Споделена история от Секс и интимност

Как да я убедя да я лижа ?
Здравейте, не съм мислил, че ще ми се наложи да пиша точно за такъв проблем. На 22 години съм и от няколко месеца имам приятелка на 20.
Проблемът е, че не ми позволява да я лижа там долу. Не и харесвало, не искала и куп други причини. Аз обожавам да го правя, както и всички други момичета, на които съм го правил. Мога да го правя с часове. Всички досега са изпадали в еуфория, но тя дори не иска да опитаме.... Не знам какво да правя и как да я накарам поне за малко да пробва. Сигурен съм, че ще и хареса и ще иска още след това.... Дайте съвети. Благодаря

Коментари

1.   Може да я е срам ,да изпитва неудобство. Не всички момичета са „разкрепостени” в леглото ,може да ѝ е някакъв комплекс. Като цяло няма как да я накараш насила. Недей да си много настоятелен ,не я притискай. Бъди по-внимателен ,покажи ѝ ,че я харесваш ,накарай я да се почувства желана. Може първо да опиташ само с целувки около интимните части. Не бързай ,остави я да се отпусне.

2.   Разбирам я перфектно. Аз също не обичам да ме лижат. Щом не иска значи недей да я караш, ме ще и станеш досаден.

3.   Срам я е.

4.   Ами не е задължително да ѝ хареса, аз например, не обичам да ме лижат - невероятно, но факт.

5.   Дръж я на сухо няколко седмици,като вече не може да издържа я напии и сама ще ти се помоли да я лижеш!

6.   А ако ти не обичаш да те таковат отзад примерно, как могат да те убедят да дадеш отзад? Ето така звучи въпросът ти.

7.   Ти недей да си сигурен за чуждия живот!

8.   Щом неиска недей ...Ако сама поиска тогава!

10.   Аз съм мъж и изобщо не обичам да ми го смучат, но пък с удоволствие лижа косматата катерица на жена ми.

11.   Някои хора си мислят, че на тях като им харесва нещо, всички са длъжни да им харесва и едва ли не приемат като мисията на живота си да ги убедят и да покажат колко грешат, че видите ли те не знаят, че им харесва.

Изненада - и аз не обичам да ми правят свирки. Колко невероятно, нали? Ха де. Убедете ме сега, че ми харесва, след като аз за 20 г. полов живот съм установил, че не ми харесва.

За мен автора е пълно леке, извинявам се, но това ми е мнението. Зорлям ще убеждава момичето какво му харесва и какво не.

12.   Атрактивна жена в сексуална възраст съм. Била съм с не малко и много атрактивни мъже, голяма част от тях с опит и фантазия. За жалост нито един не знаеше точно как да ми прави орална. Всички жени са чувствителни там долу (клиторът е много по-чувствителен от пениса), но самата аз съм като струна: изключително чувствителна по цялото тяло, а партньорите ми не са си давали сметка, че упражняват твърде интензивен натиск, който от удоволствие се превръща в неприятно усещане. Особено голям проблем имам с партньори, които смятат, че са толкова опитни, че няма нужда да им се подскаже как ми харесва. Е, поради това вече, който иска да ме “лиже”, както казваш ти, тактично отказвам. Може и твоята приятелка от това да се опасява.

13.   Възможно е да се притеснява, че не е достатъчно чиста/свежа отдолу и няма да ти е приятно. Женските полови органи имат нужда от по-често миене, за да се запазва свежестта и да не излъчват неприятна миризма. Ако не е имала възможност да си вземе душ в последния час-два е съвсем нормално да се притеснява да те допусне долу. Предложи и да се изкъпете заедно и пробвай след това.
Има вариант и да не може да се отпусне и просто да не изпитва удоволствие - случвало ми се е с нов партньор или с човек, който не знае какво прави.

14.   Имай привлекателно лице.

15.   Ще ти кажа на мене какво ми помогна в подобен случай като твоя, с гаджето ми по това време правихме само стандартен секс, все не и беше комфортно да я лижа все нещо имаше но в един момент, една вечер прекалихме и двамата с алкохола и просто я осещах колко е разгонена и предложих че ще я докарам до най якия оргазъм само с лизане и така и стана от тоя момент сама си го търсеше вече независимо в какво състояние е. Така че ти предлагам само вариант, тогава бяхме на по 21-22 год.

