Споделена история от Секс и интимност

Не харесвам някои неща.
Млад мъж съм и за разлика от повечето други не харесвам анален секс, никак не ме възбужда мисълта да си го вкарам в задника й, без значение колко е тесен. Докато във вагината обичам много. Не виждам как може женската вагина да ми омръзне, че да го бутам където не му е място. Другото странно нещо... не си падам по свирки. Харесва ми, но не е нещо задължително и ако момичето не иска не бих я накарал. Въпреки това нямам никакъв проблем да лижа, щом на нея й е кеф. Сексът трябва да доставя кеф, а не да е като сделка - ти ми духай, за да може аз да те лижа... не е ли така? Обаче има нещо друго. Жените по принцип не си признават какво им харесва и какво искат, а чакат мъжа сам да се досети. Възможно ли е да попадна на мацка която обича да прави свирки и анален секс, да не ми сподели и да остане недоволна? Как се хваща подобно нещо? Макар, че едва ли бих останал дълго с маниячка на тема анален секс, просто не ми харесва, а за свирките ми е все тая.

Коментари

1.   След като не ти харесва аналния секс и свирките просто сподели на партньорката си за да знае кое ти е хубаво и кое - не. А за да не остане недоволна по-добре ти я питай, а недей да чакаш сама да ти кажа. Ти и казваш какво ти е на кеф и какво не, както и тя на теб. Това е.

2.   Мъж-мечта си ти :Д (найстина)

3.   Омг и аз съм като теб :Ддд. Въобще не обичам анален, а за свирки не е задължително

4.   Ами, първо ще започнете не направо със секса, ами със секса като тема за разговор (когато нещата вървят натам) и ще разбереш горе-долу какво й допада, какво не, ако ти кажеш своите предпочетания, ще следиш реакцията, дали е съгласна, или очудена(по-скоро)и така. Не мисля, че трябва да те притеснява подобно нещо. Жените си казват (когато бъдат предразположени) или направо си показват(предпочитанията).
Ж, 20

5.   Хубава тема. С удоволствие ше се включа, защото навремето и аз съм имал подобни мисли.
Като начало, мъж на 49 съм и смятам, че имам доста богат сексуален опит. Като младеж и с доста по-зрели жени, като зрял и с доста по-млади. Обичам всички сексуални практики и мнението ми по темата е следното:
-като начало смятам, че мъжете на младини са по-непокварени, тоест влагат повече чувства в секса. С времето се научават да разделят едното от другото.
При жените е същото. На младини факторът любов/чувства е значително по-изразен, с годините по-малко. Да не говорим, че мъжете са в период на хиперсексуалност като са на 18-20, а жените на 38-40. Съответно и мъжете и жените стават по-"мръсници" с напредване на възрастта.
Всичко това го обяснявам, защото трябва да знаеш. че това, което ти харесва или не сега, вероятно ще се промени с времето, същото важи и за жените.
-анален секс:има жени, които не искат да чуят за това, има такива, които го правят заради мъжа, а има и такива, коите обожават това.
-свирки:същата работа като аналния секс
-разбира се, че е възможно да попаднеш на жена, която да обича свирки и анален секс и тя да остане недоволна.
Ключето към успеха се нарича комуникация.
Съвсем непринудено можете да си разкажете в кревата след първия път кой какво харесва и какво не.

6.   Сега ако кажеш и че обичаш да ходиш по магазините, ще си перфетният мъж! Това признание си го заверяваш нотариално и се жениш за която си поискаш после!

8.   Значи си един от малкото останали мъже, които не са джендъри!

ВНИМАВАЙ!!! За сега, само предупреждение, но скоро това най-вероятно ще е подсъдно!

А и "жените" днес харесват джендъри, защото реално са слаби и контролирани от комплекси. Т. е. каквото им кажат от Пропагандата по телевизията, това е! Всичко друго се осъжда и ликвидира!

Have a fun!

9.   Малко хора крият предпочитанията си дълго. Или по време на секс ще ти намекне, или ще ти го сподели докато говорите. Щом не мислиш за свирки, направо го отписвам от темата ти- коя жена пита, дали може... повечето просто го правят. Ти винаги можеш да ѝ обясниш, че ако го прави някак насила, само за да те задоволи, не е нужно да се измъчва. Обаче, за аналния секс, по-добре си кажи, за да не те изненадат неприятно. Възможно е и някоя да е луда по това и да се чувства незадоволена, но все си мисля, че ако ѝ е чак такъв проблем, ще си каже рано или късно.

12.   До 8 - не знаех, жени-джендъри пишат тук... Но за съжаление и твоето мнение е лишено от капка смисъл.

13.   Аз имах връзка с момиче, което си пада по аналния секс и никак не се оплаквам. Не беше маниячка. Веднъж ми обясни, че чисто физически изпитва по-силна възбуда когато члена е в дупето отколкото във вагината и.

14.   И аз съм като тебе, свирката не ми е интересна, все едно да си правиш чекия, а аналният секс е гнусно извращение. а путката трябва задължително да е рошава.