Споделена история от Секс и интимност

Семейна съм на 32 год. Не ми е в стила изневярата до вчера.
Семейна съм на 32 год. Не ми е в стила изневярата до вчера. Срещнах се с един мъж с който си чатим от доста време. Повода беше кафе, но имаше и последствия.

Не беше някой красавец /мъжа ми е 10 пъти по-хубав от него/, но нещо много ме привлече в него. След кафето следваше ресторант и явно той усети раздвоението ми м/у него и верността към съпруга ми. Беше вече към 21ч. вечерта, а на мен не ми се прибираше. Още след като влязох в колата да ме закара до нас той започна да ме целува и ръцете му бяха навсякъде по тялото ми.

Свърших от пръстите му в колата. Като някоя тинейджърка без да мисля отидохме в тях. Не можех да си позволя хотел защото се притеснявах да не ме види някой. Още на вратата ме облада права. След това ме съблече и влязохме във ваната. Сякаш времето беше спряло и не вярвах направо какво ми се случваше. В банята му правих минет, а даже на съпруга си отказвах. След като отидохме в спалнята се започна всичко като на филм. Лиза ме така както никой не го е правил и аз бях се разлоквила цялата. Чука ме навсякъде, но отзад беше много внимателен. Въртя ме насам натам щях да откача.

Загубих представа за времето. Учудих се че и аз съм постоянно мокра и готова за още/ със съпруга ми се притривам понякога/ Изпразни се върху мен и цялата ме намаза с сперма. Аз не мога да гълтам не ми е приятно иначе и това искаше. Сложи си друг презерватив и пак му правих минет и всичко се започна отначало.

След като свършихме дъх не можех да си поема. Къпахме се и изпушихме по една цигара. Чак тогава се замислих как да се върна в къщи и да не се забелязва задоволството ми от изневярата. Не знам дали съм кучка но се върнах в леглото при мъжа си сякаш нищо не е станало. А ми е за първи път!!!

Сега стоя и осмислям пак нещата от случилото се предната вечер. Имам розичка на ICQ-то ми днес от моя приятел от чата. Не знам какво да правя. Искам пак да се видя с него, но ме спира и съвестта.

А когато се сетя за него нещо ми се обръща в стомаха и веднага искам секс. Може и да се изчукам още веднъж с него за последно:)

Коментари

1-50 от 121

1.   когато ти тежи нещо отиди и го повтори запази човека не сьс всеки се иживява такава наслада

2.   здраэеи пише ти мъж л наи добре сподели случилото се със съпруга си като го представиш като твоия еротична фантазия и се опитаи да разбереш неговите еротични фантазиил

3.   няма да е за последно просто това е секс той или се изживявва или просто не
добре е че си разбрала, това когато усетиш това го прави,това те освоббождава нали разбра

4.   не го споделяй със съпруга си. мъжете не понасят изневярата, каквато и да е причината. просто се наслаждавай докато го има, защото убедена съм няма да е задълго.

5.   съвет:1. не казвай на съпруга си!!!2.приеми го като хубаво изживяване и спри до тук......(после ще съжаляваш)3.Послшай ума си този път , а не сърцето...........................

6.   Не казвай на мъжа си в никакъв случай! Аз съм в същата ситуация като теб. Обаче си мислех, че вторият път ще е за последно..., но не беше така. Всеки път ще искаш още и още. Изживяването е невероятно. Но има моменти, когато болката е ужасна...Обичам мъжа си страшно много, но само като си помисля за другия откачам. Трудно е...

7.   Уау, кво да ти кажа. По-добре не казвай на мъжа си.Изживей си тръпката и не се измъчвай в угризения.Животът е твърде кратък.

8.   След тази случка поне опита ли се да го повториш със съпруга си?

9.   Ако споделиш с мъжа си за другия, значи си пълна глупачка. Можеш да му представиш случилото се като твоя фантазия и да го помолиш да я сподели с теб. Ако се съгласи и ти хареса, тогава ще имаш възможност да решаваш с кой да бъдеш. Ако ти откаже обаче, означава, че е слаб в секса, а ти се лишаваш от нещо, което много рядко се случва, нищо че всички говорят, че са го изпитали.

