кафето следваше ресторант и явно той усети раздвоението ми м/у него и верността към съпруга ми. Беше вече към 21ч. вечерта, а на мен не ми се прибираше. Още след като влязох в колата да ме закара до нас той започна да ме целува и ръцете му бяха навсякъде по тялото ми.

Свърших от пръстите му в колата. Като някоя тинейджърка без да мисля отидохме в тях. Не можех да си позволя хотел защото се притеснявах да не ме види някой. Още на вратата ме облада права. След това ме съблече и влязохме във ваната. Сякаш времето беше спряло и не вярвах направо какво ми се случваше. В банята му правих минет, а даже на съпруга си отказвах. След като отидохме в спалнята се започна всичко като на филм. Лиза ме така както никой не го е правил и аз бях се разлоквила цялата. Чука ме навсякъде, но отзад беше много внимателен. Въртя ме насам натам щях да откача.

Загубих представа за времето. Учудих се че и аз съм постоянно мокра и готова за още/ със съпруга ми се притривам понякога/ Изпразни се върху мен и цялата ме намаза с сперма. Аз не мога да гълтам не ми е приятно иначе и това искаше. Сложи си друг презерватив и пак му правих минет и всичко се започна отначало.

След като свършихме дъх не можех да си поема. Къпахме се и изпушихме по една цигара. Чак тогава се замислих как да се върна в къщи и да не се забелязва задоволството ми от изневярата. Не знам дали съм кучка но се върнах в леглото при мъжа си сякаш нищо не е станало. А ми е за първи път!!!

Сега стоя и осмислям пак нещата от случилото се предната вечер. Имам розичка на ICQ-то ми днес от моя приятел от чата. Не знам какво да правя. Искам пак да се видя с него, но ме спира и съвестта.

А когато се сетя за него нещо ми се обръща в стомаха и веднага искам секс. Може и да се изчукам още веднъж с него за последно:)

Коментари

51-100 от 121

58.   Не знам защо българите (особено нежната половина) смесваме секса с любовта и обичта. Поразровете се малко в нета, или поговорете с познати и приятели живели по северните ширини на Европа и ще видите, че нациите живеещи там правят едно "дребно", но съществено разграничаване м/у секс и любов. Сексът си е секс.... чисто физическо действие с определени положителни резултати за тялото ни, както за мъжете така и за жените. И така на въпроса - прави го щом ти е харесало и не го намираш в семейството. Но умната....

59.   Не съм авторката, но мога да отговоря - по задължение. Затваряш очи и си представяш другия. Като се събудиш от "кошмара" (раздяла) и се "върнеш" при мъжа си го правиш без затворени очи. Ако не успееш да си "отвориш" очите, следва още една раздяла.

60.   Някакъв дебил ти казва да разкажеш на мъжа си, недей!

61.   Може да съм старомоден, но за мен изневярата е гадно нещо. Ако не желаеш мъжа си, просто му кажи. Или търсиш сигурност в него, а вдигаш краката с друг? ! Подло е. Ако бе читав човек, щеше да застанеш и в лицето му щеше да кажеш: "Скъпи, да, аз се омъжих за теб. Заклех ти се във вярност, но нещата се промениха. Вече не те желая. Какво правим? ". За съжаление, всички жени се раждат проститутки. Такъв е светът.

62.   61, говори за своята си жена. Аз съм от десет години с мъжа си и не съм му изневерявала и нямам желание към друг мъж!

63.   Когато Господ е направил вагина на жената, не е искал това да се превърне в плювалник, т. е. жената да се подлага всеки да плюе(да се празни) там. Това е свято място, направено е човек да излезе от там, а не да бъде подлога! Виждате ли колко сте отвратителни повечето жени, малко да Ви засърби и отваряте квака. Като толкова искате разнообразие, не се омъжвайте, станете курви и се подлагайте колкото искате! Има много хубава поговорка, "един път стомна за вода, втори път за вода и третият стомната се чупи"! Така че да каже на мъжа си, че не го обича и понася и да изчезва от живота му, има и по свестни жени!

Модератор: Моля Ви, нека без обидни квалификации. :)

64.   №63, когато Господ е раздавал акъл, теб очевидно те е пропуснал. Затова пък, като е тръгнал да раздава злоба, на тебе ти е сипал двойно за компенсация...

66.   №64, ако чакате Господ да Ви напълни главата с разум, така ще си умрете, с извратено съзнание! Продължавайте да живеете с вашите си разбирания, но после недейте да хленчите из форумите какво да правите, когато сгазите лука! Искате да живеете като курви, а да Ви уважават като светици, няма как да стане, човек каквото си направи сам, друг никой не може да му го направи! Тази еманципация ще убие всичко женско у Вас, много жалко!

