Споделена история от Секс и интимност

Испанска муха
Някой от вас пил ли е испанска муха и може ли да сподели за действието й. Наскоро дадох на приятеля ми под формата на хапче. В секс шопа ми казаха, че може да се пият до две хапчета на веднъж. Той изпи едно и вместо да се възбуди му стана лошо. Нали е на билкова основа?

Коментари

1.   О, изобщо не се занимавайте с подобни глупости! Първо може да не са оригинални, а да попаднете на всякакви ментета. И второ - няма лекарствено или билково средство, което да действа на всички хора еднакво... Жена ми примерно ако пие кафе следобед, после цяла нощ не може да спи. Аз като пийна, по което и време на деня да е, и веднага ми се приспива! :)
Не си правете експерименти! Млади сте, готини сте, малко повече фантаия и перверзност от твоя страна, и самолетът е вдигнат!
Ако отсега започвате с помощните средства, то какво ли ще е след 20, след 30 години...

2.   Испанската муха е смлян на прах един вид бръмбар (зелен металик на цвят).
Много трудно се дозира, опасен е при предозиране и в средновековието се е използвал за убиване/отравяне/премахване на хора.
Но много се съмнявам в секс шопа да са ти дали истинска испанска муха.
25мг Силденафил (Виагра) вършат чудеса, опитайте с това...

3.   Здрасти, доколкото ми е известно това не е истинската испанска муха а просто имитация-заместител, нещо различно което няма нищо общо с оригинала който е забранен. Има други начини да се увеличи либидото които лично съм пробвал и са много ефикасни а и много достъпни, но изобщо не съм сигурен дали трябва да ги споделям.

4.   Не съм взимал лично, но до колкото знам това не действа.
Освен това каква билкова основа? ! Това е вид бръмбар, за това му викат "испанска муха"...
Не рискувайте с такива глупости. Ако не му става - използвайте нещо, което доказано работи - виагра.
Ако няма проблем с ерекцията, за какво са ви такива неща?

5.   Това май не действа, аз веднъж пих виагра (под някакво друго име, което забравих) и нищо не стана, бившия ми приятел също пи и с него не стана нищо.

6.   Тя и копривата е "на билкова основа".

7.   Значи, даването на пари за подобни глупости е безсмислено.

Няма по-добър секс стимулант от анасона. Поне при мене действа безотказно. Вкарам ли 2-3 мастики или узо сякаш в гащите ми има вулкан, който трябва да изригне, чукам като нерез. Снощи например, чуках 30 минути след като преди това изпих около 250 мл узо! Сексът беше страхотен, ерекцията на макс, а и се чувствах толквоа възбуден, че исках целия да вляза в нея. Давате си парите за глупости, които вредят и на здравето.

8.   Трибестан му е майката( билката бабини зъби ), три месеца, през 5 часа по 2 таблетки.
Още на първата седмица има ефект, а след три месеца ставаш секс бог.
:D
Разликата е, че билката стимулира собственото производство и си повишаваш завинаги тестостерона, за разлика от испански мухи и т.. н.
Аз не го пия за това, защото съм си много добре с либидото.
Да имаш високи нива на тестостерон, помага и за доста други неща. :)

9.   Като начало испанската муха е наркотик, забранен в 80% от държавите по света България. От секс шопа не можеш да си го купиш, вероятно някакви боклуци са ти продали. За испанската муха(реалният наркотик, завишаващ сериозно либидото) мога да кажа, че наистина има вероятност да се умре от него, макар и с еднократен прием. Иначе действа, ако ви е интересно, макар и да го разбрах това по лошия начин. Внимавай какво купуваш, пиеш. Стой далеч от тези боклуци, ако имате проблем с либидото се обърнете към лекар по начало, една проста виагра ще свърши работа.. Пък и имаше една приказка, че апетита идвал с яденето. Успех!

10.   Преди да се оженя, бях ерген, изцяло обсебен от външния си вид и сексуалното представяне. Бях изчел сума ти материал със всичко свързано с ерекциите и т. н. Открих за себе си симпатична "рецепта", която ми помогна много в живота :)

2-3-4 бразилски ореха на ден...
Чай от бабини зъби...
Най-основната част според мен, защото дава невероятно разширяване на кръвоносните съдове там долу - прясно изцеден сок от морков, джинджифил, целина и най-важното ЦВЕКЛО. 7-8 часа преди сеанс :) друг път ще ми благодарите (ако изобщо има някой, който да ми е благодарен в тоя живот за нещо)

Има една хранителна добавка - Еленови рога - стрит в капсула прах от еленов рог. Дост приятно действа - нещата стават на арматурно желязо най-често.

Пчелен прашец - разтворен в мед заедно с пчелно млечице, но потърсете рецептата, за точните количества.

И други методи имам, но сега не мога да се сетя за всички. Определено залагам на фреша от 4те зеленчука.

Друго, което се сещам е билката Разгонен козел. Може да се вари на чай...

Човек трябва да чете и синтезира информацията...

11.   От 15 години живея в Испaния и зa първи път чувaм зa тaковa нещо.

12.   10 е абсолютно прав. Хванах си гадже, 2 месеца и половина не можех да правя секс с нея, само около 3 минути. Вече 25 дни нямам засечка, да не говорим, че понякога и по няколко пъти на ден го правим, стига до оргазми и прочие. Писах тук теми, когато бях в много слаба форма, хората нещо ме хранеха, че тогава ходех и при бившата и при новата, но аз никъде не залагах на нещо сериозно и не обещавах нищо. Е то и никъде нищо не ставаше

Започнах с бабини зъби билка течна. Започнах да ям сьомга от време на време, да ям малини, къпини и боровинки. Да пия една добавка SaMe 400 mg, бананите нещо не ми харесваха, но тук-таме ядех. Бразилски орехи по-малко хапвах и други ядки също. Започнах да правя едно упражнение, при което съм легнал и си вдигам двата крака и таза. Тичах от време на време и пия козе мляко.
Все смятам, че мога и още повече, но момичето вече е доволно. В началото не ме остави, заради проблемите с ерекцията, които бяха адски ужасни. Аз бях в постоянна депресия, четях и се нервирах. Сега, когато я хвана и я започна, рядко има спиране.
Е, аз съм си максималист, виждам лек спад при 10 минутно бързо чукане на задна например се случва да спадне, но после след секунда започвам по-бавно и го вдигам. В много бавно темпо, когато тя получава оргазъм, тъй като при по-бързо не се получава, се случва леко да спадне, но всичко е някакво моменто и от 100% отива на 70, 80 и после веднага го вдигам.

Когато имах проблеми или не започвахме секс, или беше по 5 минути и след тях не можех да получа ерекция. В свирките ми спадаше, в чикиите във всичко.
Сега проблема ми е, че малко ми се протърка и ме боли от секс, защото прекалихме, но имаме да наваксваме

13.   Нищо не става и не пробвай такива боклуци. Само виагра. Естествено, това трябва да стане чрез лекар, защото навсякъде е фрашкано с ментета.

14.   Аз съм номер 10 :) Благодаря ти номер 12 :) дано повече хора осъзнаят истините от таза област на живота :)