Можещите мъже са единици и трябва да се пазят. Ако го познавах този мъж, с удоволствие бих ти го взела, така че помисли си много сериозно дали си заслужава да се лишаваш от нещо, което така или иначе някой ден ще спреш да получаваш.

10.   Щом е толкова опитен не подозираш ли, че търси приключения и дори да му харесваш, това не е любов. Бързо /най-вероятно/ ще те замени с друга или дори и сега си има паралелна връзка.
В никакъв случай не споделяй с мъжа си. Предразположи го както си заинтригувала другия. И в брака има ренесанс и преткриване на чувствата. Сексът извън семейството само изчерпва моралните хора.

11.   Не споделяй със съпруга си изживяното, наслади се на това, което си намерила докато продължава, не го и прекъсвай, тъй като не е често срещано.

12.   Няма лошо, щом ти е хубаво с другия, само гледай мъжа ти да не разбере! И аз бих го направила!

13.   Аз съм мъж и като мъж ти казвам, не си сбъркала! Но за нищо на света не го споделяй с мъжа си, дори да заподозре го отричай до край!

Щом ти харесва действай умната! А че съвестта гризи после, вярно е, но трябва да се научиш да превъзмогваш тези угризения!

14.   Аз съм мъж и казвам, че тази история е измислица.

15.   Аз съм в това положение от половин година....За това време сме се срещали 6 пъти.. Постепено страсtта утихва и намаля, но това е начина да приключи, ако успеш разбира се да не влагаш чувства. И двамата сме семейни и ни се отрази благоприятно. Но не си мисли, че ако повториш - ще е за последно, така се самозалъгвах и аз, а ето, че продължава все още....

16.   Привет! Мога само да ти кажа че искрено и благородно ти завиждам! И на мен се е случвало, също с мъж от чата! Изживях си го, беше прекрасно и само си приключи всичко! Не се отказвай! Такива изживявания са много ценни! При мен лично събудиха и брака ми! Станах много по мила и внимателна към всички у дома! Не се отказвай! Пожелавам ти още много такива изживявания и успех!

17.   Номер 14, може и истина да е. Аз направих същото с един мъж от нета, бях се разделила с приятеля си обаче. На втория път като се видяхме го направихме, беше супер, но ние се влюбихме истински и въпреки, че се бяхме разделили отново сме заедно. Той е прекрасен, нежен и мил и аз безкрайно го обичам.

18.   Радвай се, това не се случва често и обясни на мъжа си какво да прави с теб. Аз срещнах прекрасен любовник в нета, на какви неща само ме научи, а аз научих на тях следващия мъж в живота ми.

19.   Някак неискрено ми звучите.

20.   Това от една страна звучи страхотно (изживяла си нещо неповторимо), от друга-жалко: твоят съпруг не е способен да те задоволи и да те накара да се почувстваш пълноценна жена в сексуално отношение. Ако обичаш съпруга ти и искаш да спасиш брака си, поговори с него за твоята неудовлетвореност и заедно опитайте нови неща. Ако чувствата у дома са изстинали, крий се добре и търси щастието си вън. Аз лично винаги съм била на мнение, че е по-добре проблемите в семейството да се решават първо вътре между тези, които го съставят, а чак след това да се търси решение с трети човек.

21.   Това е противно и гнусно.
Ти не обичаш мъжа си иначе нямаше да го направиш.
Малко хора вярват в любовта и малко хора наистина
я имат.

22.   Жените сте такива!!!

23.   Абе ей....жените били такива.. Живей ти с някой 32 години, да видим колко ще издържиш като си мъж....Кой е застраховам?! В крайна сметка в повечето семейства любовта си отива след време, а и да не си отиде, понякога сексът наистина е смао секс

Мег*

25.   Не мога да повярвам колко много подкрепящи коментари и нито един отричащ всичко това.....В какъв свят живем , не е истина!!!