68.   Егати скапанящината. Пък и подкрепа получава.

69.   Щом искаш още секс прави секс.. прави каквото искашш трябва просто да си щастлива, но малко ми се струва предателствено спрямо мъжа ти, но... това е твоят живот, мацка.. ти решаваш какво и с кого да правиш :)

70.   ако искаш да ги имаш и 2мата-предложи на мъжа ти 3ка. Но му кажи, че ти ще намериш 2мъж

71.   Нещо не е съвсем както трябва в разказчето. Сигурно е провокация на някой, който иска да разбере колко порочни са жените. Не повече от мъжете всъщност... А всички вие премъдри моралисти как понасяте студенината в семейството след Х бр. години брак. Смятате, че е по-морално живот без страст и без любов. Е-хе, че вие сте станали по-циници и от тези дето правиха сексуална революция преди петдесет години - на запад. Семейството си е семейство ..хм, а секса си е секс. А щастливи ли сте или не знаете какво е това? Но дори и съгласно църковния канон - източноправославния се позволяват до пет брака.

Ако разказчето е истина, значи душичката на момичето отдавна е изстинала към мъжа и или нищо не се е случило, просто инцидент /ако любовникът е толкова неустоим/. Какво е това изневяра - тя става първо в душата. А вие моралиските мислите ли си понякога за чужди мъже? И морално ли е да се чукаш с някого, ама да си представяш друг? Или пък мъжът ви да ви гледа сякаш сте изкопаемо? Ако все пак семейството си е здраво и съпрузите се обичат, за изневярата доста психолози твърдят, че заздравява брака. Но то е само ако се влюбиш и видиш какъв боклук е този извън дома и го преживееш. Тогава тичкаш освежен към пренебрегваната доскоро половинка.

73.   Ако това, което казваш е вярно и ако наистина обичаш и държиш на съпруга си, както твърдиш, то те съветвам да говорите открито относно това, което става в спалнята ви. Ако не ти харесва секса с него, той няма как да знае, освен, ако не му кажеш как и какво обичаш. Не е решение да се тича при всеки, който е способен да те оправи качествено и да си прецакаш брака и семейството за едното ебане. Аз като мъж знам, че едва ли има нещо по-трудно от това да се задоволи една жена, особено пък сексуално, затова винаги съм се старал и стремял да разбирам и усещам на коя какво и как и харесва в леглото. Накарай мъжа си да излезе от тази своя съпружеска рутина в кревата и не прави така че да си съсипеш семейството и после като цигани да се карате за една маса и за една кафеарка:) Успех!

74.   Блазе ти! Имам подобна история. Все още с носталгия си спомням за нея. Но пък е хубав спомен! Благодаря, че намери смелост да споделиш!

75.   тази история е напълно измислена

"Изпразни се върху мен и цялата ме намаза с сперма. "

и в следващия момент -

"Сложи си друг презерватив и пак му правих минет и всичко се започна отначало. "

значи човека се празни върху нея през презерватива - смях, плитка история

76.   Измислена история.
Що се отнася до самия секс - Too good to be true. Също 100% фантазия Измислено и написано от мъж. То не беше още в колата, после при влизането, та в банята, та едното, та другото, че и анален... Мъжки фантазии. Повлияни от гледането на много порно.
Писано е от човек, който по всяка вероятност се съмнява, че жена му кръшка и иска да провери какво биха направили други жени, ако са на мястото на жена му. И оттам да съди доколко са верни жените като цяло и доколко жена му би пазила тайна. Това обаче може да бъде опасно. Защото може да доведе до погрешни заключения за конкретния случай.

77.   Аз съм съгласен с номер 75, много неща в разказа си противоречат.

78.   успокойте се всички и бъдете себе си-във всички случаи

79.   Така се хващат болести и после се предават на нищо не подозиращия съпруг/съпруга. Понякога човек трябва да мисли за последствията преди да предприеме някакво действие. Знай, че жените сте предсказуеми, и мъжа ти ако е умен ще разбере и тогава не знам как ще продължи живота ти след това.

80.   аз съм момче и ми се е случвала подобна история...

81.   Ти няма да спреш помни ми думата ще повториш и потретиш и така докато мъжът ти разбере после ще има драми обещания ще няма вече ако ти даде шанс но почнеш ли край ще се чукаш и то не само с него ще има и други

82.   Е, след 5 години и 8 месеца, има ли историята завършек?

