Споделена история от Секс и интимност

Клиторна стимулация при проникване
Когато една жена стимулира клитора си с ръка, докато мъжът прониква в нея, това означава ли, че тя не се чувства задоволена от проникването и й се налага да си помага допълнително сама или нормално предпочитание за някои жени, което няма касателство с конкретния мъж?

Коментари

1.   О, усещането едновременно и да те изпълват, и да се водиш към ръба с ръка е убийствено, и предполага колосално избухване!
Предполагам се равнява на "злобарката" при мъжете.

2.   Интересна тема, Dirty Daddy ще се включи:
при жените, за разлика от при нас, има следните възможности:
- жената получава само/предимно клиторен оргазъм ( най-често срещан вариант)
- жената получава само/предимно вагинален оргазъм (по-рядко се среща)
- жената може да свърши и по двата начина (средно често срещан вариант)
-няма да се спирам на анален оргазъм итн, не е по темата
Горните варианти са строго индивидуални при всяка жена.
Стимулирането на клитора по време на проникването не е нищо ново, често го правят жени от първата категория, защото вагинално просто не могат да свършат.
На мен лично много ми харесва когато жената се стимулира докато съм в нея.
Абсолютно погрешно е да го рефлектираш върху себе си, един вид че нещо не правиш както трябва итн.
Радвай си се, че го прави, има и такива, които биха искали, но се срамуват да си помагат пред теб.
Поздрави

3.   При мен е нормално, защото свършвам само клиторно, без значение колко добър е мъжа. Просто повечето жени са така, няма нищо притеснително. Имах един партньор, който се дразнеше че го правя, но на другите им е харесвало. Остави приятелката си да прави каквото й е приятно. По тази логика ние трябва да се дразним ако един мъж си го пипа по време на секс.

4.   Аз мога само клиторен оргазъм да получавам и затова си помагам с ръка, когато искам да свърша или мъжът ми ми помага. За мен сексът с него е най-върховното удоволствие, а стимулацията с цел оргазъм е приятна само докато свършвам. Самото усещане не може да се сравни с удоволствието, което изпитвам от секса с него.

5.   Не мисля, че е свързано с теб, явно така предпочита

7.   Дълго време не изпитвах оргазми с мъжа ми и се чудих защо? Сама си свършвах и двата варианта.
Но порастнах и се отпуснах и всеки път си свършвам със стимулиране с ръка, защото мъжете са егоисти и не те чакат, а си гледат техния кеф. За това да не ти пука какво ще каже ако си се самозадоволяваш по време на половия акт!!!

8.   Напротив. Изобщо не означава, че мъжът и не я задоволява, а просто така удоволствието се увеличава по 2. Само един единствен път успях да получа едновременно вагинален и клиторен оргазъм и беше вълшебно! Да, мъжът ми беше проникнал с мен, а в същото време стимулираш клитора си с играчка и се получи фантастично! Така, че изобщо не се притеснявай, а просто разбери, че това за нея е бонус и още един начин да получи удоволствие и изобщо не значи, че не се справяш добре.

11.   Когато пронилвам в нея, а тя ми масажира топките, дали е лошо?
Въпроса носи в себе си отговора.
Аз лично обожавам жената да прави това, даже винаги съм поощрявал, страхотно е като гледка, а и усещане.

Не го мисли толкова, за мен е нормално.

13.   От автора до N3 - не се дразня от това, тъкмо напротив, адски ме възбужда :) но ми беше любопитно защо се случва. Иначе не се бях замислял как жените приемат това мъжът да си го пипа по време на секс, сега ми стана интересно.

14.   И аз се стимулирам клиторно. А при анален секс, това го прави мъжа ми.