Споделена история от Секс и интимност

Опипват ме
Здравейте
аз съм момиче на 16, тази година се преместих в друг клас и приблемът е, че съм доста развита и момчетата си позволяват да ме опипват. Пипат гърдите ми, бъркат ми с пръсти в дупето, когато съм се изправила минават и се търкат в мен. Вчера се случи нещо супер неловко за мен. Бях в коридора и чакахме госпожата пред кабинета ни. До нас бяха и големите от 11 клас. И едно момче от моя клас мина и ме хвана отзад и то пред всички, включително и 11 клас. И едно момче от 11 клас каза: "Как може така да пипаш момичето бе". И момчето, което ме пипна каза, че съм "умирала от кеф". И всички само ме гледаха и се смееха, а аз трябваше да търпя 5 минути това, умирайки от срам. Беше много гаден ден. Как да накарам момчетата да спрат да ме пипат? Не мога да се бия, а и те ходят на фитнес и са силни, с думи не мога да се оправя с тях, казват ми, че се шегували, но на мен не ми е приятно.

Коментари

1.   Ами радвай се,това означава,че те харесват и те желаят,а точно това иска всяка жена.Ти още си малка и не го осъзнаваш,но повярвай ми-много момичета искат да са на твоето място и да им се оказва това внимание.

2.   Много ми е чудно ти защо не направиш нищо по- съществено, когато те опипват? ! Например да им набиеш няколко шамара в областта на раменете и/или гърба, колкото и да са силни, да им извикаш в лицата да не те опипват, да им кажеш, че са идиоти…? Понякога трябва да си жесток с хората, особено когато не разбират от дума или умишлено те поставят в неловка ситуация. И мен са ме опипвали, но аз така ги удрях, че после ръцете ме боляха.

Купуваш си лютив спрей и в моментът, в който някое от копелетата посегне да те опитва, го ръсиш във физиономията и след това да се оправя, както си знае. Ръси ги, докато не престанат да те опипват.

Black Sabbath

3.   Ти им изглеждаш като жертва.
По мое време това се случваше в 5 клас, но само на момичета, при които изглежда че им минаваше номера.
Приготви си един остър пергел и го забоди в задника на похотливеца.

5.   Е оплачи се на учител. Това не би трябвало да се случва в никоя гимназия. Трябва да има намеса на някое по-високопоставено лице. Ясно е че като си момиче не можеш да ги разкараш ей така. Не е редно дори момчетата които са по-горния клас да не те защитят по някакъв начин. М, 17

6.   Другия път направи скандал. Ако пак опитат - оплачи се в дирекцията.

7.   Здравей!
Удряш му шамар без да се замисляш!
Другият ти начин е да си хванеш приятел, за да си знаят инфантилите, че ще има шамари ако си позволяват да те опипват!

8.   По-приятно ли ще ти е ако никой не иска да те погледне? Радвай се, че получаваш винамние, защота има момичета коитохсаво си вемтаят някой да ги пипне.

Оплакваш се, че те пипат. Ако никой не искаше дахте пипне, щеше да се оплакваш, че никой не те иска.

9.   Изпукай му един шамар. Ако ти отвърне, ще го изключат

10.   изритай го в топките

11.   Аз не знам защо позволяваш да те пипат. Дори и да си нова, винаги можеш като посегнат към теб да ги хванеш за китката или просто да се дръпнеш настрани. Или да кажеш "недей" поне.
Трябва да можеш да поставяш граници.
Няма значение дали ходят на фитнес или не, вие сте на публично място. Никой няма да ти скочи на бой, за това че не си му дала да те пипне. Следващия път просто не позволявай това да се случи. И ако някой каже, че "умираш от кеф" винаги можеш да кажеш нещо от рода на "не не ми е приятно, ти също не си ми приятен не стой покрай мен"

13.   Ами не ходи с впити дрехи и няма да те опипват.

14.   Скарай им се, повиши им тон, трябва да разберат, че си сериозна, разбирам те, но не трябва да се оставяш.

