Споделена история от Секс и интимност

Девствена-толкова ли е ненормално?
Здравейте! Аз съм жена на 22 години. Мисля да приключа сегашната си връзка с приятеля си. Поради някои причини до момента не сме правили секс и съм девствена. Когато си помисля за нова връзка в бъдеще честно казано си мисля, че надали ще си намеря приятел поради тази причина. В днешно време това е по-скоро недостатък и за мен е и ще бъде комплекс. Смятате ли, че са останали все още млади мъже, за които това не би било "недостатък"?

Коментари

51-77 от 77

51.   Номер 47, какво не ти хареса в коментара на номер 39 че я обвиняваш в жлъч. Аз пък я виждам като една много интелигентна и искрена жена. Нищо не крие, признава си грешките които е допуснала, но е извлякла голяма поука. Прочети коментара й още един път, но се опитай да вникнеш в съдържанието му. Това, че като жена казва една истина за жените и най-вече за прословутата девствена ципа, това ли те дразни. Май ти сипеш злъч по нея. Аз бих желал да има повече такива коментаторки като нея.
Номер 39, аз съм мъж и съм възхитен от коментара ти. Продължавай все така и за напред в коментарите си.
Искам да отговоря на два коментара, Н. 20 и Н. 33 защото ги виждат като много неопитни с жените. Н. 20 казва, че авторката била дар, а Н. 33, че авторката била диамант. Явно, че и двамата си нямат никаква представа за жените. И на двамата искам да кажа, че в днешно време няма жена която да е правила секс само с един мъж и така да си остане до края на живота си. Дори и да се ожените за девствена жена тя рано или късно от любопитство ще опита с друг мъж. Ами ако не си допаднете сексуално, причините могат да бъдат най-различни, как ще продължавате в бъдеще!? Ако причините за нейната сексуална незадоволеност е във вас, тогава какво ще правите. Понеже сте наивници по отношение на жените те могат да ви изневерят и да ви родят дете от чужд мъж и вие ще се радвате, че най-после сте станали "баща". Знам няколко такива случаи.
Ще ви дам и един пример с брат ми. Преди много години той работеше в Съветския съюз в Сибир. Беше млад и там си намери младо девствено момиче и се ожени за него. Докара я в България и вече им се родиха две деца, но след няколко години я пусна да отиде сама в Русия за да види семейството си. Върна се след един месец и живота им продължи както преди. Но след полови-една година брат ми получи генитален херпес. Ха сега де. Питах го за този месец от нейното отсъствие ти бил ли си с друга жена. Кълне се в децата си, че даже не е мислил за друга, още по-малко пък да прави секс. Той беше изцяло зает като строителен контрактор. Да, жена му беше девствена и той много се гордееше с нея, а виж какво му донесе.
Сега ще ви дам пример със самия мен. На 24, 25 години се влюбих в едно 18 годишно девствено момиче. Бяхме много щастливи и двамата. Тя работеше в една сладкарска компания и решила да сподели радостта си с нейните колежки, предполагам по-възрастни от нея. След 1 година и нещо след щастливата ни връзка тя безпричинно предизвика скарване и две седмици не се видяхме. След като се видяхме отново тя имаше много гузно изражение на лицето си. Попитах я какво има и тя ми призна, че ми е изневерила. Простих й защото много я обичах и продължихме. Но след 2, 3 месеца пак предизвика скараване и пак изчезна за около 2 седмици. Като се появи отново пак имаше гузно изражение и пак ми призна, че ми е изневерила. Пак й простих, но чувствата ми вече бяха много намаляли. След няколко месеца пак ми изневери с доста възрастен мъж. Този път вече й казах, че между нас всичко е свършило. Във връзка с това искам да ви кажа, че лелките от нейната компания са я посъветвали да не се жени за първия мъж, а да опита и с други мъже за да знае каква е сексуалната разликата между различни мъже. Та вие младежи си помислете за девствените стари моми. Една такава като моята бивша ще бъде ДАР за номер 20, а такава като съпругата на моя брат ще бъде ДИАМАНТ за номер 33. Мъже не бъдете глупави, какво означава една девствена ципа! Как може в днешно време да държите на това. Пак прочетете коментар НОМЕР 39. Съгласен съм с Дядо Торбалан и Дамата от Н. 39. Госпожо, още един път изказвам благодарност за вашия коментар. Бъди щастлива.

