Споделена история от Секс и интимност

Харесвам и момичета
Здравейте!
Аз съм момиче на 23 и искам да ви споделя нещо, за което не съм сигурна, че е проблем, но определено бих изслушала различни мнения.

Имам приятел, когото много обичам и уважавам. Ще вдигаме сватба в края на лятото. И двамата сме отговорни и сериозни хора със сериозни занимания.
Общо взето съм щастлива с това, което имам, но има нещо, което не ми дава покой. Доста често се заглеждам по момичета и изпитвам нужда да опитам женски ласки. Не ме разбирайте погрешно, не съм лесбийка, харесвам истински мъже с брада, дълга коса и дори окосмение по гърдите (възбуждащо ми действат и татуировки, пиърсинги, кожени дрехи, твърда музика и разни други неща) :> Приятелят ми знае за влечението ми към жени и ме подкрепя, без дори да настоява да участва (както биха направили голям процент от мъжете). Проявява невероятно разбиране. За съжаление обаче, аз не знам къде да се запозная с момиче, което да споделя това което чувствам. Той ме съветва да потърся момиче в сайт за запознанства, но аз съм против това, защото не искам познанството ни да е основано само на сексуални отношения. Общо взето искам да намеря момиче, с което да имаме сходни интереси. Много бих се зарадвала ако и тя си има приятел и си станем семейни приятели ( ако разбира се момчетата нямат против с нея от време на време да си отпускаме по женски на по чашка и с хубава музика). Имаме много приятели двойки, но ме е страх да споделя на някое момиче, за да не разваля всичко. Вече имам чувството, че искам нещо невъзможно. Искам да намеря момиче, с което да ходим на плаж, да пием, да си слушаме метал заедно, да излизаме по разходки.. просто приятел. Не знам как да постъпя, защото ми е глупаво да свалям момичета, поради простата причина, че не искам еднократен секс, а нормални приятелски отношения с момиче със същите наклонности. Толкова ли е невъзможно? :(

Коментари

1.   Заглавието ти е "харесвам и момичета", заглеждаш се по момичета и искаш да си с момиче, но си хетеро... я пак? На всичкото отгоре искаш да имаш връзка с момиче, докато си с приятеля си и той няма нищо п/в.... Хубаво, поне не иска да се бърка, но в крайна сметка е ок и то дори и за връзка. Ако после решиш да го зарежеш заради момичето, да не се оплаква, че съм виждала такива, но тяхното поне беше само секс. :Д

2.   Много добре те разбирам. Имам същия проблем. Не съм била с момиче до сега, но страшно много съм влюбена в една жена, тя е известна личност и е лесбийка. Правила съм секс само с мъже, влюбвала съм се само в мъже, но това е нещо различно. Усеща се някаква голяма нежност, чувството е по- различно... В момента нямам връзка. Не си падам обаче по тройките. Аз също търся приятелство с момиче, което изпитва подобни усещания. Ако желаеш можем да се запознаем, ще ми бъде приятно!
Таня

3.   Благодаря ти за разбирането, Таня :> От къде си?
Авторката

4.   От София. А ти?

5.   Как може да се видим?

6.   Ами малко си далечко, аз съм от Варна. По принцип ще съм много щастлива дори само да си пиша с някого, който споделя същите интереси... ей така, сродна душица. Но като гледам тук е забранено да се публикуват всякакви контакти.

7.   Не мисля, че е забранено, ако ми напишеш някакви координати ще се публикуват. И аз ще се радвам да си пишем. Ако искаш ми напиши името си във Фейсбук и аз ще ти изпратя покана за приятелство. Не се притеснявай от натрапници, защото само от теб зависи с кого общуваш и с кого искаш да споделяш.
Между другото, как е във Варна, море, плаж...
Поздрави от мен - Таня.

8.   Хмммм за съжаление нямам фейсбук.
http://vampirefreaks.com/myniche - ето ти едно мое профилче, може да се регистрираш и да си пишем, по-скоро да си разменим скайп :> Иначе във Варна времето е страхотно, почти става за плаж. Позрави и от мен - Рени.

9.   Ами много хубаво, желая ви успех и да се срешните и хубаво да си прекарате.

10.   момичета, много сте найвни - вие имате сексуално влечение към жени, ама искате и връзка да имате - ама и тя да си има и приятел и вие.... що за манджа с грозде е това - къде ще намерите такава жена? и по-скоро - такава двойка.
Да, за секс ще намерите, но за повече от това и желателно ли е изобщо?
не ви ли стига приятелят + секс може би с двойка или жена?
Знам ли, странно.

11.   Рени, просто не мога да те открия в този сайт. Пиши ми на megan00@abv.bg - Таня.
Пиши ми още днес! Поздрави!