15.   А ти просто си седиш, така ли? Следващият път някой като те пипне и щипне му зашии здрав шамар или по- добре юмрук в носа да видим дали ще се повтори! Ако си носиш чантата или някой учебник по- дебел, удряй с него по главата.

16.   Директор, педагогически съветник, учители нямате ли? Обърни се към тях. Сама не можеш да си решиш проблема, но те затова са там. Вярно въпроса е малко деликатен, но на тях в задълженията им влиза да вземат проблема под внимание. Не се притеснявай да им споделиш. Не е нещо толкова шокиращо, би трябвало да те изслушат без изумление, все пак сте тинейджъри. Недей да мълчиш и да търпиш, не си длъжна! Един двама като накажат или им извикат родителите и ще видиш как ще се кротнат и останалите.

17.   Оплачи се на някого. Ако не го направиш, някой ден може да имаш проблем с интимностите и докосванията от човека до теб. Предприеми нещо. Кажи или на учителката или на родителите ти. Все някой от тях ще предприеме нещо.

18.   Можеш да се оплачеш на учителите, на директора, на родителите си. Но истината, е че не винаги ще има на кой да се оплачеш, така че по-добре се научи да се справяш с досадниците. Аз имах такъв съученик, пипаше ме, слагаше си топки под блузата и ме имитираше, лепна ми прякор Росица голямата... Един ден толкова се разстройх, че си тръгнах от училище, отидох в работата на баща ми и го помолих да набие съученика ми. Баща ми ме успокой, каза ми, че съм хубаво момиче и тепърва ще ме занимават разни досадници и трябва да се науча да ги разкарвам сама. Даде ми няколко реплики, с които да опитам да се отърва от съученика ми и ми обеща, че ако не подействат, ще го рита от училище до родителите му и обратно. И аз на следващия ден отивам на училище щастлива ( и сигурна, че с думи нищо няма да постигна), че днес съученикът ми ще бъде наритан. Обаче като му казах пред целия клас " А бе, вместо да се чудиш как да ме пипнеш, що не си хванеш гадже? А? Смотаняк! Не разбра ли, че не те харесвам! " Всички се спукаха от смях, той толкова се притесни, че едва ли не ми тръгна на бой и стана още по за смях. Повече не ме пипна. С времето разбрах, че и едно " Човек, махни се, не те харесвам, ама изобщо не те харесвам. " Казано със сериозен тон върши отлична работа.

19.   Дай им на момчетата - не ги мъчи. Така или иначе някой ден ще се случи

20.   Искам да ми кажете дали е нормално момиче на 14 години да бъде опипвано от момчета на 11, 12, 13, 14, 15, 16 години всеки ден ме опипва а дори и на места на който не трябва както съм тръгнала по добре да започна с историята ето как започна всичко тази година се преместих във друго училище още на първия ден от даскало едно момче на 16, 15 години ме опипва не казах нищо, защото незнах какво на втория ден се запознах със няколко момичета и 3, 4 момчета момчетата ми казаха че съм била много секси и се биха радвали ако правим нещо заедно аз се ядосах и един от тях каза оставете я събира сила за довечера и на другия ден вече започнаха с опипването един ден видях едно много много сладко момче със руса коса и сини очи оказа се че е ново момче което е от класа ни и госпожата го сложи да седи до мен той ме попита как се казвам и дали си имам гадже отговорих му, но преди да си тръгне от училище ми потърси номера аз му го дадох На другия ден ме сваляш и на по другия ден той ми каза че е луд по мен и ми предложи да сме гаджета аз му казах че не мога да му кажа трябва да пумисля на другия ден му приех разбира се той вече имаше приятели който също ме харесвахат по някой път излиза ме със някой негово приятели и аз и когато излизаме навън сядане на някой заведения и когато гаджето ми отиде до тоалетна те ми обарват п*тката дупето циците но когато той се върне те спират а веднъш пак бяхме излезли с тях аз отидох до тоалетна и още едно момче аз излязох а той беше отвън блъсна ме на стената свали ми панталоните и почна да си бута к*ра във моята п*тка аз го избудах и изтича навън казах на приятелят ми и той ме пита дали искам да остаба да спя у тях аз му отговорих с да даде ми някаква некова блуза са си я сложа но аз вече се бях съблякла по гащички и бюстие той влезе огледаме дойде към мен опипваме и ми каза искаш ли да правим секс почна да ме целува да ме опипва той започна да се съблича сетих те се какво стана правих ме секс и на другия ден скъсахме честно да си кажа ми беше приятно и продължават да ме опипва