52.   Още един глас за номер 39.
Номер 44 е една самозаблудена овца. "Специалист" от вида "девствен сексолог".
Броавно, No 39. Бих искал да имам жена и изобщо партньор в живота като тебе!
Защото отлагането на решаването на проблемите, или замитането им под килимчето, никога не води доуспешното им решаване! Води до това, че те се натрупват и наслагват, докато в един момент станат невъзможни за решаване.

48, загубата на девствеността е необходимо, но не и достатъчно условие да натрупаш някакъв опит в секса и в отношенията си с другия пол. Ако си кофти ковра, ако щеш и 10 ципи да си скъсаш, все тая.

53.   52, "загубата на девствеността е необходимо, но не и достатъчно условие да натрупаш някакъв опит…". Не знаех, че 2 2 прави 4. За протокола, не съм толкова тъпа.
И багодаря за определението "кофти ковра". Точно защото не съм "кофти ковра", исках първият ми път да бъде с човек, с кого изпитваме взаимни чувства. И забележи, не принцът на бял кон, не до сватбата, не с богат Брат Пит, висок 1. 90, а с нормално момче. А, да, и не съм в секта. Обаче, как да стане това натрупване на опит, след като вие много "зрелите" ни обявявате за ненормални, просто защото до момента не сме правили секс. От небето ли да падне този опит? От дърветата ли да го набера? Нали трябва по- опитен от мен да ми покаже тези неща? И тук идва моментът, в който вие "зрелите" си противоречите в зрелостта си или по- скоро липсата на такава.

Би ли ми обяснил какво разбираш ти под определението "кофти ковра"? Също, много зряло изказване и много зряла постъпка да ме наречеш така. Иначе, благодаря и пак заповядай. То ако не си ненормална, ще си кофти лека жена, пък било и девствена такава.

Black Sabbath

54.   Абсолютно съм съгласна с Black Sabbath. Аз съм на почти 20 и също съм девствена. Даже никога не съм имала приятел. Айде сега ме наречете ненормална, смотана и какво ли още не. Така се е случило при мен, че досега нито едно момче да не ме е харесало на външен вид, за да поиска да е с мен и да ме опознае повече. То вие мъжете нямате угодия. Първо искате да е девствена, после пък ако е девствена над 20 ама защо тъй, защо иначе, пропуснала била сумати неща, неопитна била и т. н.
А ако добавя и факта, че отдолу не изглеждам като порно актрисите, а имам по-големи срамни устни от обичайното и че всеки мъж ще се отврати от мен (както споделят тук), май ще си остана девствена завинаги...

Авторке, направи го когато и с когото се чувстваш готова. Никой няма право да решава вместо теб и да те съди.

55.   Авторке, голяма лъжкиня си. Много пъти си казвала, че пишеш за пръв път в този сайт, но това не е вярно. Много истории си писала тук представяйки се на различна възраст и всички са измислени и всички са с обвинения към мъжете. Аз не помня досега ти да си казала нещо хубаво за мъжете. Винаги втората част на историите ти са обвинения и обиди към мъжете. Ти си една мъжемразка. Нито си на 22, на 18 или каквато и да е друга възраст. Ти си на 62 години. Недей да казваш, че никой няма как да знае подробности за теб. Аз те зная виртуално от другия сайт където ти правеше същото, каквото правиш сега тук, да хвърляш кал по мъжете. Да ти кажа ли псевдонима ти от другия сайт. Впрочем аз съм го казвал, твоя псевдоним беше Sasha в сайта Rozali. И как като те разкриха коя си ти се "разплака" в тяхния форума, че си разкрита. Затова като дойде в този сайт ти каза, че тук много те устройва, защото сайта е анонимен и си мислиш, че никой няма да разбере коя си. Лошото при теб е, че ти си зла и си озлобена към мъжете за това във всичките ти истории ти плюеш по мъжете. За Бога престани с твоите глупости.
След като си 4 години с този мъж с фимоза, защо не се раздели с него преди две-три години ами чакаш до сега. Обвиняваш го и за липсата на подходящо образование според твоите изисквания. Тези неща се оправят още първата една-две години, а ти стоиш с него 4 години. Всичко това са лъжи, ти просто искаш да чуеш мнението на коментаторите за твоята прословита девственост, видители аз съм на 22 и още девствена с голям морал. А в други теми си писала, че искаш груб секс, как са те били, как пастрока ти искал да те чука, а сега говориш в една нова история как братовчед на баща ти, който живее в чужбина и като си идва и в България и той искал да те чука. Абе всичките ти истории са измислени, лигави истории на 62 годишна жена. Да се занимаваш да пишеш такива истории това е психическо заболяване. Бабо иди на психиатър, иаш нужда от лечение.

