Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми гледа твърде много порно
Здравейте,

Искам просто да споделя с някого, защото се чувствам обидена. И така, ситуацията е следната - аз съм на 26, мъжа ми на 40. Имаме син на 3 години. Имах тежка бременност и сексът ни беше забранен почти през цялото време. След раждането, когато получих зелена светлина от гинеколога си, имахме няколко прекрасни месеца в сексуално отношение. После, обаче, започнахме да правим секс само когато сме без детето. Което се случва почти всеки уикенд. Но през другото време ние не правим секс, ако аз не поема инициатива, а аз го правя рядко последно време, защото просто се чувствам нежелана. Онзи ден малкия с едно движение на мишката отвори порното на компютъра на мъжа ми. Стана ми супер гадно, че той предпочита да гледа порно през това да прави секс с мен. Наясно съм, че възбудата от порното е различна, че сме си омръзнали малко или много за 8 години, но все пак... А на мен ми се прави секс всеки ден. Ако не ме лишаваше от секс -нека си гледа порно, не ми пречи. Просто ми е тъпо, че го предпочита пред мен мен, а аз изглеждам добре, мамка му. Ходя всеки ден по час на фитнес, не съм се запуснала.
Не съм говорила с него, защото не реагирах веднага, а просто затворих папката. Сега ако му кажа нещо ще каже : що си ми ровила в компютъра.
Тъжно ми е...

Коментари

3.   Съвета ми е вместо да се оплакваш и да ти е тъпо да направиш нещо което да го привлече да иска да прави секс с теб.

5.   Това, дето "случайно" си видяла историята на браузъра му, го разправяй на страта ми шапка. Но щом си ровила в лично му пространство, поне извлечи някаква полза.
Мъжете над 40 не сме, като връстниците ти. Имаме нужда от нещо повече, от това жената да си разтвори краката. Разгледай какво порно е гледал и виж любимия му жанр. Ако е тийн, облечи се, като мажоретка и му дай да те прелъсти. Ако е БДСМ, виж от коя страна иска да е и действай. Ако е cuckold, го дразни с подмятания за други мъже. Ако е косплей, купи си костюми на Червената Шапчица.
Искаш секс, а не знаеш, как да си поискаш. И още нещо, след 40 сексът не е всеки ден.

Дядо Торбалан

6.   Огромна разлика в годините бе! Замислила ли си, си за миг че вече трудно го вдига а? Ти си на 26 а той на 40! Нормално е да не сте съвместими! Вместо да се чувстваш гадно му влез в положение може да има проблеми с ерекцията човека? Да си мислила винаги съм била против връзки с голяма разлика в годините..

Ж, 21

7.   Имам идея! Доста е смела, но със сигурност ще има ефект! Направи същото. Пусни си и ти порно и започни да се подгряваш сама, но го направи в момент във който си сигурна, че ще те хване. Първо ще остане много изненадан! Или супер много ще се запали от това, че още има какво да научи за теб в спалнята, или ще се понатъжи и ще му стане ясно на теб какво ти е. И в двата случая печелиш! И ще правите секс. В крайна сметка имате дете вече, какво има да се срамуваш.

8.   Била си на 18 когато си спара итръгнала с мъж на 32? За къде бързаше, току що станара пълнолетна? Сега си сърбай, каквото си надробила. Неговото си е било педофилско. И аз съм над 30 и правя фитнес 5 пъти в седмицата , красив съм и живея доста здравословно. Заглеждат ме момичета под 20, но се правя на луд, защото е грозно и извратено да тръгна с дете на което приятелите и също са деца, а родителите и малко по-големи от мен. Все едно са свършили големите хора, та търсят неотраканите от живота деца.

