Споделена история от Секс и интимност

Омръзна ми мъжете да се домогват до мен само заради секса
Омръзна ми мъжете да се опитват да се домогват до мен само заради секса. Мисля, че е така и с поредния мъж в моя живот. Той почти не ме познава, но твърди, че ме обича; сексът е постоянната ни тема за разговор, но уж се интересува и от мен самата; много бил влюбен, но не ми се обажда често...

Може би има друга и за това се държи така странно или изпитва страх?

Въпросът ми е най-вече към мъжете: какви са сигналите,че мъжа иска повече от секс и жената не е за него само поредната плячка. И не ми отговаряйте: "спи с него и ще знаеш", защото за мен секса е много важна стъпка, когато го направя с някой мъж, значи съм много привързана и последвалата раздяла, след като попадна в капана ми е действала съсипващо винаги.

Трудно може да се направи разликата между влюбения мъж, който иска да прави секс и мъжът, който иска, правейки се на влюбен.

Моля ви, помогнете ми, за да мога да бъда сигурна при взимането на решение!

Ще ви бъда много благодарна ако ми отговорите!

Коментари

1.   Има и нормални мъже. Просто не се занимавай с този. И на твоята улица ще изгрее слънце.

от нормален мъж

2.   Мисля че всяка една жена може сама да разбере дали един мъж е влюбен в нея. Даите му време от два-три месеца да докаже че ви обича истински. Но и не го отблъскваите грубо, даваите му надежда ако наистина го харесвате. През втория месец намерете повод да го отрежете и чакаите за реакции. Успех!

3.   Привет.
Аз съм мъж. При мен общо взето нещата стоят така: падам си повече романтик и мечтател, когато се влюбя е сериозна работата, наистина се радвам на човека, гледам да се харесам на отсрещната страна всячески, раздавам се. Предполагам че всички сте имали момента в който мислите как да зарадвате любимия, какво да направя за да я видя много щастлива и усмихната. Правя разни дреболийки дето я радват, и когато тя се радва, тогава за мен идва истинската радост че се чувства добре с мен и е щастлива.
С 2 думи: Когато аз съм влюбен то ми личи... приятелите ми го забелязват дори преди аз да го усетя :)))

Ей автора... да изпитва страх??? От какво? Страх от любовта?

Странно е това... аз мисля че страх от любовта може да изпитва само човек който не е обичал никога.
Общо взето аз съм се влюбвал в жена преди да правя секс нея само веднъж. Нищо не излезе.

Повече ми се случва да правя секс с момиче което харесвам и след седмица две вече съм цъфнал влюбен, но за сажаление пак нищо не излезе. :)

Разни хора разни идиоти. :)
Скоро ще разбереш.

4.   Истината е горчива но е факт - а тя е че и двата пола основно имат нужда един от друг заради чукането, иначе за какво ти е мъж или обратното жена-за останалите неща в живота можеш и сама да се справяш-секса и парите движат света!

5.   Така е госпожице, така сте ни научили вие жените. Харесвате си някой мъж и след някои ден му пускате ако не и веднага, мъжат взима това което иска и дим да го няма, оставаш просто поредната бройка. Я го дръж до себе си няколко месеца без да му пускаш и да видиме колко ще издаржи, ако наистина е влюбен в теб ще те чака и няма да настоява, ако ли не, знаеш каква му е целта! Пожелавам ти успех и умната ей, да не станеш поредната бройка!!!

6.   M 38
Чети номер 5. Но след като секса е постоянна тема и не ти се обажда често работата с този е ясна.

7.   Няма да му стана поредната бройка! През последните дни ме търсеше постоянно, а и не сме говорили само за секс, но той е просто опитен прелъстител. Усещам го.

Дори да правим секс и после да се влюби, рано или късно ще залитне по някоя друга. Един женкар никога не се променя!

Благодаря ви за съветите на всички!

8.   В крайна сметка се оказа, че не е било само заради секса. Аз обаче се държах студено и го изгубих - вече не ме търси. Сега как да си го върна? Оставих го да си мисли, че съм студена и незаинтересована. Мисля, че каквото и да направя вече ще е късно. Успях да го отблъсна.

9.   От Авторката: Вече сме заедно, но още не сме правили секс. Знам, че много иска, но още не е влюбен и наистина се чудя дали да почакам известно време преди да му дам, каквото иска. Страх ме е, че после може да се изпари. Но ако го държа на сухо дълго, също може да го загубя. Не знам какво да правя!

10.   Акo те обича, ще те чака колкото решиш ти.

11.   Но като чака, може да се чука други,ако е опитен сваляш, бъди сигурна, че е така, защото той самият не е сигурен, дали ти не го правиш с други... Съдя по себе си:)))

ЖЕната все пак е човек и има нужда от секс, щом не го прави, значи си има друг източник на такъв... Но пък виждам, че с мен и е приятно и рано или късно и мен ще ме огрее... Но докато дойед този момент, защо и аз да стоя на сухо, нали и аз съм човек и имам нужди... Така разсъждават повечето мъже, които имат опит с жените....

12.   Жена съм. Отдаването също е форма на провокиране и на привличане. Много от мъжете също се привързват след секс. Не се плаши толкова от бъдещето. Оставам с впечатлението, че повече те е страх да не си поредна бройка, отколкото да го загубиш. Мъжете имат нужда от секс и той ще го намери другаде, по-добре го приласкай и му покажи, че това което ти ще му дадеш, никоя го няма... дали ще си поредна бройка зависи и от теб, не само от неговите флиртове и възможности. Поеми нещата в свои ръце, в момента се носиш по течението. Пък и нали го повъртя достатъчно, сменяй тактиката, че ще му станеш безинтересна.

13.   В името на любовта, един мъж може да чака с години, но в името на секса - не повече от седмица..... Може ли да има любов между млади хора, без секс ?

14.   Явно ти се държиш придизвикателно с мъжете, за да търсят само това в теб.

15.   Това какво иска 1 мъж от теб ти го усещаш най добре.

16.   Много лесно мила се познава това .. и до скоро си мислех че всяка жена го може... но май ви е трудно като гледам... първия ти отговор на въпроса е много вярен... за влюбения не е приоритет секс, а любовта...

Под любов имам предвид.. моментите когато си до него... когато ти досажда в 1 часа посред нощ само за да те види.. Мисля че искрените чувства на любов се познават лесно ... но все пак нали трябва да знаеш що е туй любовта ;)

И определено мила ти имаш проблем с това.... един мъж щом само ти говори за секс... имай се за закъсала :P

17.   само времето може да покаже дали един мъж те обича истински и на какво държи.Ако си наблюдателна и проницателна ще видиш,че и най-дребните неща ще издадат и ще ти покажат точно силата на чувствата му.Успех!

18.   Сексът е неизбежност, т.е. следствие след запознанството ви, ако ти наистина по някакъв начин си обвързана с този човек, а и той с тебе,това, че ще правите секс не би трябвало да е проблем!

Стига и двамата да го искате!
Проблема май е такъв, че ти си мислиш, един вид, че ще бъдеш използвана, същото се отнася и за другата страна!
Но по принцип има мъже които са бройкаджии, а вие жените влагате повече чувства в това.Така е!