21.   Тази история ми е много странна, ако е истинска много съжалявам за това което се случва! Не съм съгласна изобщо с номер 1! Всяка жена иска внимание, да но от определено момче! А не от всякакви идиоти които се опитват да се доберат до нея! Много е важно как изглеждаш какъв е външния ти вид, как се държиш. Има много фактори тези хора да се държат по-този начин трябва да има причина! Тази причина се корени някъде в теб. Ти показа ли, че НЕ ИСКАШ да не те пипат? Или седиш и се смееш като червен домат? Много е важно наистина как се държиш. Отнасят се с теб все едно си леко момиче не мисля, че в гърдите е проблема. Както ти казват тука, удари един идиот ама стабилно това е унижение за него, може и да спрат? Или си хвани така по-якичко момче и гледай да ви видят няколко пъти, и край. Или пък се научи да се защитаваш! Може дори да те изнасилят някъде, направи нещо докато има време! Всеки втори вече ходи на фитнес защото е мода.. но това не означава, че трябва да седиш и да го гледаш! Ако се чувстваш в беда, може да ги обвиниш за сексуален тормоз. То си е точно такова де, при положение че не искаш.

Парис

22.   Момиче, в белите държави това се нарича СЕКСУАЛЕН ТОРМОЗ!
Запомни, че никой няма право да те пипа по какъвто и да е начин без твоето съгасие, без значение дали ти е притно или не. Това, че всички го прават и е масово явление не го прави нормално. Не се срамувай да говориш за това и да потърсиш помощ. Обърни се към учител, директор, съученик или родител. Не позволявай на никого да те унижава и принизява. Днес е опипване, а други ден може да прерасне в изнасилване и доводите пак ще са "на нея й хареса".

23.   Като им даваш ще пипат!

24.   При мен е същото аз съм на 13 години нямам много големи гърди но дупето ми е много стегнато или каквато те казват секси (не се хваля) веднъж бях в коридора и едно момче от 9 клас ме обара докато си седях аз го питах защо и той ми каза ти си секси кур*а ще те е*а някой ден аз го изказах и това продължава какво да правя знам че не помагам но немога

25.   Още неграмотни а за секс мислят!? №20, първо се научи да пишеш, и тогава съчинявай глупостите си!

26.   Има няколко варианта, по-лекият е спрей, както вече някой е предложил, по-тежкият е тийзър. И двата са нказуеми в училище, но бъди сигурна, че никой няма да повтори, ако веднъж си получи заслуженото. А и другите ще знаят! Успех!

27.   Послушай №7. Само това са двата начина.

28.   За съжаление съвр. деца, защото те все още са деца, са много лоши, груби, егоисти, насилници, и с елементарна липса на възпитание. Когато аз бях на твоите години, т. е. пред 36 години, такова нещо не можеше да се случи в училище, или като някой си позволеше, първо учителят ще ме бие няколко шамара, после в директорския кабинет, ще изяде още някой шамар и след като извикат баща му в училище, баща му щеше да му хвърли един бой в къщи. А сега вие 16-найи и изобщо найсигодишните сте вече завършени престъпничета и изродчета. Поколеинето ви е неспасяемо затъпено!
Споням си в 8 клас, на едно събиране на класа, една от съученичките си пийна повечко и позволи на момчетата да я опипаме. Тя легна в един от съучениците и останалите ги наобиколихме и я опипвахме. Аз успах да бръкна в гащите и и да и опипам космите на пубиса. Такава възбуда получих, че като се прибрах в къщи после, си направих поне 2 чекии.