16.   Зарязвай я, не те заслужава

17.   Може да и използваш котката на Шрьодингер(ако не знаеш какво е, провери в интернет) като метафора за това, че трябва да опитате. При мен винаги действа когато искам да обеда някого да опита нещо

18.   Няма нормална жена, която не иска да я лижат(пък даже и на ненормалните лесбийки това им е кефа). Не иска да я лижеш, защото си мисли, че после ще искаш да ти прави свирки. Лицемерието в секса води до такива ситуации. Мацката ти просто лицемери, не те обича истински!

20.   Сексуален глад 2-3 седмици, приятно изкарана вечер с приятели или сами, но с прилична доза алкохол, съвместен душ или вана, нежни думи в ухото, целувки по гърдите, корема, колената, бедрата и пубиса.
При достатъчна възбуда, тя сама ще си разтвори бедрата, но не и ти да го правиш.
Ако и това не помогне, смени гаджето, както аз направих. Новото си го докарвам до оргазми с лизане и е страшно влюбена в мен!

21.   Аз съм жена и при мен положението е същото! Приятелят ми много настоява, но аз все отказвам. Лично моята причина е, че ме е страх, че няма да му хареса и един вид може да го отблъсна.... Заедно сме от доста време и вече почти няма нещо от което да ме срам... ама това... просто не мога... Поговори с нея. Ако е нещо подобно, се опитай да я предразположиш, а пък ако наистина не й харесва И ТО ЗАЩОТО ГО Е ПРОБВАЛА ВЕЧЕ то тогава просто не настоявай... само ще й стане гадно...

22.   Мъже, разберете най-после, че всичко е строго индивидуално. Някои жени обичат да ги лижат, други не. Всеки си има особености. И престанете с глупостите, че жената просто не била срещнала правилния човек, притеснявала се от нещо си и така нататък. Да, има такива случаи, но повечето жени, които открито ви казват, че не си падат по оралната любов, просто не си падат и толкова, познават телата си и знаят какво им харесва и какво не. Имам такива приятелки. Пробвали са достатъчно пъти, за да са сигурни, че не им допада това усещане. Аз пък например разрешавам да ме лижат повече за да не им троша хатъра, отколкото заради нещо друго. Тъпо, знам. Но не ми се водят тези разговори, видно е тук какви дискусии поражда. С повечето мъже изобщо не изпитвам удоволствие. Досега е имало само един, който ме е карал да крещя от кеф. Не знам защо с останалите не се е получавало. До техника ли опират нещата, до психическа настройка ли, вероятно и до двете, не мога да съм на 100% сигурна. Не насилвайте жените си да им правите нещо, което те не желаят. По всяка вероятност си имат причини да смятат така и ако мрънкате постоянно само ще влошите положението.

Ж19

23.   Аз смятам, че всичко е нужно в любовта. Когато двама души се обичат те се подкрепят, уважават и не си изневеряват. А колкото в инстимността да обичат, щом се обичат. Орална любов, анална любов, вагинална и така. Аз съм жена и обичам тези 4 неща в леглото. Естествено с любимия човек. Обичам вагиналната, аналната и оралната любов. Обичам и да правя и да ми правят. Обичам и с мъж, обичам и с жена. До сега не съм била с нито един пт двата пола. Защото търся любовта пък то другото си идва. Но знам, че с много любов, възбуда и желание нещата ще си станат. Ако твоето момиче те обича ще иска да я лижеш, просто я предразположи.

24.   И според мен я е срам. Трябва да изкорениш притесненията й първо според мен. Сигурно доста те харесва и се срамува. Но ако е категорична не мисля, че можеш да я насилиш да правиш нещо, което не иска.

25.   И моята е така.

26.   Ами най-вероятно е чула от някой сушьо, че там вкуса не е на шоколад или, че мирише на розички. Знаеш какво говорят лекенцата, които са недорасли и не запознати с анатомията и особеностите й. За това най-вероятно се притеснява и защото е още малка, за обръща внимание на подобни просташки изказвания. Седнете, поговорете и обясни, че това, което се говори са глупости, запознат си с тялото на жената, и аромата на половите органи и това нещо не би те отблъснало.
Аз като жена мога да ти кажа, че има много некадърни мъже в това отношение и най-вероятно е пробвал и не й е харесало, не защото не обича попринцип, а защото господинът не е знаел как. ;}}

27.   Ей аз бих го направила с теб ако бях на нейно място защото съм го правила трипа вече и наистана е много приятно и хубаво и мисля че щеше да и хареса и на нея ако си беше съгласила но не се знае зависи кой го прави и по какъв начин просто изчакай да дойде момента може да зармисли и да ти даде да пробвате тя щом не го иска значи не е готова да изпита това което ще и дадеш любов която е важна за една жена да я получава

28.   Ей аз бих го направила с теб ако бях на нейно място защото съм го правила трипа вече и наистана е много приятно и хубаво и мисля че щеше да и хареса и на нея ако си беше съгласила но не се знае зависи кой го прави и по какъв начин просто изчакай да дойде момента може да зармисли и да ти даде да пробвате тя щом не го иска значи не е готова да изпита това което ще и дадеш любов която е важна за една жена да я получава

30.   Оххх и моита не ми дава да я лижа. А аз обожавам, и само си мечтая, че съм там доло.