56.   Нямало е презервативи тогава, нямало е ДНК тестове. Никой мъж не иска да се ожени за бременна жена, когато тя не е бременна от него. Никой мъж не иска да отглежда чужди деца. Тогава това е бил единственият начин, за да си сигурен, че децата ти ще са от теб.

Така ли!?? Има и то много прост начин, не се жениш за жена, която не познаваш поне от 6 месеца! Ако е бременна, ще проличи дотогава!

57.   " в днешно време няма жена която да е правила секс само с един мъж и така да си остане до края на живота си. "
51, ИМА!!
1. Майка ми!
2. Аз ( жива съм още, но се познавам! )!
Сега вече ЗНАМ защо ме мразиш и място не си намираш като чуеш за мен!

58.   #51 Не се пише жлъч, а злъч!
#51 и #52, както и миналите коментари "защитаващи една и съща теза" са от един и същи човек, в часност #38. :)))
Сподели е анонимен, и като такъв сайт, може да се пишат коментари от един и същи IP адрес.
Като тръгнат срещу вас, вие използвате арсенала на сайта, а именно да се самозащитавате от "различни" коментари, като излиза че имате 4, 5 фена, които ви "боготворят". :)
Колкото до Black Sabbath, тя е бунтарско момиче, но пък не е в стила на такъв човек да изписва хиляди редове, само и само да "обори" другиго.
В сайта всеки е прав за себе си, но да се влиза в безсмислени спорове няма смисъл.
Който много се засяга е като Black Sabbath, само пише и пише, вместо да си прави кефа, и да не й пука, тя е като пенсионер, който винаги трябва да бъде прав.

59.   58, да, бе, голям кеф е някой да те изкарва ненормален, просто защото не си правил секс на и малко над 20, на всичкото отгоре да ти дава измислени причини (нереални критерии за партньор, религиозни причини, участие в секта), които нямат нищо общо с твоят случай и да ти обяснява, че никой нормален мъж няма да те приеме, заради прословутата девственост. Сякаш недевствените правите по- голяма драма за нея, отколкото девствените. И не, че няма девствени хора, поради гореизброените причини, даже лично познавам такива, но нещата са по- скоро индивидуални. Представи си, че изтървеш качествен партньор, заради едната неопитност.
Пиша толкова редове, защото отделих толкова години в чакане на някой, с когото да се случат взаимни чувства, а излиза, че е било напразно. И ако трябва да бъда честна, не са само годините, а и многото сълзи и страдания, заради самотата, несподелените любови и пр., а накрая се оказва, че просто е нямало смисъл. Идеята да си легна с човек, към когото нямам чувства и не сме прекарали някакво време заедно, не ме привлича. Нищо пенсионерско няма в думите ми, тъкмо обратното.

54, имаше една тема за вида на женските полови органи и в нея много мъже казват, че харесват точно такива жени като теб. Може се пробваш да я намериш. Не е нужно да си порно актриса, за да те хареса мъж. Повечето мъже не са толкова претенциозни по отношение на женската външност. Просто трябва да откриеш мъжът, който ще те хареса такава, каквато си. Поддържай хигиена, спортувай и се обличай добре.

