Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да съм хванал някаква болест?
Здравейте, бях при една компаньонка младо момиче българка. Направи ми еротичен масаж и свърших докато ме стимулира със ръка а аз през това време и докосвах клитора и устните. След като ми даде кърпички да се избърша си докоснах пениса и главичката и чак като тръгнах си помислих дали може да се хване нещо така? Иначе момичето си беше чистоплътно и поддържано. Според вас има ли вероятност и каква болест може че много взех да го мисля това и колко време трябва да мине за да си направя изследвания? Въпроса ми е сериозен и искам ако може да се публикува за да прочета мнения моля ви.

Коментари

1.   Вероятността да си хванал каквото и да е било в описаната ситуация е по-малка от вероятността да ти падне метеорит на главата.
Не се психясвай.
М49 с богат опит.

2.   Естествено че можеш да хванеш, например херпес. Ако чистоплътността определяше половите болести, тогава нямаше да си правим изследвания. И като си й докосвал клитора, представи си кой е бил там преди това.

3.   Да. Принципно е възможно. Пълен тест за половопредавани инфекции мунимум 3 месеца след случката, а за ХИВ повтори 6 месеца след случката. И до тогава НЕ прави секс без кондом. И не позволявай жена да има подобен контакт със семенната ти течност. Бъди отговорен към себе си и околните!

4.   Хора, не паникьосвайте момчето без да сте запознати с темата Болести предавани по полов път.
Аз съм обърнал мрежата с години по темата защото имах подобни страхове - знаете ли изобщо, че вероятността за мъж да пипне ХИВ например с доказано позитивна жена, която не взима хапчетата за намаляване на вирусната концентрация, тоест съвсем заразна, при нормален пълен сексуален контакт е 1:100? ! Той се е докоснал с ръката, с която я е пипал а вие го пратихте почти в моргата!
Вашето се нарича "опасно за околните полу-знание".
Авторе, не се шашкай, спи спокойно.

5.   Възможно е, но малко вероятно.

6.   От автора, както си мислих ще има противоречиви мнения и това още повече ме обърква. Преди да отида при нея не съм си мислил че дори и след освобождаване със ръка мога да хвана нещо. Колко най рано мога да си направя изследвания? Почти 2 седмици след като бях при нея нямам никакви симптоми или оплаквания но, нали знаете като ви хване параноята няма пускане. Благодаря на всички за коментарите до сега.

7.   Лелеле... какво става тука... Нищо ти няма хахаха... Един приятел беше в абсолютно същата ситуация като теб. И това е нещо срамно- няма на кого да сподели... И ми се обафк да ми разкаже... Ама така се смях... Потъркал го леко и вече ХИВ, херпес, сифилис, гонорея, брадавици и не знам си още какво беше решил, че има... Разбира се ХИВ винаги е първи в списъка( все пак трябва да сме оптимисти).
Седни си на г*за и си купи едно валерианче хдд
Нищо ти няма, но като цяло подобни сексуални контакти избягвай, особено сега.

8.   Напротив! Може и да е малко вероятно, но все пак е вероятно! И 1 на милион да е вероятността, ако той е тази единица, за него лично ще е 100 %! Така че няма нужда да се шашка излишно, но за негово спокойствие, както и заради отговорността към себе си и околните е най-добре да си направи изследвания. Още повече, че някои заболявания при мъжете протичат безсимптомно, но все пак са заразоносители и жените, с които имат отношения, си патят. Както са казали и по-горе, най-лесно е при такъв контакт да се заразиш с херпес. Там поне е по-лесно да се установи. Авторе, попрочети за това заболяване, а за другите си направи изследвания по моите съвети. Човешки папилома вирус също се предава много лесно. Вярвам, че всичко е наред, но в превенцията няма нищо лошо, срамно и смешно. Тя е само позитивна! А отговорността е повод за гордост!
И вземай предпазни мерки. Не се води от безотговорността на опитните и "опитните".
Поздравявам те!
Номер 3

9.   Имаш друг проблем-ти си хипохондрик,отивай бърже си взимай лекарствата преди да си стигнал до финалния стадии

10.   Ще повърна!