Споделена история от Секс и интимност

Искам да стана жиголо
Здравейте, на 21 съм, атлетичен, необвързан, свободен, спортувам и имам хубаво тяло.
Пиша ви съвсем сериозно и историята не е измислена.
Заглеждат ме жени- млади и стари, омъжени и неомъжени, няма значение...
Работя в магазин за хранителни добавки за мизерна заплата. Към магазина има и фитнес. Идват при мен или силно вманиачени спортуващи жени, или пълни, които се надяват да отслабнат. Общителен съм и съм говорил с някои от тях. Повечето, особено тези, за които външният вид е на първо място, не са поглеждани от съпруга си. Опитват се да привлекат вниманието му, а другият тип са такива, които имат много претенции към мъжете и връзките, и си остават необвързани и незадоволени за дълго време...
Спал съм с всякакви жени, някои от тях клиентки, млади и стари, пълни и слаби. Харесвам всякакви и не ми прави впечатление...
Преди три седмици дойде при мен една жена, на около 35 е, омъжена, закръглена, но в никакъв случай дебела. Пролича си колко е незадоволена. Попита ме в колко свършвам работа, много копнееше за секс, макар и да не го каза директно. Отидохме в близко кафе веднъж, срещнахме се и на другия ден. Започнах да я целувам вътре в кафето, сложих пръсти върху клитора й през чорапогащника. Запали колата, заведе ме у тях, правихме много секс. Сама си призна, че не го е правила от половин година. Беше като бясна, свърши поне 10 пъти. Беше мокра през цялото време. Толкова много ми хареса. Самата мисъл, че е незадоволена ме подлудяваше. Тази жена не е идвала повече във фитнеса.
Разбрах едно - обожавам да го правя с незадоволени жени. Имах връзка 6 месеца, правихме непрекъснато секс, приятелката ми се беше протрила отдолу, накрая се ядосваше, когато искам секс... Харесвам секса без чувства. Не искам да се съобразявам с никоя. Разбрах - точната професия за мен е жиголо. Но как се става такъв, трябва ли да имам някой да ме урежда, става ли с обяви в интернет? Как да се предпазя, мога ли да ходя по адреси? Не съм виждал жиголо мъж на пътя. Какви са клиентките? Дали са незадоволени лели както си ги представям.... Всякакви сериозни съвети са ми от полза. И не искам да го правя с мъже.

Коментари

1.   Ами де да знам, пускай си обяви. И според мен не напускай магазина, защото точно този магазин можеш да го използваш за набиране на клиентела.

4.   Ако си от Русе, пиши, сладур.

5.   Щом можеш да си го позволиш и имаш възможности, напълно подкрепям, но предимно очаквай да те търсят клиенти, гейове и т. н. и много рядко някоя готина мадама. Незадоволените жени и като цяло жените лесно биха си намерили някой само за секса, защото са жени. Все някоя ще имаш, но не очаквай да си вървежен, като компаньонките например. Успех

6.   има сайтове за "запознанства" - пусни си обява, баси.

7.   Аз я пробвах тази работа и попаднах на един където искаше да ме бие. Да знаеш че и сутеньори и полицаи ще са ти по петите винаги. Няма да стане. Най много да ти резнат ушите нищо че си силен. Срещу мафията няма фа успееш.

8.   От една страна мога да кажа - респект. Аз съм на 39 и ако е така, както го описваш, сигурно си преспал с 5 пъти повече жени, отколкото аз например. Но:
1) Твърде млад си още. Оплакваш се, че работиш за малко пари. Не е ли време да помислиш сериозно за бъдещето си? Желанието да станеш жиголо е нелепо, да не кажем инфалтилно. Това не е професия. Сега на 21 ти става от всяка лелка. Но дали ще е така на 30? На 40? И дали тогава ще намираш така лесно клиентки, както сега? Помисли малко. Чудесно е, че сексът ти доставя удоволствие, но това не е сериозен начин да си изкарваш хляба.
2) Сега мисленето ти е още като на тийнейджър. Удоволтвието е на преден план, здравият разум на заден. След 20 години ще мислиш по съвсем друг начин. Сексът ще спре да ти доставя удоволствие, ще видиш как виждането ти за живота ще се обърне на 180 градуса. В един момент ще ти се иска да имаш семайство, деца. Мислиш ли, че ще можеш да го постигнеш по този начин, с този начин на живот?

Съвет: Имаш отлични предпоставки за щастливо бъдеще. Здрав си, атрактивен си, млад си. Поддържай тялото си, прави секс за удоволствие. И започни да учиш нещо, избери си доходоносна професия. Сега е идеалният момент за това. Не си пропилявай младините с глупости.

9.   1Нали знаеш, че и незадоволените не искат да плащат.
2. При това как ще идват спокойни със стаха от венерически болести.
3. Много по-лесно е да харесават момчето от фитнеса- сам го каза.
4. ами зле изглеждащите лели.... всичко всичко ама
Не се загващай с такава професия, а го прайтикувай за хоби. Кой не мечтае да фъка всички, които хареса
18 М

10.   Радвай се на живота бате :) и не се занимавай с глупости :).

11.   Аз също съм млад и красив, и с атлетично тяло на 29. Качих най-добрите снимки и не стана, и то в София. Звъняха само гейове. Българките са задръстени, или традиционалистки, както предпочиташ, и това нещо не върви тука. На запад се пробвай. Чел съм пуфове само за мъже в Мюнхен:) Някой ако знае другаде да сподели. Ще ти трябва е език.

12.   Обмисли го добре, защото ако някой ден искаш семейство, това че си работил като жиголо ще е проблем.