Споделена история от Секс и интимност

Съпругата ме изненада
На 51 години съм. Съпругата ми е на 46 години. 22 годишен брак с две деца (21 и 15). От къде да започна!? Мога да споделя, че имаме добър семеен живот. Като във всяко семейство има както добри така и лоши моменти. Аз винаги съм работел много, по 10-14 часа, командировки, работата ми е била и е отговорна. Пари не ни липсват, децата не ни създават проблеми. Идилия!!! Стресът е постоянен спътник в живото ми. 2015 г. - откачих- Бърнаут. Тежко възстановяване! 2017 г. инфаркт, хванах го на момента, стенд, хапчета. Тогава разбрах, че не съм безсмъртен и времето след инфаркта искам да го преживея пълноценно. Обичам съпругата си!!! Тя е моята опора през всичките тези години. Има пълен достъп до банковите ми сметки и карти! Има неограничен ( аз не ограничавам) бюджет в семейството!!! Има макар и малък собствен бизнес с доходи, които не са определящи както за нея така и за семейството. Темата е секс! Аз не съм изневерявал и съпругата не ми е дала повод за ревност! Макар на 46 тя е атрактивна, интелигентна жена, спираща мъжките погледи.... Винаги съм усещал една невидима емоционална стена от нейна страна. Преди около месец и признах, че сексът с нея не ми харесва и не ми е харесвал ( за пръв път директно изказано). Даже по едно време се бях почти отказал от това удоволствие. Не съм търсил утеха при друга жена, защото обичам жена си. Просто приех това за факт и... темата приключи. Не, че не съм се опитвал да променя нещата, но при всяко "разчупване" (без извратености) отговорът е бил винаги "Не, притеснявам се, не ми е комфортно"... и т. н.. Обсъжда ли сме въпроса, но отговор не съм получавал. Съпругата ми в семейният ни живот никога не си е поискала секс от мен. Винаги активната страна съм бил аз. И с много малки изключения, секс никога не ми е отказан. Изненадата настъпи след този директен разговор! ... неща, за които съм си мечтал, удоволствие неземно. Пълна програма от... до! Секс всяка вечер.... и всяка вечер нова изненада!!! Обгрижването ми в семейството се утрои, разходки, семейни вечери, ... даже ходи по-често при родителите ми!!! Като попремина еуфорията се замислих следното. Заедно сме от 23 години, такова сексуално удоволствие не сме изживявали. Защо? Таила е тези свои фантазии толкова дълго!? Защо!? ... или във времето, зает с осигуряването на семейството не съм усетил намесата на "учители- помощници". На тези въпроси не получих отговор от съпругата си. Някой да се е сблъскал с такъв "проблем"?

Коментари

51-51 от 51

54.   Виж какво авторе 41 съм. Недей бързара сврака с двата крака... Не съм се разделила с мъжа си заради един отказ. Но щом трябва ще ти разкажа. 18 г брак. Несъвместимост в леглото. Две деца. Кредити за да замине в чужбина. Аз ги връщам тои само ходи и се връща. Пари - йок. Изневери. Бях оперирана две седмици не доиде да види как съм... Няма да продължавам. И това не е малко.. Ако и ти си търпял 23 години лош секс без да изоставиш дълга си - евала. Явно и двамата не сме били щастливи в брака си. Но аз проявих милост към себе си, децата си, дори към него... Освободихме се взаймно. Тои е добре аз също. Децата ни са спокойни. А ти можеш ли да направиш нещо добро за себе си. Щом цял живот се жертваш. Или се възползвай или не позволявай да се подиграват с теб. Спри да пишеш тук и разбери в реалния живот дали някои не се гаври с мъжката ти чест? !

51-51 от 51