31.   Аз обужатам да лижа жена. Семеен съм но моита се дърпа, и не ми дава. И когато онанирам си представям, че ми е седнала на лицето и достига до оргазъм върху мен.

32.   Еми, как да приеме като жените отвсякъде слушат как половите им органи били гадни, грозни и миризливи?? То и аз моят рядко го допускам. Естествено, че няма да искаме. Разберете, че сексът е за мъже. Жените рядко изпитваме удоволствие и една част от причината е че постоянно и отвсякъде ни набиват перфектните тела и как не ставаме, ако не сме перфектни.
Аре, стига досаждахте с това какво ВИЕ, мъжете, искате. Това искате, онова искате. Аре, спрете се малко. Големи сте боклучета.

33.   Ще ти бъде готино с момичета дето дават. Тая по-добре я остави и нека си намери някой от онези типчета, ползващи си чучурето само за поливане. Бъди щастлив, а не ограничаван. Не искаш нищо ненормално от нея. Да си намери задръстен, не е забранено.

34.   Нищо не ти пречи да я предразположиш, като я възбудиш с пръсти до като хубаво се разтече... Ей тогава и предложи и да я излижеш :P

П.С. - Абе Вие хора изобщо правите ли секс, като сте гаджета? Ся остава да кажеш, че не ти прави и свирки?!? :D

М.35г.

35.   Алоу! Хейтърките, дето все обяснявате как мъжете не лижели... къде сте??? Нещо не ви виждам. В другите теми обяснявате как никой мъж не лиже, иначе очаква да му лапат, а ето тук като гледам, всичките мъже, едва ли не, за това живеят, че и страдат, ако жените им не им дават (по някакви си там малоумни женски причини).

Към 32,
Е нали сексът уж е за нас??? По твоята собствена логика, що да не искаме?
Ебаси логиката. Ние сме ви виновни, че сте комплексарки.... имах си хас проблемът да не е в мъжете.
А на нас дето ни наливат отвсякъде, че не сме достатъчно нацепени, богати, забавни, с достатъчно големи пишки и достатъчно ВИСОКИ (дори и да сме среден ръст), което е нещо, което не можем да контролираме, пак сме лоши, щот сме били комплексари.
Гръмни се. Ти си боклукът, дето търси проблема все в другите и никога в себе си.

Аз жена, дето да не обича да я лижат, не съм срещал, пък съм бил с едно 20тина. Имах една бивша, дето ми обясняваше в началото, че не я кефело, щот не й харесвала идеята мъжът да бил в такава "подчинена" позиция. Лол... един път точно я излизах, и вече искаше всеки път. А преди няколко месеца, понеже поддържаме връзка, ми каза, че вече предпочитала лизането пред секса, че и скуъртвала яко от него.

Първата ми приятелка пък я беше срам и затова се дърпа малко в началото. После го правехме всеки път и я кефеше много.

Причините една жена да не иска да я лижат винаги са едни такива малоумни, въртящи се около комплексите им, някакви филми дето са си набили или от чисто невежество.

Приятелката на автора не звучи като даже да има опит в това, така че жените тук дето обясняват "ами може просто да не й харесва, не я карай! ", тотално не са в час. Ако беше, че просто не й харесва, щеше да му даде един път да го прави, и като види, че не получава реакция от нея, меракът му ще спадне сам. А тя изобщо не му дава, което означава, че е от чисто ПРИТЕСНЕНИЕ. Преднамерена е, което е тъпа причина да лишаваш партньора си И СЕБЕ СИ, от нещо, което всъщност има огромен шанс да се хареса и на двамата.