12.   Рени, пак съм аз- Таня. Който търси- намира... Аз не мога да те открия, в този сайт има много регистрирани. Вече ти писах имейла си, а както виждам модераторите са пуснали всичко, няма пречка за нашето приятелство. Давам ти координати, за да се запознаем, да споделяме нещата, които ни вълнуват. Никой не е казал, че веднага ще правим нещо. Аз не виждам нищо лошо в това двама млади хора да се срещнат макар и в пространството.
Иска ми се да не четеш нищо, писано от други хора. Не знам защо веднага някой се намесва... Всеки има право на личен живот, на предпочитания и интереси. Можеш да си имаш гадже и пак да общуваш с човек със сродна душа, с който да ти е приятно да разговаряш за фантазиите си, за чувствата си, за всичко. Това там за тройки, четворки и не знам си какво са глупости. Ние искаме да се запознаем- и това е страхотно Пиши ми!
Таня

13.   No. 10, първо не виждам кое от всичко намираш за наивно. Аз не мисля, че моят мъж е единственият, който няма против момичето му да опита с друга жена. В крайна сметка сме големи и разумни хора (или поне някой от нас). Второ, нищо не съм казвала за секс с двойка, не ми приписвай думи, за да се направиш на интересен. Очаквах коментари като твоите и продължавам да очаквам, защото това хората сме много гадно племе.. никак не обичаме някой да е различен или да търси нещо ново. Много ми е интересно като си против тези неща, защо въобще си кликнал точно на това заглавие :)
Най-много се дразня на хора като теб, които като чуят нещо първо трябва да го оплюят и да започнат да обясняват как нямало да стане. Закостенели мозъци...

14.   Здравейте, момичета, пожелавам ви да откриете това което търсите и да бъдете щастливи. Аз съм в горе-долу същото положение като вас и ви разбирам напълно. С тази разлика, че аз понякога се влюбвам силно в обекта на моите желания, а тя се интересува само от мъже и нямам никакъв шанс. По този начин съм губила и приятелства и от това боли още повече. Чувствам се като престъпник, които трябва да доказва, че не е опасен, защото бягат от мен като от прокажена хора, с които се познаваме от години. Не съм се отказала от мъжете просто жените сме друго нещо. Трябва да си широко скроен, за да го разбереш. Моят мъж е точно такъв. Предпочитам да си разнообразявам живота с жени, защото те са съвсем различна тръпка. Бих била щастлива ако можем да си поговорим още с вас на тази тема и да обменим опит.

15.   Номер 14, здравей :> радвам се, че не само аз се чувствам така и че има такива мили хора като теб. И аз ще се радвам да поговорим и обсъждаме.

16.   защто да не може да си има такава приятелка не ми прелича много на манджа с грозде. Аз сам точно в същото положение според мен е вазможно

17.   Здрсти.. Възраста няма да е споменавам :) но съм по малка от теб.. ии аз се заглеждам по други момичета .. някой ме привличат но не си представям вече други неща.. случвало ми се е да се целуваме с приятелката ми а в същото време да си имам гадже което е момче.. и аз незнам но това няма нищо лошо.. мен лично ми харесва.. важното е че не сме лесбийки :) Харесва ми близостта момичетата :) понякога е възбуждашто :) не ме съдете и не си мислете че сам лесбийка, защото много от вас точно това ще направят :) нали се пак всеки човек е различен с нещо !!!!

18.   Само не успях да разбера какво толкова страшно има в това да си лесбийка, бисексуална или каквото и да е различно от хетеросексуална.. в крайна сметка нито ще сте първите нито последните които са такива и още повече приемете това което сте и ще откриете много хора които са като вас по-лесно.

19.   Изпитвам непреодолимо желание да правя секс с жена. Мисля, че и двете ще се чувстваме добре. Само мисълта за това ме кара да полудявам от желание. Ако дама търси сериозна, но неангажираща връзка за секс да ми пише тук, моля!

21.   И аз много искам секс с жена. Досега не съм правила, но мисля, че ще бъде много приятно!!

22.   ^ 19, дай някакви контакти?? ;)

24.   Аз също съм навита :P

25.   22, какво по-точно да ти дам и каде? :)) Искам всичко да е дискретно, иначе нямам нищо против!

26.   Здравейте относно номер 17 ако искаш ме добави в скайп.. *** и аз ужасно много харесвам момичета които иска да си пишем да ми пише в скайпа! поздрави Ива..

Модератор: Не публикуваме скайпове и като цяло контактни данни. Може да си пишете и тук :)

29.   И аз съм заинтересована, на 20 бисексуална съм, но има малък проблем живея в чужбина.. xD btw никога не съм била с жена. LOl