26.   Спирай... още сега.

27.   МЕГ, ТЯ Е НА 32 Г. не че е живяла с мъжът си 32 г.
До авторката: С този твой "хубостник"искам да заживееш
известно време и няма да бъде същото както досега.
Ше ви налегнат битовизмите иии... секса ще умре.
По добре се опитай с твоята половинка да изживееш
същото.Бъди активна,предразпол ожи го,но внимавай да
не се усъмни "за твоята изневяра".
Поздрави:Росирос

28.   № 23
Ти пияна ли си?
Нещо не си много адекватна!

29.   ЛЕЛЕ МЕГ настина си много зле виж часа в който си отго-
ворила не ме съдете мен,че стоя по нощите.
Прочети написаното от теб и кажи дали си доволна от
себе си.Много е лесно да критикуваш и нападаш.
С моят приятел станахте за подигравка,жените,които ме
нападат.С него Ви отговаряме следното:По-добре в уста-
та на хората,отколкото в краката.Дали посред нощ или
през деня...ти и такива като теб ще си останат стари..... МОМИ...НЕ НИ СЕ сърди:сама си го търсиш !!!
Росирос Валрос
П.П. Най-щастливата двойка

30.   Ооо, Росирос и Валроссс...Когато някой постоянно говори за това, колко е щастлив, винаги има нещо гнило! Преди малко видях някъде, че имаш един развод..едва ли вината е била в съпруга ти...Това, че този си го "омагъосала" и те ОБОЖАААВА, както постоянно казваш, не значи, че си идеална, а че той е глупак :)
Аз не нападам, просто отвръщам на твоите нападки. Не искам да съм груба, но си го заслужаваш.

Поздрави
Мег*

31.   На тоя свят компетентния народ е мноооооооогооооооо!Особено българина-специалист по всичко!Това е сайт за полезни съвети,а не за мерене на пишки.Аз- така,аз-иначе.Колкото хора,толкова и мнения.Физическата изневяра не е много важна,важното е,че ти си намерила ново изживяване и си щастлива от него.Не наранявай мъжа си,той не го заслужава!Че е подло,подло е от твоя страна.Внимавай,за да не страдаш и ти някой ден от подобно подло нещо от страна на мъжа си.Много ще те боли,повярвай!

33.   Meг*, направо ти се възхищавам на търпението! Ама тази си го проси от край време. Сега ще тръпнем в очакване на поредния неадекватен коментар, в който за пореден път ще се сблъскаме с великата любов на Росирос и Валрос ( точно като в комикс звучат ) и ще се възхитим на неизброимите положителни качества на милата харпия! После ще плеснем с ръце и ще запеем! :D

Холи

36.   знаете ли ладурковци.. има нещо гнило у всеки посетител на сайта.. всеки си импричините да е тук и всеки носи трагдията си. някои пък са тук от скука,за развлечение, за да сверат часовиците. Други изпитват нужда да прочетат за чуждото нещастие.. дано им олекне и забравят за своето. Всеки си знае - едно е сигурно- не сме читави ;)
1. не казва на мъжа си НИКОГА
2.не се влювай в любовника НИКОГА
3.консумирай секса без влюбване и запази брака си.. старателно го пази!
4.раздели се със съпрга си и си прави секс , с когото пожелаеш..
няам други предложения

38.   Безусловно ти си мъж,нали? Имаш писателски талант, но белезите на мъжкото в разказа са неоспорими.Нищо,де..Това не променя нещата!

39.   Катерицата си е твоя. С чий гребен ще я чешеш си е твоя работа. Само гледай да не те хванат, че ще стане кофти. Само не разбрах защо пишеш тук, освен ако не искаш да се похвалиш.

40.   И аз така, първият път послушах сърцето си, втория път - разума, а третия път кой да послушам? Ужас.