9.   До дядо торбалан : Няма за какво да лъжа тук точно, където всичко е анонимно. Порното беше в папка, не беше в хисторито. Не изпитвам нужда да нарушавам личното му пространство, ровейки в компютър, телефон... А и той никога не се е крил. В смисъл - казвал ми е в определени ситуации. Проблема тук е, че става въпрос за пристрастяване според мен. Иначе порното е съвсем нормално и няма нещо, което не правим.
До Ж. Няма проблеми с ерекцията :)

10.   До номер 8:

Така се случи. Никой от двама ни не е вярвал и не си е помислял, че дори секс ще правим. Възрастните хора не са свършили, разбира се, нито младите, но човек не избира в кой да се влюби. Понякога нещата се случват без да ги планираш.

11.   Аз съм на 32 и харесвах една мацка на 19, но в един момент започна да ми детинее. Добре, че нищо не се получи, камо ли пък деца и семейство. Такива разлики в даден момент избиват на повърхноста, когато единият партньор започне да остарява. Айде не, че на 40 е стар в смисъл "дядо", но не може да се сравнява с 25-6 годишните, много от които си купонясват и са си младежи. Тоя тип ми изглежда странен, вместо да се радва, че има по-млада жена, той го лъска пред компа.

12.   Пишеш, че предпочитаното време за секс, е когато детето отсъства. Опитай да уреждаш повече такива моменти. Не сме тинейджъри, че да се изчукаме за 5 минути, на тази възраст един тек си откарва поне половин час, а вероятността детето да те прекъсне е голяма. Но разбери, сексът всеки ден е в миналото, поне за него. На 40 два пъти седмично за час-два креватна гимнастика е оптимално.

Порното е мързелива работа и покрай проблемната бременност ной се е научил на лесно. Дай му вълнуващи преживявания на живо, вместо да се цупиш, като малко дете. Все пак ти си тази, която иска да промени ситуацията.

Дядо Торбалан

13.   Бъди открита с него, че го желаеш по-често. Няма нищо лошо в това.

14.   Мило момиче, защо изобщо си се захванала с това застряващо батенце? Толкова ли нямаше секси момчета на твоите години? Ето номер11, макар и мъж, е започнал да му идва акъла в главата в това отношение. Ти си била на 18 като си се захванала с него.. От къде си, от малко градче ли? Защо не си отишла да учиш в някой от областните ни градове? Сега е тъп сексуалния ти живот, а представи си какъв ще е след 10 години.. ти ще си на 36 и ще ти се прави още повече, а той... направо не ми се пише. Вече започвам да разбирам защо много родители ограничават дъщерите си в излизанията, макар и вече по на 18-19 станали...

15.   Като ти се прави секс всеки ден, да си се омъжила за мъж на твоите години. На 40 години мъжът не му се прави секс всеки ден, а 1 път седмично му е достатъчно. А какво ще е когато той е на 50 или 60 години, а ти с в стихията си на жена, защото при жените е обратно, колкото съзряват, толкова повече им се прави секс. Жена на 45-50, че и на 60 години е фурия в леглото.
Виж какво порно гледа мъжа ти, с какви жени, това е важно и ги сравни със себе си, за да разбереш дали има привличане към теб или не.

16.   до Дядо Торбалан:
Eee, стига, де. Как два пъти седмично? :D Ако правехме по 1-2 секса седмично щях да съм му изневерила досега. Ние докато го няма детето правим по 2-3 пъти на ден секс, тоест общо 6-7 пъти за уикенда. Детето спи по 12 часа непробудно, не ни е виновно то. Поне от година насам.

17.   Аз съм мъж на 40, женен за жена на моята възраст от 16 години. Ще изкажа личното си мнение.
Неоспорим факт, е че хората си омръзват с годините. В нашият случай... правим секс все по рядко, защото нито на мен ми се прави особено с жена ми, нито на нея с мен. А и двамата смея да каже, че изглеждаме добре за годините си, така че проблема не е външния вид. Опитвахме със суинг, тройки и други фантазии, но са до време и после и те омръзват.
Предполагам е въпрос на хормони. Много дългогодишни двойки се изправят пред същия проблем. Мъжете искаме разнообразие (секс с нови жени) и порното донякъде е заместител на това желание. Отново казвам, че говоря от личен опит. Аз гледам порно и заглеждам постоянно жени. Не съм изневерявал на жена си, но в същото време постоянно си мисля за секс с някоя различна жена... каквато и да е, но да е различна. Жена ми по никакъв начин не е виновна за това, но и не може да промени нещата. Природа!

