Споделена история от Секс и интимност

Пози за зачеване?
Здравейте, аз съм жена на 26г. с приятеля ми сме заедно от 3 години и решихме да създадем продължение на нашата любов. От месец насам той свършва в мен, но проблема е че след не много време или почти веднага всичко изтича навън. Правим го най-често на задна или мисионерската, като краката ми са на раменете му(четох че била подходяща за зачеване), но след като свърши проблема с изтичането остава. Не бързаме и сме решили да не се вглъбяваме, а просто когато стане тогава, но се чудя има ли определени пози, които при вас са помогнали и дали е нормално това нещо с изтичането на семенната течност. Всякакви съвети и изпробвани и действащи методи, ще бъдат в помощ.

Коментари

1.   Просто не ставаш веднага, следиш овулацията...

2.   При мен е същото, дори да лежа 30 мин, една част си изтича, може би е нормално?

3.   За съжаление природата не е създала във вагината гълтач, за това гравитацията си казва думата. Има три варианта за решаване на тази задача. Първи вариант, излитате в космоса, но не с трева, а с ракета и там в липса на гравитация си се чукане на воля, ще започне да изтича чак когато прелее. Втори вариан, молиш мъжа след като го извади да набива във вагината ти едно празно шише от лимонада с дъното на вътре. Когато се чукате, махате шишето и след секса пак затапвате. Трети вариант, чухме го от леля фармацевт, след чукане вдигаш крачетата за 10-15 минути докато чакаш да се успокои пулса и дишането. Съпругата ми практикуваше вариант три. Получи ни се.
Успех в бебеправенето.

4.   Пробваи с мен

5.   Спокойно, моме. Природата го е измислила това. Не изтича всичко навън. Спермата е лепкава точно с тази цел и колкото е нужно си остава или отива където е нужно. Предполагам ти е направило впечатление колко трудно се маха, когато попадне върху кожата. Е, така е и във вагината, дори и в устата като ти свършат остава полепнала там част от нея дълго време. Успех ви желая, детето е най - голямото щастие, ще видиш.

6.   На първо време - трябва да следите овулацията много точно. Второ - след секс жената си подпира и двата крака на стената зад леглото /стъпалата опират в стената, тазът е леко повдигнат нагоре, така спермата няма да изтече/ и стои около 15 минути така. Кофти е, ако нямате стена около леглото, защото така е най-удобно, иначе трябва да стои с крака във въздуха, а това никак не е удобно. Сега ми хрумва и нещо друго, макар и малко нелепо - защо веднага след свършването вътре не си сложи тампон мацката? Това би трябвало да задържи ако не 100%, то поне 80-90% от спермата вътре.

Успех и приятна „работа“.

7.   АВТОРКАТА: Благодаря на всички за отговорите.Както съм написала не бързаме,а и не искам постоянно това да мисля ще стане ли или не,да се филмирам защо не става нищо.Познавам доста двойки,които им е като фикс идея и само за това мислят и то не става,те още повече го мислят и се паникьосват.Това с краката ще го порбвам,но когато е писано то ще стане.

8.   Сложи си възглавница под таза по време на секс. Така ще си под ъгъл и след като той свърши каквото трябва ще си стигне навътре в теб... После си вдигни краката на стената, задръж за около 10 мин за по-сигурно...
Много ясно, че ще изтича... къде да отиде иначе?
За да стане бебе трябва само една миниатюрна точица от всичко това да отиде на правилното място... Всичко останало -навън.

П. С. Не е по темата, но не раждай без брак. Ще си спестиш много неприятности за в бъдеще и ще си по-защитена от закона.

9.   Номер 3, много вулгарно...

10.   Позата е ясна - лягаш удобно по гръб, вдигаш дупето на 1-2 възглавнички, свиваш коленете към гърдите и лежиш така 10-ина - 15 минути.
Следиш овулацията също.
И не тормози приятеля си прекалено често - не по-често от веднъж на 2-3 дена, за да се събере качествена сперма. Ако се джиткате по 2-3 пъти на ден, смятай, че освен секрети от него нищо друго не излиза...
С мъжа ми така преди първото повече от 6 месеца се "мъчихме". Дори той си беше въобразил, че при някого от двама ни има някакъв проблем и ходи да си прави спермограма. Докторът го потупал по рамото и му казал: "Момче, по-хубаво и жизнено семе скоро не съм виждал! "
Та така... от тогава 17 години. Родихме си децата, дажи 2 аборта правих след това. В тези неща се иска търпение, спокойствие и да не припираш много-много. Понякога става точно когато не трябва и въпреки предпазните мерки. Друг път с месеци "работиш" целенасочено и няма никакъв резултат... Божа работа!