Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми е още девствена.
Здравейте, ще ви разкажа моята история и ще ви помоля за съвет, като ви моля и от името на приятелката ми защото не знаем как да постъпим. Заедно сме от близо година и изключително много се обичаме и допълваме. Аз съм на 22 тя на 21. Приятелката ми е още девствена. Опитвали сме не веднъж да правим секс но тя изпитва ужасни болки, и е много тясна. Бил съм и със други девствени момичета който са били тясни но поне 2 пръста влизаха в тях. Но моментната ми приятелка дори и един не успява да влезе, като искам да кажа че съм момче но имам много тънки пръсти. Тя се възбужда изключително много и има огромно желание за секс, но изпитва доста голяма болка която ми казва че не знае как ще преодолее. За щастие членът ми също е малко тънък, но е доста по дебел от 2 мой пръста, а на нея и един и е голям. Искам да разястна нещо. Моля ви за съвет не заради това, че стоя без секс, повярвайте ми не ми пука, обичам това момиче ужасно много и искам да и удовлетворя желанията а секса е едно от тях. Има огромно желание за секс и винаги е супер възбудена и влажна но много я боли. До сега най много съм вкарвал малко повече от половината на показалеца ми в нея, което е около 4, 5 см дължина и е със обиколка 6 см, както казах имам много тънки пръсти. Опитвам се да я предразположа максимално и да е максимално спокойна. Правя дълга лябовна игра с език около вагината като леко прониквам с език и около клитората, което буквално я подлудява и много и харесва, но когато започна дори леко да прониквам във вагиналния канал със език или със пръст на нея буквално и се плаче, дори веднъж заплака. Напоследък сме спряли да опитваме, защото ме боли да я гледам как се мъчи и виждам в очите и колко много я боли и от тази гледка, губя желание и най вече ерекция.... Знам, че нещата лек по лек ще станат аз имам търпение и не ми пука колко време ще отнеме това, защото аз съм задоволен само от това да я целуна, прегърна и да я видя че е добре. Обаче виждам, че тя има желание и не става и факта ме убива...

Коментари

1.   Да отива на гинеколог.... Това не е нормално.... Как е менструацията й?

2.   Менструацията и , винаги е много болезнена и със много голямо количество кръв . Ходила е на доктор за това. И доктора и е казал , че има жени със проблемен цикъл и тя е една от тях.

4.   Сещам се за 2 варианта.
1) Тя споделя и на гинеколога си, че изпитвате тези затрудения. Рядкост е, но е възможно да се наложи лека интервенция от негова страна, ако се установи, че хименът няма как да се скъса с обикновено проникване.
2) Тя го прави сама. Купува си лубрикант и се опитва сама. Така тя контролира всичко.
Иначе след толкова опити, май (1) е най-добре. Успех!

6.   Е.... Защо го плашиш!? Какви интервенци като момичето има цикъл!? От къде изтича според теб!?

7.   Според мен я е страх и не е възбудена..

8.   Номер 7 аз съм автора. За възбудата повярвай ми гори цялата. За страх ДА. Много я е страх от болката по точно което и пречи много да се отпусне.

9.   Пийнете по чаша вино да се отпуснете.