Споделена история от Секс и интимност

Вече не знам дали някога бих могла да изпитам нещо пак с този мъж.
Здравейте,
Аз съм момиче на 23 г. с приятеля ми сме заедно от 7 години, но имаме проблем. Работата е такава, че още в началото на връзката ни той много настояваше да правим секс и аз се съгласих най-вече от страх да не се разделим. Мислех си, че няма да ми тежи така.. Години по-късно някък си имам чувството, че вече не мога да изпитам никъкво удоволствие от това, че правим секс. Правя го за да не ми се сърди, защото ако му откажа веднага става нервен и се държи студено с мен. Някък си правя всичко по необходимост. Но не мога да издържам. Опитвам се да поговоря с него как имам нужда да не го чувствам като задължение и, че като усещам студа между нас като му откажа и все повече не ми се прави секс с него. Правим го поне 3 пъти седмично, но не е достатъчно никога. Обичам го, но вече не знам какво да правя. Когато се опитвам да му обясня какъв е проблема той казва, че с тези разговори просто му се отщява и аз излизам виновна, че не отговарям на очакванията му. Но няма как да кажа, че вече аз не мога да изпитам нищо, защото това значи да разваля отношенията си с него. не знам какво да правя дори и да го правим или не аз така или иначе го правя за него.. Вече не знам дали някога бих могла да изпитам нещо пак с този мъж. Но някак си не мога да го пусна. Моля Ви дайте ми съвет, не знам как да постъпя говорили сме хиляди пъти не знам как да постъпя, как да спася тази връзка. Заедно сме от толкова време, че не знам какво би било ако се разделим, но усещам, че и той не е щастлив така.

Коментари

1.   Ужас, имаш ужасно ниско либидо.
И ти недоволна и той незадоволен.
Пусни го този мъж, да си намери жена, която наистина го желае и с мерак ще се люби с него.

2.   Здравей!
Имате ли нормална любовна игра преди самия акт? Той достатъчно отдаден ли е да те задоволи или просто задоволява нагона си да свърши?
Аз не знам как търпиш и изобщо правиш секс с този човек, при положение, че не го искаш? Това за мен е мъчение, дори не мога да се възбудя.
Поговори с него да промените подхода един към друг, а не да прекратите секса.

3.   Според мен тоя само за това е с теб (предполагам). Проведете един сериозен разговор, ти не си длъжна да го правиш, когато той си поиска, все пак тялото си е твое. Ако не иска да говорите, по-добре е да се разделите, защото тоя май само за това е с теб, щом прави тези неща.

4.   Не може да живеете така за винаги. Рано или късно ще се разделите. Колкото по-рано, толкова по-добре.

5.   Като не можеш да изпиташ удоволствие от секса с него защо не се разделите. А когато започнахте връзката преди 7 години, тогава изпитваше ли удоволствие. Ако тогава си изпитвала удоволствие, а сега не, това показва, че причината за липсата на такова е в теб. Със сигурност си много комплексирана та след седем години още да не можеш да изпиташ такова.

6.   От автора - Да в началото изпитвах удоволствие естествено до момента в , който започнах да го чувствам като задължение. Мисля ,че не е проблема в комплексите. Просто ми е първата любов и не мога да кажа ,че не сме имали хубави моменти ,но тази част от връзката ни ме побърква . И да по съсредоточен в собствените си нужди е .. Благодаря Ви

7.   Аз бях в същото положение... знам, че не можеш да си представиш да се разделите, трудно ще ти е, но повярвай ми един ден ще си много по-щастлива...
Човекът, с който бях рядко се задоволяваше със секс само по веднъж на ден, а на мен ми идваше повече и го приемах вече като задължение и каквото и да правеше аз удоволствие не изпитвах. Вече ми беше втълпил, че имам някакъв проблем с това. Е разделихме се и срещнах човек, с когото имам желание да правя секс, даже понякога по-често от колкото него. И проблем нямам, проблемът е човекът с когото си сега, а щом не се чувстваш щастлива най-нормалното нещо е да се разделите и да откриете други хора, които повече да пасват на същността ви. Успех и кураж.