86.   хаха споко! един авер ми каза така : к**вата се ражда, не се изгражда, така че прай си кефа без да ти пука, любов любов ама като ти идва, а твоя не върши работа.... ;) да не те е грижа

87.   Ахаахааахах, хубава фантазия :))))))

89.   Прочетох много от коментарите и съм се хванал за главата....
Ако си на мястото на мъжа ти навярно няма да ти стане приятно. Колко много жени са коментирали "продължавай" - разочарован съм. Тезата ми се затвърждава със всеки изминал ден - българската жена е невероятно красива, но само до там. Мозък, морал, уважение няма... Просто трябва да ви третираме като парче месо.

90.   аз съм преживявала подобно нещо и ще ти дам тема за размисъл ;какво ти е липсвало до сега и защо, ако не го потърсиш у дома винаги ще го търсиш навън, а дали това е начина помисли.

91.   значииии, ако е имало 1ви път може и да няма втори, но има ли и втори път много трудно ще спрещ 3 4 5 6 7 8... и т. н

92.   Хах, интересно ми е след 5 години каква е развръзката :)?

95.   Хубаво, изневерила си на мъжа си. До някъде е разбираемо, заради моментната изненада от това, че онзи мъж те е омаял с нещо - чар, хумор т. н. Секса ти е харесал. И това е разбираемо.
Но аз искам да задам въпрос към онези жени, които толкова много критикуват мъжете, че изневеряват, а всъщност техните мъже не си го и помислят. И в един красив момент, хоп, преспиват с друг мъж. Дори така случайно. ТОВА си е нужда.
ЗА "просто секс"!

97.   от два стола накрая на земята ще идеш

98.   Заключението ми е, че филмите след 00:00 ч. ти вредят адски приятелче. Контролирай се или си събери пари да си хванеш гадже. ;)

100.   омъжена съм. изневерявала съм на мъжа ми до момента с 4ма различни мъже. никога не съм го правила заради лош секс, напротив-това не ми е липсвало у дома. но ми липсваше спокойствието, разбирането и подкрепата! с течение на времето си омръзнахме! от невероятния секс в началото, сега сексът е монотонен и скучен! дори да се опитам да разнообразя по някакъв начин, на него му е все едно! така че, моето мнение- не съжалявай и продължавай, но не губи семейството си, заради някой си! ;)

102.   Ако ти бях мъж, бих те изритал на минутата от дома ни, особено ако ми го обясниш по този начин. И не само това. Бих те съдил до дупка, а по делото за развода ти ще бъдеш виновната страна и ще те оставя гола като пушка!!!

Не стига, че си изневерила по най-гнусния начин, ами и се хвалиш едва ли не. Че и съвет искаш да прикриеш това и един вид подкрепа и изчистване на гузната ти съвест!!!!

Но всеки си носи последствията сам, кой какво си е надробил - това ще сърба..
и няма нужда да се правиш на не разбрала, писала си в чата и излизаш уж на кафе... кафе друг път. Пределно ти е било ясно за какво излизаш с него. Значи си си го търсила и си го била замислила.

Дано мъжа ти разбере!!! Света е направо отврат вече!!!
Даваш си доверието на някой, даваш му каквото можеш и накрая ставаш простак и за подигравка, че и го предаваш!!!

"Евала"...

103.   сърцето на жената е голямо както обичате да казвате вие- винаги има място за още един

104.   Мъж съм на 37 г. Неженен. Не знам какво да кажа. Май е по-добре, че все още съм ерген. Представям си какво би било, ако съм на мястото на съпруга и разбера. Ако я премажа от бой, ще ме атакуват със закона против домашното насилие. Ако се разведем културно, едва ли ще мога да живея с жена повече, камо ли с брак. Не мога да я оставя да ми изневерява. Да стана по-добър любовник би могло преди изневярата, след това е късно. Някои не се развеждат заради децата и брака става мъчение. Освен да и инсценирам самоубийство, за друго не се сещам. И то жестоко самоубийство! -)

108.   ами според мене малко сме такива мъже но штом си го правила правиго така и така ше страдаш но пробваи и с друг и аз съм в съштата ситуацич но тази жена иска много да го направим пак но ме избягва заштото знае че ако го направи ше иска оште оште и нема да има край но аз не чакам и продължавам с друга и с тебе ше стане така и тои ше има друга е няма да си единствена но йивота е такъв

110.   аз съм на 17, а моята майка е на твоите години не знам дали имаш деца, или нямаш и дали ако имаш не би те хванало поне малко срам, че някои може да каже какво правиш, но повярвай ми ако беше моя майка щях да те плювна и никога повече да не те погледна

114.   В отговор на 111.... Много рядко бих започнала да чета подобни форуми, но винаги има първи път. Дали е случайно, не знам, реших да изчета всичко до последния коментар.
Да, прав сте г-н Хаджииванов, не само морала липсва, но и ценностната система куца, безхаберие между двойките е налице в последните години. Да си изнесеш живота на публично достояние е като в турски сериал. Не вярвам, че ще се смути въпросната г-жа Никоя, защото за мен тя е олицетворение на подлостта. Хората забравиха истинското значение на думата Любов, затова и първата крачка е изневярата. Това са малки дребни душици и за мен Доверието, Достойнството и Добротата са заличени от съвестта и сърцето им! Безскрупулни и първобитни, всичко се връща като бумеранг, само времето знае, кога и къде!