36.   До 35 от 32:
как да се отпуснем като само като прочетеш грозните коментари в този сайт относно интериора на женските полови органи, направо не да не искаш мъж да те лиже, ами ти се прииска да си отрежеш оная работа. Мъжете не били харесвали това, онова, не знам си какво, не знам си защо, ама си бутате п*шките в устите на жените, смятайки, че са длъжни да ви доставят удоволствие. А твърдите, че сте обичали да лижете. Хаха, да, само "перфектните" п***и, но само на всяка трета събота под 15 число и то единствено ако е пълнолуние в Стрелец и при условие, че Илон Мъск е пръднал в късметлийското си бельо на завет и по посока север- североизток. Сиреч когато ви скимне.

Щом попадаш само на жени, които ти гледат парите, колата, височината, размера и не знам си какво още, значи вината е в теб, че избираш такива жени и трябва да се замислиш ти колко струваш. Мъжете не се спряхте да търсите коври, майка му стара. Все да е секси, все да е полугола, все да флиртува и накрая: к'во става, тая що ми изневерява и/или си пише с други? ! Хората отдавна са го казали: от к*рвата съпруга не става, поне не в пълноценният смисъл на думата.
И не съм комплексарка, а съм наранена от свинското поведение на вас, мъжете. Ето, аз никога не съм гледала парите в една мъж, височината, колата, апартамента. Бившият ми (с когото може и да се съберем) нито има кола, нито апартамент, изкарва малко под 1000 лева и е висок около 1. 70, аз съм 1. 63- 4. 12 сантиметра му е, ако те интересува. Проблемите ни идват от характерите ни, а не от парите, липсата на кола, дължината на оная му работа и пр. кифленски простотии. Но с мен цял живот вие, тъпи мъже, се държите свински, защото не отговарям на к*рвенските ви стандарти да флиртувам с различни, да се обличам като порно актриса и да си мумифицирам физиономията с грим. Много са малко мъжете, които наистина се държат нормално с жените, пък дори и да не ги харесват визуално. Да, глася се и се поддържам, но на вас, мъжете, никога не ви стига. Никога. И никога няма да простя болката, която ми причинихте.
Я виж в темата "Българката бива ли я в леглото? " как ми обясняват(е) какво дърво съм и как не съм се старала, при условие че във връзката ни аз бях инициатор на неща, които той с предни бивши никога не е правил или много рядко, при условие че бившите му си имат солидни бройки. Мисля, че съм под номера 26 и 11 в тази тема. Мъжете като не харесвате дадена жена, все гледате да й налепите разни етикетчета като "комплекарка", "к*рва", "дърво в леглото" или да й кажете, че оная й работа е като кофа (не говоря конкретно за теб, а обобщавам). Тези неща в действителност може и да не са верни, но във вашите глави те са неоспорими факти. Мъжка (липса) на логика.

Това, че мъжете сте големите е*ачи и лизачи и много ви харесвало, съм го чувала, чувала... пък като някоя ваша бройка опише какви всъщност сте в леглото, може да станете асексуални завинаги, хаха. На думи сте богове, но реалността често е друга.
П. П. той и моят искаше да ме лиже, но никога не съм се отпускала. Мъжкото съсловие обижда визията на жените, пък после си задава въпроса "Защо не се отпукат в секса? ! ". КАК като ще ни подигравате???
Д.

37.   Евала номер 36. Нямам какво повече да кажа на мъжете в тези географски ширини

38.   Мъж на 28г.
С приятелката ми сме заедно ох 10 години заедно и чак миналата година ми даде да и лъжа. Да ти кажа срам ги е но прави така че да разбере че няма от какво да се срамува. Например започнахме да правиме често секс давам и да ми лапа и така спря да се срамува

39.   Вагините в различни дни от месеца имат различен вкус. Вариращ от кисел до леко сладникав. В природата им е да са кисели и това е здравословната среда в една вагина. Естествено това са леки вкусове, не си представяйте оцет или мед. Това се променя според цикъла, преди след, по време на овулация. Аромат почти не се долавя от здрава вагина. Обикновено миризмата и неприятния вкус са знам за инфекции.
Иначе не бива да се срамувате да лижете и да ви лижат. Това е изключително интимно и възбуждащо, предразполага идеално вагината преди половия акт. Важно е да знаете че вагиналните сокове са прозрачни. Наличието на цвят говори за някакъв вид инфекция. Най-често бяло течение, тоест соковете наподобяват вида на спермата. Често това води до зачервяване на пениса след секс, въпреки че партньорката е била достатъчно мокра.
Не пропускайте да оближете и ануса, той е много чувствителен и това носи голямо удоволствие и на двата пола. Изобщо няма вкус и мирис, просто изключително нежна кожа. Колкото по-добра хигиена имате и колкото по-малко предразсъдъци, толкова повече удоволствие ще получите не само в секса, но и в живота.