Споделена история от Секс и интимност

Преждевременна еакулация
Здравейте. Срам, не срам, ще си споделя мъката. Имам проблем със свършването. Имал съм само един сексуален партньор, но го правихме доста. Мушвам 3 пъти и съм готов. Втория път е по - добре, ама тогава я го вдигна, я не. Искам да ви попитам има ли нещо, което да ми помогне - имам предвид нещо като сухи тренировки или де да знам и аз. Много ми е зле заради този проблем и дори не искам да пробвам, понеже ме е страх да не стане така и да се изложа.

Коментари

1.   Я първо кажи на колко години си:)

*Syndrome

2.   По принцип може да пробваш с упражненията за ПС мускула - при мъжете има страшен ефект

3.   Какво е това "ПС мускул"?

4.   ПС мускул - като оринираш да се опиташ да спреш оринирането, в началото сте ти е трудно но като правиш тренировки не само като оринираш ще започнеш да задържаш ПС мускула за 30 секунди че и повече, в началото секунда - две

5.   Думата е уриниране и идва от урина - до №4. Колкото до упражненията - според мен /личан опит/ първо гел или спрей за задържане от аптеките или козметичните магазини. Ако не става - лекар. Докато се чуди и прави упражнения авторът ще се комплексира, а може връзката му, особено, ако е постоянна да пострада.

6.   Автора: ами на 22 съм. Тя наистина много ми харесва и много ме привлича както физически така и психически. Само като се доближа до нея и ми става. Ще тествам това с мускула дано се получи, защото не ми се иска да се пръскам с някакви работи.

7.   Имах същия проблем.
Първо седни и разкажи на момичето. Не се опитвай да се скриеш, няма да може :)
След което просто се примири, че така ще бъде, докато бъде и не му мисли. Както казваше една девойка важното е да мислиш за следващия път (за следващия акт).
Като свършиш отпусни се, измий се, прегърни момичето, накарай я да се чувства обичана и желана, поприказвайте си, хапнете (нещо сладко за предпочитане). Забравете за секса, но не забравяте за себе си и за това да ви е добре заедно. Много важно е да си говорите, за неща които ви харесват (не е задължително да е за секс). Хубаво е също така например да се разхождате голи из апартамента, хванати за ръце.
След това в един момент желанието ще ти дойде отново.
Млад си тепърва ще имаш възможност да го правиш няколко пъти под ред. Може и по четири пет пъти на нощ. Понякога третия или четвъртия път е несравнимо по-хубаво (и по-дълго) от първия.
Друго нещо. Когато се възбудиш втори (или трети) път не бързай за никъде. Обладавай момичето бавно и нежно, с цялото си тяло, а не само с члена си. Гледай я в очите. (Гледайте да сте удобно легнали). Целувай я и я гали навсякъде, докъдето успееш да стигнеш, докато се любите. Следи какво става с теб, а и с нея. Ако усещаш, че започва да свършваш, забави малко темпото, може дори да излезеш (ако девойката не ти издере очите разбира се ;) - има моменти в които излизането се наказва тежко. Старай се на нея да й е хубаво. Така лека полека ще се отърсиш от стреса, че свършваш бързо.
Има и още един способ който съм изпробвал лично. Опитай се да я забавляваш без да влизаш в нея дълго време - повече от половин час, ако може да издържиш и един час е добре. Просто я гали, целувай (не само по устните и гърдите а по цялото тяло), прегръщай я пусни в действие цялата си фантазия да я възбудиш и насладиш. Много е възможно девойката да се побърка още преди да си влязъл. През това време ти самият най-вероятно през цялото време ще си възбуден. Ако не свършиш просто от това, че я възбуждаш (пак ти казвам да се набюдаваш) в един момент възбудата ти някак ще "прегори" - отново ще си възбуден, но някак не прекалено и сякаш ще забравиш да свършиш. След такива увертюри самият секс може да продължи много дълго.

Успех ти желая