Споделена история от Секс и интимност

Чувствах се, сякаш съм минала гола през площада
Здраейте от мен, майка на 41 години. Може би е странно това, което ще споделя, но ми е много трудно да го приема нормарно и да не мисля за него. Синът ми е на почти 20 години и от един месец за първи път си има сериозна връзка с момиче на 18 години, за което синът ми е също първия сериозен приятел. Виждам, че си допада, дори за влюбени един в друг. Не крият нищо от мен, още от началото се запознах с момичето и майка и. Но вчера шътайки из апртамента, а те на тавана си говореха/апартамента ни е мезонет/ в един момент чувам странни звуци.

Реших да се заслушам, надявайки се, че звуците идват от телевизора, но не. Двамата бяха стигнали до крайна фаза на интимност и момичето издаваше звуци от удоволствие и дори леко повикваше......Аз просто онемях и излязох от апартамента.Уточнявам, че те знаеха, че аз съм там. Не знаех какво да мисля. Чуствах се, сякаш съм минала гола през площада на града. Разбирам, че са открити деца, но чак толкова не мога да понеса. Не съм възпитавана така и ми е много трудно да го приема. Може би и самия факт, че синът ми прави секс, подсъзнателно се противя. Защото аз самата още си мисля да имам трето дете и някак всичко ми се струва много объркващо. Сигурно ще ми се смеете за моите разсъждения, за това не смея на никого друг да ги споделя, но и не мога да го тая в мен, защото ще се побъркам. Ако все пак някой ме разбере, нека ми отговори с нещо успокоително. Благодаря Ви предварително!!!

Коментари

1.   Дошъл е момента да разбереш, че синът ти е достатъчно голям да поеме по своя път. Ти ако желаеш можеш още 2 деца да родиш никой не може да те спре. Радвай се, че знаеш коя е и той къде е. По-добре да прави секс с нея, отколкото да се друса с наркотици и да нямаш представа къде е в момента. Свиквай и със шума, някога ще се ожени и ако заживее при вас как мислиш, че ще са изпълнени нощите естествено с много викове и пъшканици. А тогава как ще се чувстваш? Всичко това е напълно нормално. Прочети някои от историите написани в секс и интимност.

2.   И аз смятам, че трябва да се радваш, че ти е нормално детето и да не ти пука:)

3.   Вярно е че разсъвдаваш донякъде консервативно, но смятам че и синът ти трябва да е малко по-дискретен. Но въпреки това случилото се доказва че двамата сте много близки. Гледай на нешата от хубавата им страна. Ако това наистин те дразни поговори с него.

4.   От автора: Благодаря ви 1, 2 и 3! С вашите думи наистина се почуствах, много по-добре и си давам сметка, че като всяко нещо за първи път е малко притесняващо, но с времето всичко си идва по местата.

5.   Мисля че всичко това е нормално тои е един нормален млад мъж!!!! не мисля че прави нещо нередно за неговите години! просто трябва родителите да се премирят с това че децата им вече не са деца!! а големи хора? и да ги приемат като равни....

6.   Според мен разсъждаваш доста ограничено. Ти когато си била млада на колко години си правила секс за първи път. Това е нещо нормално все пак.

7.   Много ти се моля, недей да даваш съвети и да пишеш
коментари. Не се ли усещаш, че ревнуваш. Това е все
едно баща да спи с дащеря си. Тя такава майчина обич
в един момент започва да смърди.

8.   Съвсем нормална реакция е една майка да изпита смущение, че синът и прави секс в съседната стая, а приятелката му дори надава глас от удоволствие. Авторката не казва, че не му е време, че иска да го спре или че го ревнува! Казва само, че се е смутила и с право! Какво я нападнахте и чак някакви безумни сравнения "секс баща с дъщеря" и т.н.
Съвсем нормална първа реакция на майка. Нищо страшно, странно и срамно. Дори е либерална, колко деца се държат така свободно пред родителите си.
Успех и пожелавам трето детенце!

9.   Хайде авторке, Не си ли почерпила още затова, че синът ти не е поредният педераст в тази наша мила и прогнила родина.

10.   Еее всеки е бил млад и глупав ;) а също и да допълня че младите много обичаме освен секса ами в въпросният секс да има и адреналин а какво по хубаво от този момент :) майка ти в отсрещната стая а ти през това време напъваш приятелката .... незнам всяки версий може да има :) а и човек като се отпусне не му пука много много :)

11.   Първо - това, че имате такива добри отношения в семейството, че чак синът да споделя че има приятелка е нещо наистина рядко и при всички случаи - добро!
Второ - шапка Ви свалям, че сте толкова готина майка и споделяте с нас в такъв сайт (форум) а не се криете като повечето! На мен ми стана кеф като видях че има и такива майки (де и моята да беше такава).