18.   Авторке аз съм номер 8. Не искам да те разочаровам или да ти развалям нещо което мислиш, но няма как да не си е помислял той, че ще правите секс като си била на 18. Още при първия поглед който си му отправила по така или усмивка и в съзнанието вече му е била тази мечта. Сигурно е лъскал доста като си е мислел за теб и си е представял как ще те оправя, как ще му духаш и тн. Познавам мъжете по-добре от теб и съм абсолютно убеден в това. Извинявай за директното мнение, но няма смисъл от заобикалки и губене на време.
За влюбването не съм съгласен. Това е химичен процес в мозъка и с малко разум, всичко си идва на мястото. Да си привързан към някой - да, да го обичаш по определен начин, също да, но влюбване - няма. Влюбена ли си в детето си например? А сигурно го обичаш повече от мъжа си. Сигурно и родителите си обичаш, но не си влюбена в тях, ако и домашен любимец имаш, е същото. Просто има нещо, което природата е заложило в жените са да оглупяват по мъжете и да им се вържат. Да преувеличат нещата и да се филмират много на тази тема. Да мислят че без този мъж не могат и че са създадени за него. Ти детето си за някой конкретен мъж ли си го създала, например?
Както си се убедила, любовта между вас в момента я няма. Както и всеки друг се е убедил, че след време изчезва някак. Просто нещата си идват на мястото и онзи химичен процес, по естествен път го няма вече. Няма любов завинаги, има обич, уважение и привързване, че дори и приятелство. За това двама партньори в живота, трябва да са преди всичко приятели и да си споделят всичко, да се забавляват заедно, да държат един на друг по приятелски и тогава всичко ще е по мед и масло.
Извинявам се, ако съм ти разбил мечти и надежди, но това е истината. Както е болезнено за децата да разберат, че няма Дядо Коледа, така и жените трябва да осъзнаят, че влюбване и любов няма.

19.   Оф, това пък с възрастовата разлика като почнете да го отричате напълно, сте много дразнещи, това че на ВАС не ви допада, не ви се е случвало, не сте склонни на такава връзка, не значи че семействата с по 10-15-20 години имат повече проблеми от вас! На тази жена мъжът и можеше да е 26 годишен и пак да предпочита порното пред нея, пак да не я задоволява сексуално! Защото и много такива теми има тук за хора на една и съща възраст или - 3, 4 години с абсолютно същия проблем! Всички имат проблеми, а тяхната възрастова разлика дори не е толкова фрапантна.
До авторката, мисля че трябва да поговорите със съпруга си по този въпрос, хубаво е, че не заклеймявате напълно порнографията и го приемате, защото иначе щеше да стане много по-голям проблем... също мисля, че е много важно и Вие да поемате по-често инициативата, въпреки че наистина покрай детето отива голяма част от енергията и после е нормално да няма много настроение за секси бельо и флиртуване с мъжа с когото делите една спалня от 8години да кажем, но наистина има огромен ефект, трябва да изглеждате секси пред мъжа си и да му показвате, че го желаете, и за двамата партньори е много важно!