Black Sabbath

60.   От Авторката
В отговор на мнението обвинение на Номер 55.
Здравейте! Знам, че няма да има много полза от това, което ще напиша, тъй като сте набрали доста злоба към въпросната жена, но все пак реших да ви отговоря. От доста време знам за този сайт и съм влизала само да чета истории, но тази тема е първата написана от мен. На 22 години съм и всичко написано е истина. Относно връзката ми- знам, че изглежда едва ли не невероятно, че съм била в тази ситуация 4 години с наличните проблеми. От 3 години съм в София като студентка и уча по една от най-тежките специалности. Приятелят ми ми беше голяма подкрепа в този нелек за мен период. Също така почти 100% от времето ми е заето от учене и дейности, свързани с университета и бях оставила личния си живот и връзката си на заден план- в такъв смисъл, че реших да си зародя главата в пясъка за тези проблеми поради това, че имах нужда от него и се надявах, че нещата ще се оправят. Не казвам, че това е било правилно решение, но така се случи.
ПРОЧЕТЕТЕ отново коментарите ми по темата и искам да ви попитам дали намерихте в който и да е коментар някаква омраза към мъжкия пол??? Моето лично мнение е, че всеки човек е различен, както и мъжете и всеки един за себе си има различно отношение към девствеността. Била съм свидетел на едно гадже на моя приятелка, което като разбра, че е девствена буквално се отврати и я принуди тя да се "отвори" сама. А да поясня той също беше девствен.. Ето към такива индивиди мога да проявя до някаква степен омраза. Но това са техни лични отношения и един конкретен случай. Хора различни, мъже различни. Това в никакъв случай не ми дава прави да мразя всички мъже. Както и ако в бъдеще някой мъж ми откаже връзка поради това, че съм девствена, не мисля че бих намразила като цяло мъжкия пол.
Като цяло идеята на темата беше да видя различни гледни точки по темата и единствено някаква омраза (по-скоро негодувание) бих изразила към хората, които правят простата връзка - девствена -> участва в секта с нереални очаквания, считаща се за нещо повече от другите (както беше казано - "диамант" и др. ). Благодаря на хората, нарекли ме по този начин, но аз лично никога не съм се смятала за нещо повече, поради факта, че съм девствена. Аз съм напълно обикновена жена и вярвам, че има и други жена като мен, които просто поради стечение на обстоятелствата са в моята ситуация.
Всичко добро!

61.   Номер 58, ама и ти си много грамотен та си тръгнал да ми поправяш граматиката. Аз не претендирам да съм голям граматик, но и ти не си по-добър от мен в това отношение. В българския тълковен речник на третото издание на GABEROFF пише:
Жлъч= силна ненавист, омраза, злоба. Хайде сега, провери го и ти и ако имаш малко скромност извини ми се. Друг път не бързай да поправяш другите, когато и ти не си сигурен в нещо. Чакам.

62.   Е, как ще се измислени причини религията и сектите. Познавам две момичета от петдесятниците, които са ми споделяли, че сексът преди сватбата им е забранен. Вече са на по 26...
Аз също като прочетох темата предположих, че пише някое религиозно момиче, но след като проследих коментарите разбрах за какво иде реч.
Не че причината е от кой знае какво значение...

Понякога така се стича животът. Не е "недостатък", но явно с годините започва да тежи по някакъв начин, което го доказва и самата тема. Въпрос на време е да се срещне подходящ човек.. И не вярвам, че има мъж, за който девствеността да е толкова голям проблем.

Нека да не съдим другите и да определяме кое е по-правилно и кое не. Аз лично не мога да си представя да бях останала цял живот с първия ми и само с него да съм правила секс. Но евала, че има такива жени.

63.   62, по отношение на мен и на авторката религията е измислена причина, защото не е фактор за нас. Вярвам в Бог, но не бих чакала до сватбата, защото в следствие с въпросният може да се окажем сексуално несъвместими, а това рано или късно ще доведе до раздяла и/или изневяра. Щом нещата не вървят в интимните взаимоотношения, започват да не вървят и в други аспекти. От там следва и развод, което означава провален брак, вместо на въпросната връзка да се сложи един елементарен край и всеки по живо и по здраво, точно защото е брак, а не просто връзка. В брачен съюз не се встъпва с кой да е, а ако са намесени и деца, става голяма драма.
Както казах, за себе си чаках да случат взаимни чувства, но е било напразно и щом никой мъж няма да ме погледне, заради скапаната девственост, явно единственият ми изход е да стана болна кариеристка с бъдеща ферма за котки. След близо две седмици правя 20, така че да ми е честито!
Иначе, всеки да чака докогато си иска. Аз поне не съдя никого.

Впрочем, 52 още не ми е обяснил защо ме нарече на "кофти ковра". Явно да чакаш за сериозна връзка те прави к.. ва в днешно време. За едни съм лека, за други съм сатанистка, за трети съм изрод… абе, филмът е голям.

Black Sabbath

64.   Авторке и Black Sabbath,

Моят съвет - избягвайте да искате съвет или одобрение в подобни сайтове - рядко ще попаднете на съчувствие, а хорската злоба може да ви докара още комплекси.

Аз лично бях девствена до 26 и това никога не ме е притеснявало. Бях решила да чакам човека, който да ме обича и не съжалявам.

Намерих си страхотен партньор и сексът още първия път беше чудесен.

Девствеността не означава абсолютно нищо - просто парченце кожа - ако ти създава комлекси можеш да се оттървеш от нея за 2 минути в кабинета на всеки гинеколог.

Няма смисъл да търсите одобрение от непознати хора - не би трябвало да има никакво значение за вас.

