Споделена история от Секс и интимност

Секс! Забранен!
Съвсем кратка ще бъда този път!
Според вас нормално ли е родителите ми да ми забраняват, при положение, че съм на 18 години, а приятелят ми на 19 и сме заедно от 4 години и половина, да го каня вкъщи и да ходя в тях?
Юни месец ще ходим на първата си почивка само двамата по случай завършването си и майка ми разбира се запази стая с две легла, а не спалня и ми повтори 73 пъти да внимавам със секса. :D
Какво е мнението ви по въпроса?
Не е ли прекалено?

Коментари

2.   А зашо ТОЙ не запази стая.... А и още нещо. Ако леглата са малки и не може да ги съедините, винаги го има пода, а има и мас.

3.   Родителите ти имат право да определят кой ще влиза и кой не в дома им. Да ходиш да спиш у тях, естествено ме не могат да ти забранят. Ти вероятно подхождаш неправилно, като ги питаш. Вместо това ги уведоми, ако започнат да спорят, приключваш разговора и толкова.
За почивката, резервацията я прави майка ти. Който плаща пиенето, той поръчва музиката. Помолете в хотела да съберат леглата. Въпросът е решен.

Дядо Торбалан

4.   Да, прекалено е!

5.   Ами може би искат да те предпазят от бременност, или не харесват младежа. То решението е твое, просто се прави на примерна дъщеря.

6.   Аз бях на 19, когато майка ми, ми забрани да изляза с приятел, защото било много късно (23ч).

Мисля, че всяка нормална майка, се притеснява за дъщеря си, когато е млада и неопитна. Защото в тази възраст, момичетата са много влюбчиви и се втурват във връзка, през глава. Може момчето да е неподходящо, да забременееш, ако не внимавате и т. н.

Все пак, гледай, да я успокоиш, говори повече с нея, за да е спокойна, че можеш да разсъждаваш, като възрастен човек. Би трябвало свикне, че си пораснала вече...

7.   За мен не е нормално защото ти си пълнолетна и приятелят ти също, по закон можеш да правиш секс така че няма как да ти е забранено :Д, повтаряй го на ваще докато не им се набие в главите, ако не - изнасяш се, работиш/учиш и правиш безопасен секс :Д

Лъвчето

8.   Ако беше правила секс, щеше да знаеш, че не е такъв купон, какъвто го изкарват. Не е нормално да го забраняват на българка, защото имаме таланта да се амбицираме повече от забраните и да правим щуротии, но ако питаш дали губиш нещо, ако я послушаш - не много.

9.   Отива младо момиче от село, в града да учи. За да плаща по малко за квартира, отива да дели стая със свой съселянин(комшия). На изпроводяк майка й я съветва, каквото и да ти казва, ще казваш не бива. Отишло момичето, разделили стаята с чаршав-параван и всеки заживял в своята половина. Момчето не може да търпи, приискало му се и попитало момичето, трябва да стои този чаршав между нас, момичето отвърнало-не бива и го махнали. А трябва ли да спим в отделни легла, пак отвърнало -не бива и момчето легнало при него. А трябва ли да стоим на сухо, щом сме един до друг в леглото, момичето пак отвърнало-не бива и направили заварката и така всяка нощ. Като си отишло на село и майка й я пита, е как е дъще, спазваш ли заръката ми-да казваш не бива? Спазвам я мале, но с това твоето не бива, по цяла нощ ми го набива! Та и с авторката ще е така, две отделни стаи, но бива ли всеки да спи отделно-авторката да каже-не бива и цяла нощ ще й го набива, това и майка й го знае, но се прави на моралистка. Още на 14-15 години го правят, а авторката вече пълнолетна ли няма да го направи!?

10.   Прекалено е.

11.   Време да се отделиш от токсичните си родители. До кога ще те командват. Мисля, че е добре да не обсъждаш отношенията си с тях. Режеш ги, че не е тяхна работа. А на място сменяш стаята. И защо тя резервира стая? Отиваш и оставаш у тях. Не си на 14 г.