Колкото до случката - и аз ще кажа, че няма НИЩО нередно! Синът Ви не е нужно да Ви казва когато има нужда от секс, нито да чака мнение за да покани приятелката (още повече че Вие я познавате!) и да го направят.

Мога само да завиждам на сина Ви, че АЗ ако поканя приятелка у нас (мъж на 18 съм между другото) баща ми ще ме изкара ЛУД, па камо ли за секс! Така ме е злепоставял.... майка ми - нахално любопитна, ако е у нас и разбере че го правим, непременно ще се качи на втория етаж да слуша или направо ще влезе в стаята! ПАК КАЗВАМ - ШАПКА ВИ СВАЛЯМ ЧЕ СТЕ НАД ТАКИВА КАТО РОДИТЕЛИТЕ МИ!

12.   Синът ти е достатъчно голям за интимна близост - радвай се че го правят във вас е в някой долен хотел. Те са млади нормално е да показват чувствата си по този начин.

15.   Какъв ти е проблема, синът ти е голям естествено че ще прави секс. Или подсъзнателно го ревнуваш, виждайки в приятелката му, жената която ще ти го отнеме! А това че искаш дете, изобщо не ти пречи да забременееш и да го родиш! Освободи се от предразсъдъците си!

16.   Успокой се, всичко е наред. Щом синът ти е на 20, значи вероятно няма да го приемеш и да е гей. Така че, по-добре се радвай, че харесва някакво момиче, сериозни са, и правят секс, всичко е окей, по-добре мъж и жена отколкото 2-ма мъже. А и замисли се, синът ти е на 20, трябвало е още от 16-17 да води мацки и да озвучава апартамента. =]

17.   Има едно нещо свян. Не е лошо в млка доза всеки да го има. Ако авторката прави секс и стене и това го чува сина и ще е ли приятно. Не става дума за морал или други глупсти. Дискретност и интимност. Елементарно.

18.   синът ви е невъзпитан и е безсрамник.
никакво уважение към жената дето го гледа толкова години.
можеше да изчака докато вас ви няма.
позор и срамота наистина.
жалко за труда ви през онези 20 години.

19.   За номер 18 какво толкова е станало нормално е едно момче да покани приятелката си с него в дома му дори и когато майка му е вкъщи, а ? съм сигурна, че и други са го правили нищо чудно и ти дори.

21.   Какво се правиш на задръстена! Естествено че ще се ебат. Ти едно време не се ли ебеше с мъжа си преди да се ожените. Плющала си се здраво, ама сега се прави на "морална"!

22.   Нощи, мила. Аз се чувствах така след първия анален секс. На другия ден мислех, че всички по улицата знаят и само мен гледат.
ж 46

23.   Може би е нормално , също и с децата не възприемат родителите си по този начин и те да го правят .

24.   Сега пък било неловко! Секс правили, пъшкали, стенели... А какво трябва да правят? - да си говорят с тебе за новините?
Майкиии, майкии! Колко сте зле! Много хубаво, че въпросната майка е излезнала от мезонета! Представям си какво щеше да ѝ стане в същата ситуация, ако живееха в двустаен апартамент, да не говорим за гарсионера...
Смилете се над децата ви! И те имат нужда от глътка въздух! Стига с вашите майчини ласки....

25.   Аз пък съм имал още по-фрапиращ случай. Бях на 19. Приятелката беше почти всеки ден в къщи. Живея в къща на два етажа. Втория етаж си е неписано само мой. Майка ми един ден, не само че видя обувките на приятелката ми и знаеше че е там. Не само че се качи тихомълком, без да я усетим, но с цялата си наглост ни свари на калъп. БЕЗ ДА ЧУКА! На всичкото отгоре и бяхме в леко пикантна поза с вирнати крака. Какво искаше да види, след като много добре знаеше какво правим, незнам.
Добре, че леглото беше леко зад вратата и имах около 0. 5 секунди да покрият приятелката си със завивката. Не съм сигурен обаче какво успя да види майка ми.
Оттогава приятелката ми спря да я гледа в очите и толкова я хвана срам.... Аз на майка си един месец не говорих.

Ако искаш изобщо да бъдеш в добри отношения със сина си, колкото по-малко се бъркаш, толкова по-добре. Той ще го уважи това. Ако той има проблем и има нужда от съвет и помощ, той сам ще ти каже.