Харесвайте се и знайте, че ако един мъж ви обича истински изобщо няма да го интересува дали сте девствени или не, а ще е благодарен за всяка споделена взаимност.

Подкрепям ви виртуално!

65.   Не е ненормално да си девствена, ненормално е 25 годишни момичета да имат по 20-30 бройки...
Ти си съкровище, момиче, бъди жива и здрава, сигурен съм, че ще намериш момчето, което ще оцени това, че си читаво момиче и ще създадете хубаво семейство!

66.   Блек Сабат, имаш два проблема със секса.

1. Наистина чакаш принца на бял кон. Без да е Брат Пит и да 1, 90, ти си сложила параметри за митичния първи. Двамата да имате чувства един към друг. Отърви се от презумпцията, ме сексът и любовта са дъждествени и неразделни. Чудесно е, когато е така, но и без чувства сексът може да прекрасно физическо изживяване.

2. Упиваш се и се кефиш на депресията си. Лято е, облечи лека рокличка, покажи си кълките на слънцето, позволи си да се радваш на живота, пусни си живителна музика. Има толкова много тонизиращи рок и метъл парчета.

Дядо Торбалан

67.   66 хубаво е да имаш мнение, но може би е нейна работа какво да прави.

68.   Живей за себе си а не за другите.
Девица е нещо много хубаво и приятно за определена група мъже.

Няма за какво да се срамуваш или депресираш, трябва да си горда че не си поредната дупка за мъжете.
Едно време това се ценеше много в една жена да е 'чесна'сега времената са смахнти и збъркани.
Това което ти можеш да предложиш тези с 'голямия опит' не могат.

Замисли се на друго при циганите арабите и турците как е:
Цената на Девствената булка която се купува винаги е най-скъпа - не случайно.

Едно е да си купиш чисто нова кола и ти да и сваляш наелоните, друго е да вземеш някоя 50 употреба разтракана, износена, кола която все и има по нещо - пълна с изненади.
Така е и при хората, дано ме разбереш.

Не се подценявай, някой ден ще направиш точния мъж най-щастливия човек на планета имено с това, че си чиста недокосна девица.

Съвет мога да ти дам да не влизаш в приказките за принцове и принцеси както и за рицари които спасяват принцесата.
Идеални хора няма, намираш някой който да те обича и оценява, човек с който да се разбираш и нещата ще се получат.

Няма срокове и дати за 'кой кога'когато се почувстваш готова тогава го правиш.
Р.

69.   66, не, не искам да правя секс без чувства и да се чувствам като долно курве. Дай всички да се чукаме, ей, така. Ами, не, благодаря. Плюс това, съм се отказала от връзки и простотии и ми е все тая. Не знам колко още пъти ще трябва да го напиша. Мразя роклички, токченца, полички и подобни. Не са моите дрехи и не мога да ги понасям. Само ми затвърждаваш мнението, че мъжете гледат единствено външният вид в жените.

Black Sabbath

70.   Дядо Торбалан,

За много жени любовта и секса са свързани, особено за жени/момичета с по-малко опит.

Аз не разбирам защо трябва да се оттърве от прецумцията си, за да прави нещо, което не и е приятно?

Иначе съм съгласна за депресията - абсолютно излишна при толкова млад човек.

71.   Пак съм си изляла негативните емоции не на място, за което моля да ме извините, най вече Дядо Торбалан. Даже се очудих на думите си. Както и да е, сега съм напълно спокойна и не искам да обсъждам темата повече. Скоро ми предстои изпит, за който трябва да преговарям, а имам съвсем други планове за настоящето, така че връзките наистина не са ми приоритет. Не обичам рокли, просто това не е моята дреха, а местата, по които ходя и километрите, които изминавам, когато изляза навън, не позволяват да ходя облечена така.
Иначе, какво е редно и какво не, често е субективно. Дали е правилно да си девствен преди или след някаква възраст и с кого трябва да изгубиш девствеността си е въпрос на гледна точка и усет, така че няма смисъл да се спори.

Black Sabbath

72.   Блек Сабат, не си ме обидила и няма нужда от извиневия. Обяснимо, темата е емоционална.
Ето, че уточняваш нещо важно, готвиш се за изпит. В никакъв случай не откланяй вниманието си. Особено със секс. Сексът е един от най-мощните методи за освобождаване на стреса. А точно в момента на теб най-малко ти трябва да разпускаш.