12.   Кажиии на Майка сии... ха ха ха
Да ти купи презервативи ако наистина иска да ти помогне ;)

13.   От авторката:
Номер две-Майка ми я прави, защото тя трябва да контролира всичко и да е в течения на всяка една подробност.
Номер три: Аз си плащам и аз си вземам джобните.
Номер шест: Имам претенции, че разсъждавам зряло и всеки човек, който ме познава може да го потвърди, включително и майка ми. В това отношенение обаче тя сякаш ми няма съвсем доверие и не знам на какво се дължи.
Благодаря на всичко коментирали до този момент(11-ти номер вкл. -виждам, че има и още неодобрени).

14.   Дали приятелят ти да идва у вас или не - това е решение единствено на твоите родители - апартаментът е техен. Ако решат могат и теб да спрат да те пускат вътре (но да те държат вътре против волята ти - не могат).

Но до там - останалото е изцяло по твоя преценка - дали, кога, с кого и как ще правиш секс - никой няма право да ти казва.

А това с двете отделни легла е смешно. За секс едно единично е предостатъчно. :D

Ползвайте предпазни средства и have fun!

15.   Нормално е да се притеснява за теб, но не е нормално да си мисли, че отделните легла ще ви попречат да правите секс. Може да се каже, че майка ти има право да определя дали някой ще спи у вас, нормално е и да не ти позволява да спиш на друго място, но не е нормално да си вярва, че това ще ти попречи да правиш секс. Била съм на 18 години и знам, че вие можете да бъдете много изобретателни, само и само, за да имате терен за 20 минути. Майка ти прави нормални неща за един родител, но за жалост е безсмислено и по никакъв начин не може да контролира сексуалният ти живот, ако ти си решила, че ще водиш такъв. Пък и вече не си малка, време е да спре да те пази толкова много и да осъзнае, че съвсем скоро ще си студентка и тя дори няма да те вижда всеки ден.

16.   Здрасти, съжалявам, че ще го чуеш, но майка ти се държи егоистично. В нейната глава тя си мисли, че го прави за твое добро, за да те предпази и да не забременееш. В същото време не си дава сметка колко е абсурдно поведението й. Това е жена, която се мисли винаги за права, консервативна е и ти внушава вина. Както и други вече казаха, подобен тип поевдение е абсолютно токсично. Тя меко казано ти се бърка в личния живот, защото ти реално заради нея нямаш такъв. Ти как би се почувствала, ако разбереш, че майка ти, която нон стоп ти чете морал, всъщност прави секс редовно. Че то много често така се случва. Родителите са с двойни стандарти, те може да си правят секс, но децата все са малки и недорасли за това. Аз имах подобен не толкова краен проблем с майка ми. Вече съм на 29 и тоя ужас не спира, сега пък е другата крайност - вече иска да съм омъжена с дете и направо им се моли да останат да спят у нас. Хахахаха това е абсурдно, как ни подмятат като марионетки, как никой не зачита нуждите и чувствата ни, а в същото време се бият в гърдите какви добри родители са. Сега и съветът ми: Без лицемерие няма да излезеш наглава с нея. Майка ти ще ти внушава вина докато си жива. Сексът е удоволствие, разбери го от сега. Не са прави във форума да твърдят, че не е нищо особено. Напротив прекрасно е. Аз лично обожавам секса и гледам да го правя възмоооожно най-често. Ти го заслужаваш! Ти си прекрасна, ти имаш нужди, потребности, това е напълно нормално! Уважавай себе си. Недей да търсиш причините в теб, няма да я убедиш майка ти, не й се моли. Излъжи я нещо, кажи импотентен е, не можем да правим секс, вероятно има и физиологичен проблем. Поддържай тази теза, ако трябва месеци. Ще видиш, егоизмът й сам ще изплува. Нормален родител по принцип ще се притесни сериозно, ако разбере, че дъщеря му има проблем и на гаджето й не му става. В случая с нея обаче, току виж и се е зарадвала.... Може пък тя да не прави секс и да ти завижда подсъзнателно. Всичко е подсъзнателно, аз пак ти казвам, тя си мисли, че го прави за твое добро, но всъщност ти вреди.

17.   От авторката:
Темата се изчерпа. Благодаря. Спирам да следя.