P. S.... една жена на 43г.

117.   Единственият лек слещу изневярата е да си родила повечко деца. Тогава няма да те сърби между краката

119.   Смятам че това е нещо нормално!

120.   И аз преди две седмици изпаднах в същата ситуация. Беше невероятно и колкото и да е грешно бих го направила пак и пак. Легнах си съвсем спокойно при мъжа си, той даже се събуди и му казах, че съм излизала с приятелки и като заспа пак, само като се сетех какво се случи се възбуждах отново. Живей си живота, никой няма да те награди, че си била вярна цял живот.

121.   Чета, чета и не мога да повярвам...
Според мен тази тема не е реална, а пусната с някаква глупава цел.. Но дори и да приемем, че е истинска част от нечий живот, просто не мога да повярвам, че години наред е коментирана.... И по-лошото- пълна с най-ралични просташки мнения, лишени от всякакъв вид морал и ценности... засрамете се, хора!
За коментар N114 -поклон!
За коменрат N120- без коментар!

Бъдете здрави!

122.   бъди внимателна

124.   това е мечта за всяка жена, но малко се престрашават да го направят

125.   Щом ти е готино, не спирай.... и аз съм в същото положение вече година, но ми е страшно готино...

131.   Да не забравяме все пак че сме хора и се нуждаем от Удоволствия.... Пробвай пак щом ти е било Хубаво... Един Живот живеем, да го живеем докато сме Млади и го Можем....

137.   Малеее! Дори историята да е истинска, то повечето жени наистина са такива... Не че и повечето от нас мъжета не са такива... Къде ви отидоха ценностите, бе хора?
На къде отива светът, направо ми се плаши окото! Какво става с тоя свят? Какво става с хората?
Браво, кафява краво! На жените на около 35-40 години само секс, секс, секс, секс, секс и пак секс им се върти в зелените им глави. А после опреквате мъжете, ха-ха! Жените са като маймуните, пускат се от клона само тогава, когато са се хванали здраво за друг!
Да ви е сладко, скъпи жени!!!

Мъж на 29 години

138.   Тази твоя постъпка е адски глупава. Запита ли се, дали си заслужава? Защо рискуваш да загубиш всичко, просто заради едно удоволствие? Постави се на мястото на мъжа ти и ще видиш как е. Замисли се хубаво и тогава ми кажи.. Заслужава ли си! ;)

143.   Аз съм жена на 36. Омъжена съм. Имаме 3 деца.
Съпругът ми е прекрасен човек. Обичам го много! Но.... преди около 2 месеца и аз преживях подобна авантюра. Не съм я търсила. Не съм вярвала, че ще го направя някога. Даже напротив - бях убедена, че няма. Вкъщи получавам всичко, от което имам нужда. Сексуално съм задоволена. Просто се случи. Главоблъсках се, търсих отговори на много въпроси, обвинявах се. Но... за себе приех, че няма смисъл да си посипвам главата с пепел. Винаги досега съм изпитвала чувства към мъжете, с които съм спала. Този път не. Беше чисто сексуално привличане и изживяване. Без обвързване, без по-нататъчни очаквания. Мина и замина. Остана приятен спомен.
В едно съм сигурна - НИКОГА няма да кажа на съпруга ми.
Продължавай напред! Извличай максимално положителното от живота. Все пак, за да се чувстват хората около нас добре, трябва ние да се чувстваме добре. Вярвам в това.
Всеки си има глава на раменете си, за да взима решения и да си носи последствията.

145.   До авторката и до #100. Тази история може и да е измислена, но като #100 има доста жени. В моето семейство се случи подобна история, една такава като вас бе с моя хубостник. Прекарали сте си добре, но за сметка на нечий семеен живот. Радвам се за вас, за всички ваши поредни любовници. Надявам се да сте със спокойна и чиста съвест, лягайки отново при съпрузите си. Може дори една от вас да е причината за моя развод, за което искрено Ви БЛАГОДАРЯ.

51-100 от 121