Рокличка те посъветвах да облечеш, не за да радваш мъжките очи, а за да се почувстваш по определен начин.

Успех на изпита!

Дядо Торбалан

73.   Дядо Торбалане, благодаря. Бях длъжна да се извиня, защото тонът ми беше груб, без да има основания и се опитвам да се владея. Иначе, изпитът ми беше днес сутринта и сега чакам резултатите.
Обличала съм рокли. Чувствам се добре в тях за малко, после ми е странно.

Black Sabbath

74.   Блак Сабат, все едно си мен. Само дето, аз се обличам с каквото ми попадне под ръка.
От години 4 съм в черната дупка на несподелената любов, в човек който харесва всички, но мен отбягва. Рязбира се, не съм правила секс. На 23. Не го смятах за голям проблем до момента на прочитането на някои коментари.
Получавала съм секс предложения, от хора които не харесвам. Тук е моят въпроса към момчетата/мъжете:
Вие бихте ли правили секс с момичета, които не харесвате на външен вид???
Може би звучи повърхностен този въпрос и преди да ми се скарате искам да кажа още нещо.
Не мога да се отпусна като харесвам някого, ставам многоо срамежлива, което е точно обратното на моя ежедневен характер. Спирам да говоря и не мога да се засмея дори, имам и сърцебиене. Ужас, все едно имам 2 мозъчни клетки-за дишане и взиране. Това е и основната причина да се забавлявам с хора, които не харесвам. Чувствам се спокойна, приповдигната, даже имам лошия навик да приказвам много.

Много добре виждам от къде идва проблема ми, но не знам честно как да се излекувам. Съвети? !

Колкото до момчето, то беше единственото на което съм казвала, че го харесвам. Неговия отговор беше, хубава си, но аз харесвам по-пухкави момичета. Иронията на съдбата беше, че една от следващите му приятелка беше 10пъти по-кльощава. Сменил си е вкуса или просто е искал да ме разкара "деликатно"(създаде ми страшни комплекси)? !

Извимявам се, че така под темата на авторката се намъквам, без да мога да и помогна с нещо градивно, а само задавам въпроси!!!!
Просто още една изгубена мома в досадните човешки чувства, под прокобата на ципата.

75.   Аз съм на 19 години, момиче, и също мисля, че на 22 да си девствена е голям недостатък, да не говорим колко хубави моменти си изпуснала. И не, не съм някоя малка курветина, досега съм спала само с двама. Вярно е, че за всичко си има време, но ти малко вече почваш да го изпускаш.

76.   74, вече от средата на 12- ти клас не ходя с дрехи на групи (ако това имаш предвид под "обличам каквото хвана под ръка"), не заради друго, а защото ми омръзна от широките такива, а женствени метълски дрехи се намират трудно, особено в България. Пиша ти точно преди да изляза по ангажименти и съм с бяла тениска на цветя, бялосини дънки, но дълги, които не са най- удачните за 27- 28 C, но ще ходя на кола маска тези дни, също съм и с черни маратонки. Единственото метълско в мен е мешката и я нося, защото от чантите започва да ме болят раменете и защото е почти невъзможно да се открадне от нея.
Както и да е. Момчето вероятно не те е харесало, а дали е използвало думите "харесвам по- пухкава момичета", за да те отблъсне деликатно, не може да сме много сигурни. Понякога хората харесват един типаж, но накрая се обвързват сериозно с неговата противоположност. Но знай, че има голяма вероятност доста момчета да те харесват, а да не знаят как да ти го покажат или да се страхуват да не ги отрежеш.

Black Sabbath

77.   Номер 74, има една шегичка, фактът, че съществуват грозни проститутки, говори достатъчно за мъжката природа. Ако попиташ 100 жени, какъв мъж предпочитат, ще се оформят 4-5 стереотипа. Ако попиташ 100 мъже, какви жени харесват, ще получиш 100 различни отговора. Мъжете в повечето случаи ще се навием да праснем нещо, па макар и да не е точно наш тип. Както е казал А. Дюма, през нощта всички котки са сиви.
Жените търсят мъж с добър генетичен материал, за това са по-придирчиви. Те могат да извършат действието размножаване веднъж годишно и това предполага повече селекция. Мъжът се стреми да пръсне семето по възможно най-много ниви. За това генетично не е нужно да подбира. Ако една жена може да роди 1 дете за 1 година, един мъж може да зачене стотици деца през това време.

Такива да инстинктите, останалото е маската на цивилизацията и социума.

Дядо Торбалан

51-77 от 77