Споделена история от Секс и интимност

Съмнение и притеснение
Здравейте! Пише ви едно момиче, което се притеснява ужасно много(надявам се безпочвено). Проблемът ми е следният: имам лека подутина във вътрешността на малката срамна устна - не ме боли(само когато я стисна и то силно, НЯМАМ болки при уриниране(тъй като лекар ми бе казал, че силните болки при уриниране и по време на самата проява са изключително силни), нито през другото време. Изглежда, че има нещо като гной вътре, няма специфичен цвят(съвсем леко белее, когато я стискам), твърдо образувание е. Преди известно време ми се беше появило отново, като след ден-два се пука и изтича нещо като гной(понякога с малко кръв), но не остава никаква рана. Обикновено се появява преди или след цикъл. Изчетох какво ли не и се притеснявам да не е генитален херпес. Бях посетила гинеколог, когато отново се беше издуло и той ми каза, че това се появява при някои жени, като не е повод за притеснение, а мастно подуване, за което няма дори обяснение. Никога не съм виждала рани по половия орган на приятеля ми, но все пак се притеснявам. След като имахме полов контакт, това нещо ми се появи на другия ден и съм много разтревожена(на страха очите са големи). Моля Ви, помогнете ми и приемам всякакви съвети и предположения.

Коментари

1.   Моме, ако имаш притеснения, отиди на лекар, пак. Стига си обикаляла форумите с описание на пъпките по гениталиите ти, смешно е. И инфантилно.