20.   Хора, разберете го. Мъжете сме полигамни! Кучетата лаят, котките мяукат, кокошките снасят яйца, а мъжете са полигамни. Няма какво да се мисли и да се прави. Това е реалността и точка. Никой за нищо не е виновен, просто природа. Сърдете се на кучетата, че лаят. Тъпо нали? По същия начин и жените, ако се сърдят на мъжете, че заглеждат и желаят да опънат други жени, ще изглеждат! За порното е същото. Друго си е да можеш да видиш тялото на една готина мацка и как прави свирки и да си представяш, че ти го налапва точно тя в момента. Както може да си почеша главата, така имам правото да си почеша и онова между краката. Мое тяло си е и ще правя с него каквото си искам. Жените го правят също, но не си признават, а само нападат мъжете, защото искат да са в ролята на жертви. Приемете природата такава, каквато е. Слънцето изгрява от изток и колкото и да му се сърдите и да се чудите къде е проблема, то няма да се промени. Така и мъжете, няма да се променят. Насила хубост не става. Като видя хубави цици на плажа ми се иска да ги пипна и да опъна притежателката им. Ако има видео с нея, ще го гледам и ще се задоволя. Просто нагон и природа. Срещу природата е малоумно да се тръгва!
Благодаря!

21.   Хаха, това с малкия град ме уби. Не съм от малък град и освен това сме от един и същи град. Не съм започнала връзка с него, за да избягам от някой си град, за да имам пари или каквото там си мислят всички хора като чуят за такава разлика в годините.
Не се притеснявайте за образованието ми, моля. Имах късмета да уча и вече упражнявам професията си успешно.

Не знам как може да се нарече 32 годишен мъж (тогава) "застаряващо батенце". Баси... Аз значи ще вляза в графа "застаряваща лелка" скоро.

Имаше момчета на моята възраст, естествено. Твърде неграмотни, слабоумни, егоистични... незадоволителни. Не харесвам хлапаци, съжалявам. За мен всички бяха такива. И понеже имах едно залитане преди време ще кажа - още са си хлапаци моите "набори". И да уточня - не се е стигнало до физическа изневяра. Да си кажа аз, че да не ме обвините, че си противореча.

Избрах НЕГО по много причини, които не е нужно да обяснявам. То сексът и с 18 годишен не беше всеки ден след втората година.

Както и да е... Типично по форумски- почти всички се хванахте за годините и реално съвети почти не получих, а само критики. Ами ако не бях ги споменала, а само бях описала проблема? Какви съвети щяхте да дадете тогава? А може и да не съм написала точните години, с цел запазване на личната ми информация.

Поговорих си с него и всичко е точно. Благодаря на всички!

22.   Драга авторке, попитала си, и хората са ти дали мнения, които явно не ти допадат. И ти като малко дете тръгваш да се обясняваш и да се сърдиш. Някои от хората ти дадоха доста задоволителни отговори на въпросите ти. Друго няма какво да направим за теб, не можем ти решим проблема... в случая мисля, че и ти самата не можеш да го решиш.
Може и да си говорила с мъжа си, той да ти е дал някакви обешания, да се е заклел как повече няма да прави така и ще те оправя по 12 пъти на ден, но... аз като мъж ти казвам, че един мъж спре ли да желае една жена, връщане назад няма. Караниците, заплахите и нежните разговори няма как да върнат това, което вече го няма. Няма как в тази вселена той пак да почне да те гони, както те е гонил като сте се запознали. Има една изключително точна сентенция, че и до най-красивата жена на света стои един мъж, на когото му е омръзнала до смърт.
Приеми го и си направи съответните изводи. Не си първата и последната в това положение. Предполагам ние мъжете омръзваме на жените си по същия начин. Природата си е природа.

23.   Ако ти беше на 40, а той на 26 нямашие да има проблем. Младите мъже са като жребци, а жената на 40 - направо фурия. Мъж на 40 е вече поуморен и поотегчен в общия случай и наистина порното е всеки ден, а секса по-разреден. Може и да не му го вдигаш вече. Се ла ви. Затова вяска уважаваща себе си французойка има любовник, а французина - любовница и това е съвсем в реда на нещата. Защото семейството е едно, а страстта и кефа - нещо друго. Французите са по-мъдри от нас в това отношение.