Споделена история от Секс и интимност

Секс играчки от Китай
Здравейте, с приятелката решихме да разнообразим креватната борба и си поръчахме няколко играчки от алиекспрес тъй като в нашите сексшопове са същите но с 600% и отгоре надценка. Поръчахме и други глупости от сорта техника и дрехи, те дойдоха за 1 - 2 седмици, а секс играчките показва че са все още на митница. Не са ни се обаждали от митница да кажат да платим някаква такса или нещо. Та въпроса ми е има ли други купували секс ограчки от китай иза колко време ги получихте?

Коментари

1.   Да, аз съм купувал такива неща от там. Ами пристигат си. Къде за 2 седмици, къде за месец, различно, но си пристигат. То като поръчваш си пише максималния срок и почти винаги си го спазват. Ако си късметлия идват и много по-рано.

3.   Ще се обядят преди да ги пуснат обратно към братски китай. Можеш да отидеш да си ги вземеш.
Обикновено се казва на продавача да сложи цена под 3-4 долара с разрешение да се отварят ако е нужно, което ще спести митницата.

4.   Имам известен опит, включително и със секс играчки.

Предполагам сте ги поръчали през Али Експрес. Секс играчките не се различават от всяка друга стока. Освен ако не сте поръчали нещо скъпо, дето да е за обмитяване.

Във всички други случаи - просто ще дойдат - времето за получаване на стока ми е варирало от 8 дни до 4 месеца (единичен случай)...
В повечето случаи 3-5 седмици.

5.   Всичките са ми от там.
Като си избираш шипинг пише до колко дни ще дойде.
Някои неща са ми идвали за 2 седмици, други за 8.

6.   На нас китайските играчки са ни много малки - струват ни се като правени за дечица. Трябва да нацелиш някой много XXXX... L, че що-годе да става за нещо. Затова си поръчваме американски (които всъщност също са китайски, но с правилните размери и качествен контрол... ).
Ай наздраве и да ви е сладко! :)

7.   Въпроса ми е до тези, които са получавали от Али. Винаги ли идват запечатани пакетите, аз съм си поръчвал бельо и разни дреболии, понякога идват леко отворени някои неща, малко ще ме е срам ако в пощата го видят.

8.   Да се изкаже и шеф Манчев на доставките от Aliexpress/Ebay :D

Гледайте кода за проследяване. Винаги има такъв макар и фиктивен.
Ако в сайта на бг пощи ви излезне информация за пратката може да видите камо ли не всичко.

Ако ли не отивате в поща и търсите "пратки без проследяващ код"

Ако отиде на митница би трябвало от пощата да ви кажат имате митническо известие отивате и си взимате нещата.

Така и не казахте каква мръсотия поръчахте :D Относно опаковките не се шашкайте. Всичко трябва да е дискретно а и да не е не се шашкайте. направете се на луди и после се оплачете на търговеца че не е дошло да ви върне парите хаха

9.   " На нас китайските играчки са ни много малки - струват ни се като правени за дечица. " вие плюшени мечета ли си поръчвате?

10.   Китайските стоки са пълни с олово и какви ли още не отровни вещества. Особено предмети, които ще влизат вътре в теб трябва да се избират внимателно.

11.   10, и как се разбира дали нямат олово. А само олово ли? Какво ще кажеш ако на вибратора си надене примерно кондом?
Аз имам друг проблем в момента - българските пощи (или митници). Мотали са ми пратки неведнъж. Последната била доставена на получателя си, но на 400км от мен. Такъв бил адреса. Да съм си уточнил "баркода" с китайците. Бахти наглите пладнешки крадци! На въпроса ми: " за какъв адрес е моя номер за проследяване? " ми казват, че нямали право да казват. Колко удобно само - оправяй се с китайците...

12.   Всичко е точно, идват си нормално. Искайте стойност до 15долара с включени разходи за изпращане. Качествто е супер и опаковките са дискретни, а цените са супер. Единствено има проблем, ако се развали. Всичко се разваля, гаранция има, но как ще го пратите в Китай?

13.   Всички секс играчки, които можеш да си купиш от България(онлайн или от нормален магазин) са така или иначе от Китай, но с огромни надценки.

14.   Купувам често от АЛИЕКСПРЕС. От 2 г. за всички стоки в крайната цена е включен и ДДС за България. Китайците знаят и преди да натиснете бутона ти изчисляват и ДДС-то. Последният вибратор обаче не работи. Затова търся майсто, който да го оправи. Ще пусна и тема затова.

15.   N11, съвсем точно. Точно същото ми се е случвало при това не веднъж. Зафучат го в някоя митница на другия край на България и ходи си го търси. Все пак след някакво много време го доставят.
От доста време не ползвам Алиекспрес. Последно ми бяха казали, че не мога да освобождавам пратката си сам в митницата. Трябвало до оторизирам пощаджийте срещу немалка сума. Пратката ми изобщо не беше за обмитяване, а пощаджийте нямаха никакво намерение да оспорват пред митничарите. Отсвирих ги. След изтичане на контролния срок си прибрах парите. След не помня точно още колко време ми донесоха пратката без да плащам нищо. За това и спрях да ползвам платформата.

16.   Имаме огромна колекция от секс играчки от AliExpress. Никакъв проблем не се имали с митница и качеството им. Най-вероятно искат такса за обработка, която е 5-6 лв на пакет. Поръчал съм над 20-30 играчки за лични нужди.