41.   И къв ти е проблема не фащам!?! Ебала се с друг. Било й гот. Искала пак. Нищо ново под слънцето скъпа. Ако си тъпа се терзай и измъчвай и открадвай по някое и друго ебане от време на време, когато съвсем ти се обърне стомаха. Ако си умна, няма какво да се терзаеш. Чукай си се с човека и си правете кефа, ама умната. Щом съпруга ти не полива градината както трябва, ясно е, че ще я полива някой друг. Иначе ще изсъхне съкровище :)

42.   Тук не говорим за разум или сърце...Тук иде реч за путка,а както знаем ако зъб заболи и путка засърби оправия няма-трЕбе си майстор.Евала ,че авторката го е намерили...Похвално е ,че ползвате капути....Наебете се още два три пъти,и ако той не те отреже го отрежи ти,че иначе ще се влюбиш и стаа страшен филм.Жените подсъзнателно възприемате добрия секс като еталон за перфектна врузка и щастие.

АЗ

43.   Винаги има първи път! Коя по-рано, коя по-късно, накрая всяка жена се хваща за чужд кур. Нема лабаво в тая работа. Както казва 43, градината трябва да се полива. Иначе..., ясно - нов градинар :) То да не мислиш, че на мъжа ти не му е ясно, че ще чукнеш нещо чуждо. Може да не знае, кога и с кого точно, но бъди сигурна, че знае, че ще стане. И щом не взема мерки и той е в твоето положение някъде. Хванал е някоя чужда путка и се прави на ни лук ял, ни лук мирисал. Ако не вярваш, вземи се огледай около себе си. Пълно е с такива примери. Така че по-спокойно. Не се кахъри толкова. Прави каквото ти харесва, ама умната. Да не те хващат е важно!

44.   Добре дошла в клуба ;)

47.   прави,го,не,се,притеснявай!!!

48.   И аз съм така.
И нищо не съм казала, а това скришното вече продължава от 2 месеца (включвайки и предварителните закачки и сигурните сигнали).

Две приказки ще ти кажа, в които от личен опит съм се убедила, че са верни.
1. Нещо случи ли се веднъж - не е гаранция, че ще се случи пак. Но случи ли се втори път - то ще има трети, четвърти, пети и така нататък. :)
И..
2. Нищо не е грешно, ако те кара да сияеш от щастие. :)

Опичай си акъла и умната.
Като ще правиш нещо - нека никой друг да не знае.

49.   Аз съм мъж и като прочетох това ми стана гадно.

50.   48 има такива психопати, които сияят от щастие, когато блудстват с непълнолетни, това означава ли, че не извършват грях?
Много умело храните съвестта си и се оправдавате обаче.

Лоша

51.   Споко, няма нужда да спирате след втория път :) а пък кое знае мъжът ти какви ги в вършил.

52.   Историята е измислена, чел съм я и другаде.

53.   Историята че е измислена, е 100% сигурно. Нито е писана от жена, а шансът нещата да се случат толкова "идеално" на практика е минимален.

Въпреки това са интересни коментарите и реакциите. Трябва да кажа, че съм радостен, че толкова много хора са ЗА разнообразието във връзките и следват щастието си, без да робуват на предразсъдъци.

Но има едно нещо, което хем ме дразни, хем ме натъжава: че всички съветват супер убедително да не казва на мъжа си. Защо? ! ОК, при доста хора може би наистина това е по-разумното решение, но има хора, за които искреността и честността са по-важни от изневярата. И предпочитат призната изневяра, отколкото умело прикрита такава.

Само това криенето съм против, иначе чукайте се където и с когото ви сърце иска!

Кубрат

54.   Вместо да пишеш такива глупости в интернет отиди на психолог!! Има и малки деца знаеш ли? ! Ненормалница пълна... Леле с какви хора се напълни света просто нямам думи! Като искаш ходи и си парви каквото искаш с него но не ни оведомявай!!

55.   Няма добър съвет в този случай! Строго индивидуално е! Аз пък имам един въпрос: Как го правиш с мъжа си, след като си била с друг?

56.   Това явно е сайт за чикиджии, тъпо скалъпени истории, написани от един човек с неустановени сексуалюни наклонности

57.   Историята е измислена и не е интересна.

1-50 от 121